Як підключити Google Pay на сайт

Як підключити Google Pay на сайт

Із Google Pay можна оплачувати товари в різних додатках, а також на багатьох сайтах. Покупцеві не доведеться при кожній покупці вводити дані своєї картки – достатньо це зробити один раз. Сервіс робить онлайн-платежі зручнішими і підвищує конверсію. У наведеному нижче матеріалі ми розповімо, в чому переваги Google Pay і як інтегрувати його у свій сайт або мобільний додаток.

Що таке Google Pay

Google Pay (скорочено – G Pay, раніше називалася Android Pay) – створена компанією Google платіжна платформа для мобільних гаджетів: планшетів, смартфонів та розумних годинників на ОС Android. До речі, цією платформою можна скористатися і на пристроях з iOS, але тільки в Індії та США.

Сервіс Google Pay забезпечує безконтактну оплату товарів і у традиційних офлайн-магазинах, і в інтернет-магазинах. У 2021 році сервіс був доступний у 75 країнах, і це число постійно збільшується.

Будь-який користувач, який зареєстрував обліковий запис Google, має можливість прив’язати до нього свої банківські картки, після чого платити через смартфон або ПК практично в один клік. Тобто клієнту не потрібно щоразу при покупці вводити номер та дату картки, CVV-код та інші дані – достатньо лише вибрати Google Pay як метод оплати і далі підтвердити покупку одним тапом чи клацанням миші.

На сайтах, що дозволяють купувати за допомогою Google Pay, є кнопка «G Pay» або «Сплатити через G Pay». Але використовувати сервіс для оплати на вебмайданчику можна лише в тому випадку, якщо ви попередньо увійшли до вашого облікового запису Google у браузері Chrome.

Покупець може прив’язати до свого облікового запису Google до двох банківських рахунків, а також будь-яку кількість кредитних карток і при кожній покупці вибирати одну з них. Платіжний сервіс підхоплює всі зареєстровані картки як із програми Google Pay та з облікового запису Google, які використовувалися для оплати у браузері Chrome.

Завдяки Google Pay користувач витрачає набагато менше часу на покупку. Це підвищує лояльність замовника та ймовірність того, що він купить щось повторно. У свою чергу, власник бізнесу, впровадивши у свій інтернет-магазин цей сервіс, зможе збільшити швидкість оплати та зменшити кількість незавершених покупок.

Наскільки безпечна оплата через Google Pay

У системі Google Pay застосовується так звана віртуальна картка – токен, згенерований за допомогою генератора випадкових чисел. При додаванні банківської картки до системи сам номер картки не заноситься у сховище і ніде не фіксується. Коли ви робите оплату, система передає не номер картки, а цей токен.

З метою безпеки кожному пристрою виділяється унікальний номер облікового запису, який кодується за допомогою криптоалгоритмів і записується в мобільному девайсі. При виконанні оплати відбувається авторизація транзакції у вигляді унікального одноразового коду, генерація якого здійснюється у динамічному режимі.

Крім того, при надсиланні на сервери Google і назад всі дані передаються захищеним протоколом із наскрізним шифруванням.

Як підключити оплату Google Pay

Платформа Fondy підтримує платіжний метод Google Pay для онлайн-оплат. Щоб додати такий спосіб прийому платежів на свій сайт, власнику бізнесу достатньо зареєструвати свій акаунт на платіжній платформі та підключити її до свого магазину одним зі зручних способів.

В результаті цього кнопка G Pay з’явиться прямо на платіжній сторінці серед інших методів оплати, якщо користувач зайде з Android-пристрою або браузера Chrome. Функція прийому платежів через Google Pay доступна за замовчуванням на будь-яких сайтах та у додатках клієнтів Fondy, створених як на базі CMS або конструкторів сайтів, так і власної розробки.

Щоб підключити цей платіжний метод у мобільний додаток і приймати за його допомогою гроші за покупки, необхідно виконати кроки, описані в інструкції з підключення.

Список обробників платежів, які беруть участь у програмі інтеграції Google Pay (серед них і Fondy), можна побачити на сторінці.

Підключіть Fondy та зробіть оплату зручнішою з Google Pay

Бажаєте дізнатися більше?

Читайте інші корисні fintech-матеріали від першоджерела
Валерія Вагоровська
Валерія Вагоровська

Засновниця та керуючий партнер платіжної платформи Fondy

КоментаріMindЛІГА