Міжнародний інтернет-еквайринг для зростання вашого бізнесу

Почніть уже сьогодні приймати онлайн-платежі за товари чи послуги на сайті, у соціальних мережах та інших каналах продажу. Для цього підключіть до свого проєкту Fondy – без довгих перемовин і погоджень із банками, з єдиним прозорим тарифом за сервіс і мультивалютними оплатами.

Fondy main image

Нам довіряють 20000+ підприємців у 40+ країнах світу

Fondy image
Ми в ITEA цінуємо хороші технічні рішення. Платіжні інструменти повинні бути гнучкими, настроюваними та зручними, а інтернет-еквайринг – надійним. Саме тому для прийому онлайн-оплат підключили Fondy.
Мирослав Биков, генеральний директор ITEA
Fondy image
Співпрацюємо з Fondy в рамках продажу страхових полісів, які купують на нашому сайті як в Україні, так і за кордоном. Умови дуже лояльні, з онлайн-платежами все добре, інтернет-еквайринг працює без перебоїв.
Анастасія Савченко, менеджерка проєкту Visit Ukraine
Fondy image
Підключили інтернет-еквайринг від Fondy, так як він допоміг нам вирішити питання щодо отримання платежів із різних країн. Тепер приймаємо онлайн-оплати в будь-якій валюті.
Павло Шульга, генеральний директор «Академія SEO»

Fondy – надійний платіжний партнер для творців українського бізнесу. Разом ми будуємо сильну економіку і сильну країну.

Платіжні рішення для будь-яких цілей

Кожен проєкт має свої виклики та потреби, і ми враховуємо їх. Підключіть інтернет-еквайринг від Fondy, оберіть потрібні вам інструменти та працюйте з платежами ефективніше.

Fondy advantage image
EdTech
Запустіть онлайн-курс за день та отримайте перші оплати від учнів уже сьогодні. Інтернет-еквайринг від Fondy – це зручна інтеграція.
Fondy advantage image
eCommerce
Почніть системно продавати товари усьому світу і заробляти більше. Інтернет-еквайринг від Fondy – це глобальне охоплення.
Fondy advantage image
SaaS-сервіси
Налаштуйте списання на сайті або у мобільному застосунку під свою бізнес-модель. Інтернет-еквайринг від Fondy – це адаптивні платежі.
Fondy advantage image
Платформи
Побудуйте власну фінансову інфраструктуру для автоматизації процесів. Інтернет-еквайринг від Fondy – це інноваційні рішення.
Fondy advantage image
Маркетплейси
Спростіть роботу з онлайн-оплатами і зростайте як локально, так і глобально. Інтернет-еквайринг від Fondy – це оптимізація розрахунків.
Fondy advantage image
Благодійні фонди
Приймайте разові або регулярні пожертви, донати і внески на сайті та без сайту. Інтернет-еквайринг від Fondy – це гнучкий функціонал.

Людяна служба підтримки

Ми на зв’язку в усіх каналах комунікації. З Fondy вам не доведеться сам на сам розбиратися з особливостями підключення та використання інтернет-еквайрингу.

Безмежні можливості з сучасним інтернет-еквайрингом

  • Запустіть онлайн-курс або інтернет-магазин за кілька годин без коду та складних інтеграцій
  • Зростайте глобально, продаючи товари чи послуги усьому світу без пошуку локальних провайдерів
  • Миттєво створюйте онлайн-рахунки й отримуйте оплати в будь-якій валюті
  • Продавайте в усіх каналах, де ваш бізнес контактує із клієнтами – від сайту до месенджерів

  • Збільшуйте кількість успішних онлайн-оплат завдяки безперебійному процесингу
  • Списуйте кошти нон-стоп із підключеними рекурентними платежами
  • Розщеплюйте суму оплати на льоту, розподіляючи її між партнерами
  • Контролюйте грошові потоки й аналізуйте платежі онлайн у єдиній екосистемі

Fondy – це більше, ніж просто прийом платежів

Ми є надійним партнером як для невеликих стартапів, так і для системних бізнесів міжнародного рівня. Підключіть інтернет-еквайринг від Fondy та примножуйте свої онлайн-продажі разом із нами щодня.

Розвиток без кордонів
Підключивши інтернет-еквайринг від Fondy, ви зможете продавати у 200+ країнах світу й отримувати онлайн-оплати у 150+ валютах.
Детальніше
Зручність для платників
Завдяки інтернет-еквайрингу від Fondy вашим закордонним клієнтам для розрахунку стануть доступні 300+ глобальних і локальних платіжних методів.
Детальніше
Більше завершених покупок
Підключена функція покинутих кошиків від Fondy збільшить кількість оплачених онлайн-замовлень у вашому інтернет-магазині до 30% без витрат на ремаркетинг.
Детальніше
Різні канали продажу
З мультифункціональним інтернет-еквайрингом від Fondy ви зможете підключити прийом онлайн-платежів як на сайті, так й у соціальних мережах, месенджерах, email, мобільних додатках, чат-ботах.
Детальніше
Швидкий запуск проєкту
З Fondy та безкоштовним вебконструктором у вас буде можливість усього за 5 хвилин створити лендінг з уже підключеним до нього інтернет-еквайрингом.
Детальніше
Лояльність постійних покупців
З оплатою в 1 клік від Fondy вашим клієнтам не потрібно буде повторно вводити платіжні дані – наша еквайринг-платформа запам’ятовує інформацію з попередніх операцій.
Детальніше

Інтеграція з 70+ сервісами та інші no-code-рішення

Налаштуйте прийом оплат так, як необхідно вашому бізнесу.

Якщо створили сайт чи інтернет-магазин на базі CMS або онлайн-конструктора, всього за 15 хвилин підключіть інтернет-еквайринг від Fondy за допомогою готового платіжного плагіна.

Для прийому онлайн-оплат у соцмережах, месенджерах, чат-ботах та через email оберіть інші no-code-рішення.

Інтеграція з 70+ сервісами та інші no-code-рішення

Поширені запитання

Який тариф Fondy за інтернет-еквайринг?

Підключення до Fondy безкоштовне. Немає щомісячної абонплати і прихованих платежів, лише фіксована комісія від успішних транзакцій. Тариф залежить від вашого обороту, а також від способу прийому оплат.

Тарифи Fondy

Чи можливо приймати оплати з-за кордону?

Так, із підключеним інтернет-еквайрингом від Fondy ви можете приймати онлайн-оплати за товари чи послуги з усього світу. Наша платформа підтримує міжнародні платежі з 200+ країн у 150+ валютах глобальними та локальними методами. Це входить у єдиний тариф за еквайринг, що значно дешевше та безпечніше, аніж сервіси переказу коштів.

Міжнародні платежі з Fondy

Можна підключити прийом оплат в інтернет-магазині самостійно?

Так, легко. Зареєструйтесь у Fondy, якщо ще не зробили цього, а далі оберіть потрібні вам інструменти для прийому онлайн-оплат. Якщо продаєте в інстаграм-магазині – відправляйте клієнтам інвойси або платіжні посилання. Якщо маєте лендінг – додайте на нього нашу платіжну кнопку. Якщо створили сайт для інтернет-магазину – скористайтесь однією з 70+ готових інтеграцій для підключення еквайрингу.

Як приймати оплати за послуги, якщо немає сайту?

З інтернет-еквайрингом від Fondy ви можете сконцентруватись на клієнтському сервісі та просуванні своїх послуг, а не на фінансовій рутині. Генеруйте менш ніж за хвилину онлайн-інвойси або платіжні посилання – так ви зможете отримувати оплати за послуги в месенджерах, соцмережах та по email. Це значно вигідніше, ніж створювати власний сайт.

Які бізнеси можуть підключити прийом оплат від Fondy?

Ми підключаємо та обслуговуємо майже всі проєкти – інтернет-магазини, платформи з різноманітними послугами, сервіси доставки, служби таксі, салони краси та інші. Це може бути бізнес із сайтом чи без сайту, онлайн або офлайн, як великий, так і малий. Проте є список товарів і послуг, заборонених для прийому платежів. До прикладу, наш сервіс може відмовити у підключенні, якщо це магазин зброї, сайт із хакерськими послугами, фінансова піраміда, неліцензований інтернет-магазин з алкогольними напоями, сервіс інтимних послуг тощо.

Заборонені товари та послуги

Підключіть надійний інтернет-еквайринг та зростайте щодня

Fondy – ваш єдиний платіжний партнер на етапах запуску та розвитку бізнесу