Сервіс відкладених платежів Frisbee: новий платіжний метод для вашого бізнесу

Почніть продавати та заробляти більше із гнучкими планами оплати від сервісу Frisbee. Це не ще одна розстрочка чи оплата частинами, це новий платіжний метод, із яким кожен бізнес зможе залучити нових клієнтів та утримати наявних, а покупці – миттєво отримувати бажані покупки. Frisbee – перший в Україні сервіс за принципом «бери зараз, плати потім».

Fondy main image

Як працює оплата частинами Frisbee для вас і ваших клієнтів

1
Свобода в оплатах. Сервіс пропонує нові умови покупки. Навіть більше – при оплаті із Frisbee правила встановлює покупець. Він обирає зручний для себе план оплати покупки частинами і насолоджується свободою у платежах.
2
Немає першого платежу. Бажане клієнт отримає миттєво, а оплату за покупку внесе лише згодом і на своїх умовах – «Протягом 45 днів» або «Частинами за 3 місяці».
3
Безвідсотковий період. Із Frisbee клієнт має можливість придивитися до товару і повернути його, якщо він передумав. Для цього сервіс створив план «Протягом 45 днів» та 14 днів безвідсоткового періоду в ньому.
1
Більше продажів. Оплата частинами для бізнесу від Frisbee – це залучення нових клієнтів. Тепер купувати у вас зможуть і ті, хто поки що не готовий сплатити повну вартість товару чи послуги.
2
Жодних ризиків. Frisbee миттєво перекаже на ваш рахунок усю вартість покупки, відмінусувавши фіксовану комісію. Подальший прийом оплат від покупців – клопіт сервісу.
3
Безкоштовна реклама. Frisbee розмістить ваш бізнес у своєму каталозі магазинів і самостійно просуватиме ваші товари та послуги, робитиме розсилки та через рекламу розповідатиме про ваші продукти.

Сервіс відкладених платежів у цифрах

Підключених магазинів у каталозі
Оформлених заявок щомісяця
Зростання конверсії покупок у бізнесу

Frisbee: ідеальний для кожного бізнесу

Оплата частинами від Frisbee підійде кожному українському бізнесу, що приймає платежі від клієнтів онлайн. Маленький чи великий бізнес. Інтернет-магазин одягу чи курси інвестування. Турагенція чи послуги майстра з ремонту телефонів.

Платіжний метод підключається до кожного бізнесу, щоб він розвивався, отримував більше клієнтів і продавав більше товарів та послуг завдяки свободі в оплаті частинами.

Як підключити Frisbee з Fondy

Якщо вже використовуєте нашу платіжну платформу, підключіть оплату частинами до свого бізнесу за кілька годин. Просто залиште заявку за посиланням або зверніться до служби підтримки, написавши на пошту support@fondy.eu. Після цього ми зв’яжемося з вами для підписання додаткової угоди до основного договору.

Як підключити Frisbee без Fondy

Немає мерчант-акаунта Fondy? Підключіть оплату частинами у свої канали продажів на сайті сервісу лише за кілька кроків.

1 Пройдіть реєстрацію та активуйте бізнес-акаунт на стороні сервісу
2 Налаштуйте прийом відкладених платежів у своїх каналах продажів
3 Почніть продавати свої товари та послуги із Frisbee

Розвивайте свій бізнес із Fondy

Підключіть новий платіжний метод і продавайте більше з оплатою частинами