Електронний гаманець Masterpass: зручний і безпечний спосіб оплати для ваших клієнтів

Надайте клієнтам простий, швидкий та надійний метод онлайн-оплат за допомогою сервісу Masterpass. Із ним покупцю достатньо ввести дані картки лише один раз – під час реєстрації в електронному гаманці, а надалі здійснювати оплати в один клік.

Що таке Masterpass

Електронний гаманець Masterpass від платіжної системи Mastercard створений для того, щоб спростити процес оплати в інтернет-еквайрингу.

З ним платіжні дані покупця та бажаний спосіб доставки підставляються автоматично під час оформлення замовлення, тому оплата відбувається швидко та непомітно для клієнта. Це зручно при покупках в інтернет-магазинах або замовленні їжі з ресторанів.

Сервіс Masterpass працює з усіма банківськими картками – прив’язати до електронного гаманця можна картки не лише системи Mastercard, а й інших платіжних систем. Наприклад, Visa чи Maestro.

Що таке Masterpass

Сучасна оплата з Masterpass для ваших клієнтів

Швидко

Оплата здійснюється в один клік – без введення даних картки та зайвих дій. Ваші клієнти зможуть розраховуватися за товари та послуги за лічені секунди, що підвищує конверсію оплат і кількість повторних покупок.

Просто

Процес оплати зрозумілий користувачу: йому достатньо вибрати як платіжний метод Masterpass, авторизуватися в електронному гаманці та клікнути на потрібну платіжну картку.

Безпечно

Клієнт вводить дані картки лише у захищеному сервісі Masterpass. При подальших покупках йому не потрібно вказувати банківські дані у продавця, що підвищує безпеку його оплати в інтернеті.

Зручно

Не обов'язково мати при собі фізичні картки для оплати покупок в інтернеті – дані зберігаються в електронному гаманці.

Будь-яка картка

До електронного гаманця Masterpass можна прив'язати будь-яку дебетову, кредитну або ключ-картку до рахунку будь-якої платіжної системи.

Будь-яка країна

Оплачувати покупки в інтернеті за допомогою Masterpass можна із 200+ країн світу – там, де доступний еквайринг із платіжною системою Mastercard.

Як працює сервіс Masterpass для ваших покупців

Користувач один раз реєструється у сервісі Masterpass, вказавши номер телефону, на який надходить SMS із паролем. Його треба ввести для авторизації.
Прив'язує до гаманця свою банківську картку – одну чи кілька, вказавши платіжні реквізити. Це може бути картка будь-якої платіжної системи.
Надалі оплачує свої покупки в один клік, обравши як платіжний метод електронний гаманець Masterpass і картку списання коштів.

Як підключити Masterpass

Цей платіжний метод доступний для усіх мерчанів, підключених до еквайринг-платформи Fondy. Для його активації подайте заявку в службу підтримки або напишіть на пошту support@fondy.eu, вказавши свій Merchant ID.

Одразу після розгляду заявки та налаштування з нашого боку кнопка «Masterpass» буде доступна у вебверсії платіжної сторінки еквайринг-платформи Fondy користувачам усіх пристроїв – незалежно від того, яку операційну систему або браузер вони використовують.

Підвищуйте конверсію оплат у своєму бізнесі з еквайрингом від Fondy

Підключіть сервіс Masterpass – він забезпечує легкий і безпечний процес покупки та безперебійний прийом платежів від ваших клієнтів