Онлайн-оплати картками ПРОСТІР для розвитку локального бізнесу

Надайте клієнтам можливість оплачувати ваші товари та послуги банківськими картками, випущеними національною платіжною системою «ПРОСТІР». Так ви підтримаєте розвиток безготівкової економіки в Україні, а ваші покупці зможуть оплачувати свої онлайн-покупки картками у гривнях по всій території нашої країни.

Що таке ПРОСТІР

Локальна платіжна система ПРОСТІР створена Національним банком України як альтернатива міжнародним платіжним системам. Відмінність у тому, що розрахунки за товари та послуги картками ПРОСТІР відбуваються винятково у національній валюті та лише в межах України, за рахунок чого відсутня конвертація.

Зараз налічується 50+ банків, які випускають картки ПРОСТІР, та
600 000+ власників цих карток. Популярність цієї платіжної системи зростає в Україні з кожним роком.

Переваги ПРОСТІР для локального розвитку вашого бізнесу

Без комісії за конвертацію

Усі платежі картками ПРОСТІР здійснюються у гривнях, тому відсутня комісія за конвертацію на ваш рахунок. А за онлайн-оплати комісії зовсім немає. Це вигідно для вас і ваших клієнтів.

Безпека платежів

ПРОСТІР – локальна платіжна система, тому при оплаті її картками ризик шахрайства мінімальний. Також ПРОСТІР відповідає міжнародним стандартам безпеки EMV CPA.

Висока конверсія

Оплата з ПРОСТІР проста і швидка – клієнту потрібні лише платіжні дані картки та фінансовий номер. Легкість оплати підвищує кількість успішних покупок у вашому бізнесі.

Надійність системи

Якщо всередині країни перестануть працювати міжнародні платіжні системи, ПРОСТІР продовжить свою роботу та забезпечить безперебійний прийом оплат картками.

Оплати в один клік

При оплаті карткою ПРОСТІР еквайринг-платформа Fondy запам'ятовує платіжні дані клієнтів для подальших покупок в один клік.

Розвиток економіки України

Приймаючи оплати картками ПРОСТІР, ви робите свій внесок у розвиток економіки нашої країни. А це, своєю чергою, позитивно впливає на майбутнє вашого бізнесу.

Як це працює для ваших покупців

Клієнт оформляє замовлення на товар або послугу у вашому каналі продажу, після чого переходить на платіжну сторінку
Вибирає оплату карткою ПРОСТІР серед усіх доступних способів оплати та вказує її платіжні дані у формі
В один клік підтверджує списання коштів із рахунку або вводить код, якщо це додаткова вимога з боку банку

Як підключити прийом оплати картками платіжної системи ПРОСТІР

Прийом платежів за допомогою карток національної платіжної системи «ПРОСТІР» доступний за замовчуванням усім активним мерчантам еквайринг-платформи Fondy, бізнес яких зареєстрований в Україні. Вам не потрібно нічого додатково підключати та налаштовувати.

Форма оплати карткою ПРОСТІР відобразиться на платіжній сторінці всім користувачам з України – незалежно від їхньої операційної системи або браузера і обраної вами інтеграції з Fondy для прийому платежів.

Розвивайте бізнес локальними платіжними методами із Fondy

Підключіть оплату картками ПРОСТІР та отримуйте ще більше покупців з України