Віджет P2P-платежів: універсальний інструмент для миттєвих грошових переказів

Інтегруйте P2P-віджет від Fondy на свій сайт або в мобільний додаток і надайте клієнтам додатковий платіжний сервіс. Використовуйте готове white label рішення, щоб заробляти на кожній транзакції без вашої участі 24/7.

Fondy main image

Швидкі грошові перекази з картки на картку

P2P розшифровується як peer-to-peer або person-to-person (в перекладі з англійської «від людини до людини»), це технологія онлайн-переказу коштів із картки на картку.

Для здійснення такої операції платнику достатньо мати банківську картку і знати один із таких параметрів одержувача: номер банківської картки, його email або номер телефону. Або надіслати через будь-який канал комунікації унікальний код, згенерований P2P-сервісом, для отримання грошей на картку.

Швидкі грошові перекази з картки на картку

Готове платіжне рішення для додаткового заробітку у вашому бізнесі

Без розробки

Наш віджет для P2P-переказів цілком готовий для інтеграції у ваш бізнес, не потрібно наймати велику команду фахівців для створення власного платіжного рішення.

Без складного коду

Ви зможете встановити white label рішення від Fondy для P2P-переказів на свій сайт буквально за кілька годин, а якщо виникнуть труднощі – звернутися в нашу службу технічної підтримки.

Адаптивний дизайн

Ви можете налаштувати віджет від Fondy під стилістику свого бренду, і зовні він буде виглядати як одна зі сторінок вашого сайту або екран мобільного додатку.

Працює 24/7

Клієнти зможуть використовувати віджет для P2P-переказів на вашому сайті або в мобільному додатку цілодобово. Процес повністю автоматизований і працює без вашої участі.

Додатковий дохід

Додавши сервіс P2P-переказів у свій бізнес, ви отримаєте додаткове джерело доходу. Достатньо один раз інтегрувати віджет, а далі постійно отримувати комісію за кожну фінансову операцію.

Більше клієнтів

Надавши своїм користувачам зручну платіжну послугу, ви підвищите лояльність наявних клієнтів і залучите нових з України та інших країн.

Яким бізнесам підійде P2P-віджет від Fondy

Готовий віджет для P2P-переказів можна інтегрувати на будь-який сайт як додаткову послугу для користувачів: в інтернет-магазини, новинні ресурси, на сайти з продажу квитків. Але найбільш актуальний він для банків і компаній, які надають фінансові послуги в Україні та за кордоном.

Fondy advantage image
Дрібні банки
Fondy advantage image
Платіжні сервіси
Fondy advantage image
Електронні гаманці
Fondy advantage image
Мобільні оператори
Fondy advantage image
Валютні біржі

Як це працює

Для платника
Для отримувача
1
Платник відкриває віджет P2P-переказу та обирає один із 4 способів надсилання грошових коштів: за номером картки, за номером телефону, за допомогою сповіщення на email або у вигляді коду, який можна надіслати через будь-який канал комунікацій.
2
У вікні «Дані відправника» платник зазначає необхідні для цієї операції реквізити: номер своєї картки, термін її дії та CVV-код.
3
У вікні «Дані отримувача» залежно від типу адресації він вказує номер картки, номер телефону або email одержувача.
4
Натискає на кнопку «Надіслати гроші» та вводить код із смс для підтвердження платежу.
1
На email або телефон отримувача коштів приходить повідомлення із прямим посиланням або з унікальним кодом, який потрібно ввести на сторінці P2P-переказу.
2
Отримувач заходить на сторінку, вводить код переказу і вказує банківську картку, на яку потрібно зарахувати кошти.
3
Якщо платник вказав номер банківської картки одержувача при переказі, то кошти відразу приходять на неї. Якщо номер банківської картки не був вказаний, потрібно ввести його самостійно.
4
За кожен переказ коштів за допомогою віджета платіжна платформа Fondy бере комісію, яку може оплатити або відправник, або одержувач.

P2P-віджет від Fondy для сайтів і мобільних додатків

Скористайтесь готовим рішенням від Fondy для підключення переказів із картки на картку. Застосовуйте наш віджет для своїх бізнес-завдань, надавайте як окремий сервіс, заробляйте на комісії, яка буде виплачуватися за кожен переказ із картки на картку.

Розвивайте бізнес із готовим white label рішенням від Fondy

20 000 бізнесів у всьому світі обрали нас еквайринг-партнером