Платіжний агрегатор Fondy: швидке підключення онлайн-платежів на сайт

Платіжний агрегатор — це інструмент, який дозволяє підключитися до різних платіжних засобів одночасно в рамках однієї простої інтеграції. 

Fondy main image

Всі популярні засоби оплати в одному підключенні

У системі Fondy ви надаєте клієнтам можливість обирати, як їм зручніше оплачувати ваші товари або послуги в інтернеті: картками систем Visa, Mastercard або Prostir, через Apple Pay, Google Pay, електронні гаманці Visa Checkout, Masterpass або навіть готівкою через термінал iBox.

Кому підійде підключення до платіжного агрегатору Fondy

Feature image

Платіжний агрегатор допоможе інтернет-бізнесу будь-якого напрямку налагодити прийом електронних і онлайн-платежів через сайт від клієнтів і покупців з усього світу. 

Якщо у вас є інтернет-магазин або платформа з інформаційними послугами в Україні, підключення платіжного агрегатора — це інвестиція в майбутнє. Якщо ви плануєте розширюватися на інші ринки і додавати нові канали продажів (мобільні додатки, соціальні мережі, канали в месенджерах), знайте, що з агрегатором платежів це зробити буде набагато простіше, ніж з банком. 

Які недоліки прийому оплат через банк вирішує платіжний агрегатор Fondy

Один контракт для безлічі платіжних засобів

При підключенні до інтернет-еквайрингу через банк багато популярних засобів оплати доведеться підключати окремо, як юридично — так і в технічному плані. А з агрегатором платежів ви підписуєте один контракт і приймаєте оплати картками, через гаманці Apple Pay, Google Pay, Visa checkout, Masterpass, а також термінали прийому готівки IBox.

Швидке підключення до будь-якої інфраструктури

Для різних сценаріїв прийому оплат і подальшої роботи з ними Fondy пропонує кілька шляхів підключення:

  • через платіжну кнопку до будь-якого сайту 
  • через плагіни для інтернет-магазину на будь-якій популярній CMS-системі або конструкторі сайтів
  • через API інтеграцію до кастомних сайтів, інтернет-магазинів, мобільних додатків, будь-якої CRM-системи
  • онлайн-інвойси та платіжні посилання, які можна відправити клієнту на електронну пошту або в месенджер, якщо сайту поки що немає.

99,9% безперебійної роботи системи

За рахунок каскадного процесингу платежів у агрегатора ви не будете повністю залежати від процесингу одного банку. Це означає, що якщо в одному банку стався збій або проводяться технічні роботи, ваші платежі будуть миттєво перенаправлятися на процесинг іншого банку, щоб ви могли приймати оплати 24/7 365 днів в році.

Вище конверсія міжнародних платежів

В українських банків жорстка система перевірки валютних платежів, тому їм часто простіше відхилити платіж, ніж розбиратися з ним. Як наслідок, конверсія валютних оплат істотно падає. 

Платіжний агрегатор вирішує цю проблему, співпрацюючи з великою кількістю банків, а це значить, що ймовірність проходження валютного платежу зростає в рази. 

Які додаткові переваги є у системи Fondy

Система звітів і аналітика
Fondy надає кожному клієнтові доступ в особистий Fondy-кабінет в веб-версії і мобільному додатку. У Fondy-кабінеті є інструменти для відстеження платежів і управління ними, аналітика по всіх транзакціях і кастомні автоматичні звіти, які легко створювати та фільтрувати за потрібними параметрами.
Сторінка оплати в стилі вашого бренду
В Fondy-кабінеті також є конструктор дизайну платіжної сторінки: з його допомогою легко налаштувати колірну гамму і підписи всіх елементів на різних мовах. Так за допомогою цього зрозумілого і простого інструменту ви зробите сторінку оплати органічною і невід'ємною частиною вашого інтернет-магазину або додатку.

Які питання часто задають про агрегатор платежів

Яка різниця між платіжним агрегатором і платіжним шлюзом?

На відміну від платіжного агрегатора, платіжний шлюз тільки направляє платежі в якості посередника між платником і процесором платежу, наприклад, банком. А платіжний агрегатор і направляє платежі, і акумулює їх на одному або декількох ваших рахунках. Таким чином, платіжний агрегатор з’єднує в собі як функції платіжного шлюзу, так і процесора інтернет-платежів, що значно спрощує інтеграцію.

Як тарифікується використання системи Fondy?

Підключення в системі платежів і користування всім функціоналом безкоштовне для наших клієнтів, незалежно від кількості підключених інтернет-магазинів, сайтів і додатків. Ми працюємо за принципом комісії з прийнятих платежів. Дізнатися детальніше, що пропонує система Fondy для сайтів і магазинів, ви можете, ознайомившись з тарифами.

Більше відповідей в FAQ

Масштабуйте бізнес з Fondy

Нас обрали більше 8 000 клієнтів

Чат