Платіжний агрегатор із максимальною конверсією

Отримуйте більше успішних оплат – використовуйте проривні фінансові технології Fondy для системного прийому платежів на сайті, без сайту та в офлайн-магазинах.

Fondy main image

Забезпечте еквайринг 24/7

Онлайн і офлайн
З усього світу
В різних каналах продажу
Зручними способами

Не втрачайте жодного клієнта

Кожна секунда затримки або труднощі в оплаті призводять до втрати вашого прибутку. Ми як платіжний агрегатор розуміємо це, тому забезпечуємо швидке опрацювання транзакцій, резервування процесингу та працездатність платформи на рівні 99.95%, що в сукупності дає найвищу на ринку платіжну конверсію – до 98%.

Платіжний агрегатор Fondy – надійний партнер для творців українського бізнесу. Разом ми будуємо сильну економіку і сильну країну.

Почніть приймати оплати на сайті, без сайту та в офлайн-магазинах вже сьогодні

Безперебійно і системно

Не зупиняйтесь ні на секунду. З платіжним агрегатором Fondy ви отримуєте надійного українського партнера, що працює одночасно з кількома банками-еквайрами та забезпечує цілодобову доступність платформи.

Frisbee image
Онлайн і офлайн

Будьте усюди, де ваш бізнес зустрічається з клієнтами. З платіжним агрегатором Fondy ви можете системно продавати в інтернеті, а також офлайн-магазинах без додаткового касового обладнання.

Frisbee image
З усього світу

Масштабуйтесь на глобальні ринки. З платіжним агрегатором Fondy вам доступний прийом інтернет-оплат із 200+ країн світу у 150+ валютах локальними та міжнародними методами, у тому числі картками платіжних систем Visa & Mastercard, електронними гаманцями та іншими.

Frisbee image
В різних каналах продажу

Не обмежуйте свій бізнес у джерелах отримання прибутку. З платіжним агрегатором Fondy можна системно приймати інтернет-оплати у соціальних мережах, чат-ботах, по email, на сайті, лендінгу, у мобільному застосунку та навіть офлайн-магазинах.

Frisbee image
Зручним способом

Знайдіть найкраще системне рішення для вас і ваших клієнтів. Із платіжним агрегатором Fondy ви можете почати приймати оплати в інтернеті та офлайн за кілька хвилин або ж скористатись API-інтеграцією, щоб вибудувати власну інфраструктуру.

Frisbee image

Використовуйте готові рішення для будь-яких потреб

Запустіть інтернет-проєкт за 1 день без розробки та витрат
Швидко втілюйте ідеї з готовими no-code-рішеннями, продавайте клієнтам навіть без сайту, безкоштовно тестуйте гіпотези й отримуйте відшкодування коштів на банківський рахунок щоденно
Збільште кількість продажів в інтернет-магазині
Залучайте покупців із-за кордону, отримуйте більше оплачених та повторних замовлень, використовуйте готові інтеграції платіжного агрегатора Fondy з CMS і конструкторами сайтів
Автоматизуйте виплати контрагентам
Скоротіть витрати і час на взаєморозрахунки: підключайте партнерів без клопотів, розщеплюйте платежі між ними на льоту та системно робіть масові виплати на картки виконавцям
Приймайте регулярні оплати нон-стоп
Списуйте кошти автоматично і з потрібною вам періодичністю та не втрачайте користувачів сервісу, навіть якщо вони перевипустили банківську картку після закінчення терміну її дії
Розраховуйте клієнтів в інтернеті та офлайн зручніше
Забезпечте комфорт і швидкість в оплатах із сучасним платіжним агрегатором і забудьте про застаріле касове обладнання, незручний переказ із картки на картку чи готівковий розрахунок
Збирайте благодійні внески і донати з усього світу
Дозвольте усім бажаючим робити внески онлайн і офлайн так, як їм зручно, отримуйте пожертви з цілого світу, не втрачайте жодного переказу та закривайте збори швидше

Приєднуйтеся до 20000+ підприємців, які обрали платіжний агрегатор Fondy

Fondy image
Finmap
Зручний API і рекурентні платежі
Давно використовуємо платіжний агрегатор Fondy. Зручний API та дуже практична функція для бізнесів за підпискою – рекурентні платежі.
Іван Каунов, cпівзасновник
Fondy image
Apollo Design Center
Простий, зрозумілий і надійний, як швейцарський ніж, інструмент
Коли потрібно було обрати платіжний агрегатор, у нас із партнерами не вистачало часу впроваджувати технічно складні рішення. Це мав бути простий, зрозумілий і надійний, як швейцарський ніж, інструмент. Ми зробили вибір на користь тих, хто дав можливість одразу перевірити якість сервісу без зайвої бюрократичної метушні.
Олег Нобр, керівний партнер і викладач
Fondy image
InstaFood
Зручна оплата і для клієнта, і для нас
Вельми зручний платіжний агрегатор для служби з приготування і доставки їжі. Швидка генерація інвойсу в єдиній системі та комфортна інтернет-оплата як для клієнта, так і для нас.
Алла Васильєва, засновниця

Зростайте щодня разом із нами

Єдина екосистема для бізнесу

Платіжний агрегатор Fondy є надійним партнером на всіх етапах – від запуску до системного масштабування проєкту

Міжнародне покриття

Одна інтеграція з нашою платформою дозволяє приймати оплати у 40+ країнах без локальних провайдерів

Людяна служба підтримки

Ми завжди на зв'язку в усіх каналах комунікації, щоб оперативно вирішувати будь-які ваші питання

Приймайте системні оплати скрізь, де контактуєте із клієнтами

Реєструйтесь уже сьогодні, щоб підключити до свого проєкту безперебійний мультифункціональний платіжний агрегатор Fondy