Нон-стоп платежі за підпискою з Fondy

Створюйте проривні продукти, виходьте на нові ринки, залучайте більше клієнтів в інтернеті, а для прийому рекурентних платежів з усього світу є Fondy. Будь-які сценарії регулярних списань, повідомлення клієнтів та ініціація повторних платежів при неуспішній оплаті, автоматичне оновлення даних банківських карток навіть після їх перевипуску – у нас є абсолютно все, що потрібно вашому бізнесу. Підключивши Fondy, ви можете приділити більше часу для вдосконалення свого сервісу, адже всю фінансову рутину після натискання кнопки «Оформити передплату» ми беремо на себе.
Online shop

Розвивайте бізнес за передплатою швидше та простіше – для цього ми і створили Fondy

Все необхідне для роботи із платежами є в одному рішенні – рекурентні списання з банківських карток та інші можливості інтернет-еквайрингу вже входять до нашого фіксованого тарифу.

Глобальне партнерство з єдиною інтеграцією

Ведіть свою діяльність без кордонів, використовуючи одну інтеграцію з нами. Ми підключаємо бізнеси у 39 країнах на карті світу та забезпечуємо їх усім необхідним для роботи з регулярними платежами за підпискою локально та глобально.

Прийом платежів у 150+ валютах із 200+ країн на карті світу

Будьте присутніми всюди, де інтернет-користувачі можуть потребувати ваш сервіс. Fondy дає змогу приймати регулярні платежі за підпискою з усіх континентів у будь-яких локальних валютах, таких як євро, долари, злоті, крони, фунти та інші.

Технічна підтримка і персональний менеджер 24/7

Будьте на зв'язку з Fondy завжди, коли вам це потрібно. Для цього є персональний менеджер і технічна підтримка, які з головою зануряться у вашу бізнес-модель за передплатою та вирішать будь-яке питання щодо роботи з регулярними платежами.

Сертифікат PCI DSS і відповідність PSD2

Позбавте себе зайвого клопоту – із Fondy локальним і глобальним бізнесам за передплатою не потрібно проходити сертифікацію PCI DSS, а компаніям з європейською реєстрацією відповідати директиві PSD2.

Більше успішних повторних списань

Гарантовано отримуйте планові онлайн-платежі за підпискою від клієнтів із повторними списаннями й автоматичним оновленням даних банківських карток навіть після їх перевипуску.

Довіра банків-емітентів

Підвищте рейтинг довіри у банків-емітентів із Fondy – наша інтернет-платформа відповідає їхнім вимогам, щоб усі регулярні платежі за підпискою від клієнтів у вашому бізнесі проходили гладко.

Будь-яка модель білінгу та кросплатформна інтеграція

Налаштуйте один раз – отримуйте онлайн-оплати безперервно

Із Fondy ви не обмежені у налаштуванні регулярних платежів за підпискою. Формуйте власні сценарії списань коштів із банківських карток – встановіть дату та час, тригер та інші параметри для ініціації оплати на своїй стороні. А ми подбаємо, щоб гроші гарантовано і якомога швидше опинилися на вашому рахунку.

Детальніше про рекурентні платежі

Будуйте бізнес, а ми побудуємо довкола нього фінансову інфраструктуру

З нашою бібліотекою готових SDK та відкритим API ви зможете приймати регулярні платежі там, де вам це необхідно, а клієнти – оплачувати свою підписку картками в інтернеті на сайті, у додатках для смартфонів і Smart TV. Рішення Fondy підключаються й однаково добре працюють скрізь, де ваш бізнес за передплатою контактує з клієнтом.

Перейти до документації

Партнерство Fondy та Finmap

Finmap допомагає бізнесам позбутися хаосу у фінансах. А щоб упорядкувати власні грошові потоки та приймати платежі з усього світу, сервіс обрав нашу платформу. Із рекурентними списаннями від Fondy вони автоматизували оплати і зробили їх зручними для своїх клієнтів. Тепер ми співпрацюємо локально і глобально, разом допомагаючи тисячам компаній працювати з фінансами простіше.

Client portrait
Давно використовуємо Fondy. Зручний API та дуже зручна функція для бізнесів за передплатою – рекурентні платежі.

Іван Каунов
Співзасновник, Finmap

Ми створюємо сприятливі умови для зростання вашого онлайн-бізнесу за передплатою

Конверсія платежів до 98%

Отримуйте більше успішних оплат за підпискою банківськими картками, довірившись Fondy, – працездатність платформи на рівні 99,95%, резервування процесингу та каскадна маршрутизація забезпечують максимальну прохідність платежів.

Доопрацювання платіжного шлюзу

Адаптуйте можливості Fondy до своїх вимог – на ваш запит наша технічна команда зможе вибудувати роботу платіжного шлюзу так, щоб кожна його деталь ідеально підходила під ваш онлайн-сервіс і його бізнес-модель.

Багаторівнева система безпеки

Захистіть себе та дані карток своїх клієнтів із просунутою системою безпеки Fondy.Antifraud™. Це 300+ правил перевірки фінансових операцій в інтернеті, що зупиняють шахраїв, не заважаючи платежам чесних користувачів.

У вас є затребувані продукти, у нас – платіжні рішення для вашої бізнес-моделі

Із Fondy вже зростають понад 20 000 компаній у всьому світі й онлайн, і офлайн