Платіжний шлюз для безперервного росту вашого бізнесу

Підключіть Fondy до свого проєкту за добу та використовуйте безмежні можливості нашої платформи у роботі з платежами.

Fondy main image

Почніть приймати оплати із Fondy вже сьогодні

  • Запускайте нові проєкти за один вечір

скориставшись вебконструктором або іншими no-code-рішеннями нашого платіжного шлюзу

  • Продавайте скрізь, де є ваші клієнти

отримуючи оплати на сайті, в інтернет-магазині, у соцмережах, мобільному застосунку й офлайн

  • Розвивайте бізнес по всьому світу

приймаючи платежі через наш шлюз із 200+ країн у 150+ валютах звичними для клієнтів способами

  • Збільшуйте кількість постійних покупців

надавши їм змогу розраховуватись в інтернет-магазині або торговій точці за лічені секунди

  • Приймайте зважені бізнес-рішення

спираючись на розгорнуту аналітику та кастомізовані звіти по платежах у реальному часі

  • Спрощуйте взаєморозрахунки з контрагентами

використовуючи розщеплення, масові виплати на картки й інші можливості нашого шлюзу

Fondy – надійний платіжний партнер для творців українського бізнесу. Разом ми будуємо сильну економіку і сильну країну.

Готові рішення для будь-яких завдань

Fondy – це більше, ніж просто платіжний шлюз. Ми підтримуємо ваші ідеї, цілі і прагнення та допомагаємо рухатися вперед.

Fondy advantage image
eCommerce
Збільшуйте кількість покупців в інтернет-магазині, виходьте на міжнародні ринки, продавайте в рази більше та ведіть бізнес прозоро. Використовуйте готові інтеграції шлюзу Fondy з популярними CMS, функцію покинутих кошиків, оплати в один клік, вбудований ПРРО та інші наші інструменти.
Fondy advantage image
EdTech
Запускайте онлайн-проєкти без витрат на розробку та вже сьогодні почніть приймати оплати з усього світу. Додайте нашу платіжну кнопку на свій сайт або ж створіть за 5 хвилин готову до прийому оплат вебсторінку за допомогою конструктора лендінгів від Fondy.
Fondy advantage image
SaaS-сервіси
Налаштуйте безперебійний прийом оплат, щоб забути про фінансову рутину та більше не втрачати підписників через перевипуск карток. Інтегруйтесь із нашим шлюзом по API, а потім використовуйте рекурентні платежі для автоматичних списань із карток користувачів без вашої та їхньої участі.
Fondy advantage image
Платформи
Спростіть фінансовий облік і розрахунки з контрагентами, автоматизувавши роботу з оплатами на сайті чи в застосунку. Вбудуйте у свої процеси розщеплення платежів і масові виплати на банківські картки завдяки гнучкій інтеграції зі шлюзом Fondy по API.
Fondy advantage image
Благодійні фонди
Приймайте пожертви та донати у всіх каналах, використовуючи шлюз Fondy. Відправляйте платіжне посилання у соцмережах, створіть вебсторінку за допомогою нашого конструктора або ж згенеруйте QR-код, якщо плануєте приймати внески офлайн.
Fondy advantage image
Маркетплейси
Створіть власну платіжну інфраструктуру та полегшіть взаєморозрахунки з продавцями. Діліть онлайн-оплати між усіма учасниками бізнес-процесів, скориставшись розщепленням платежів від Fondy, та підключайте нових партнерів до свого інтернет-магазину по API ще зручніше.
Fondy advantage image
HoReCa
Дозвольте своїм гостям оплачувати рахунки так, як їм зручно. Приймайте онлайн-оплати на сайті й у соцмережах, офлайн – без касового обладнання за допомогою Fondy Terminal і МОТО-платежів. А ще дайте можливість залишати чайові, зісканувавши QR-код.
Fondy advantage image
Сфера послуг
Потурбуйтесь про те, щоб клієнтам було комфортно оплачувати ваші послуги, та забудьте про незручний переказ із картки на картку. Налаштуйте прийом платежів на сайті, якщо надаєте послуги онлайн, або ж використовуйте Fondy Terminal для розрахунку офлайн.

20000+ підприємців у 40+ країнах вже з нами

Ваші улюблені інтернет-магазини, сервіси бронювання, служби доставки і таксі, освітні онлайн-платформи, туроператори, клініки, страхові компанії, маркетплейси, а також благодійні фонди уже використовують платіжний шлюз Fondy. Приєднуйтесь до них!

Продавайте на сайті, лендінгу, без сайту, у застосунку й офлайн

Ми поруч усюди, де ви комунікуєте з клієнтами, щоб оплати через наш шлюз проходили швидко та зручно

На сайті
Підключіть Fondy до свого вебресурсу без розробників, скориставшись одним із 70+ готових плагінів для таких популярних конструкторів і CMS-систем, як Shopify, Weblium чи Wix.

Або ж налаштуйте власну логіку роботи з платежами та використовуйте вбудовану в сайт чи інтернет-магазин форму онлайн-оплати, інтегрувавшись із нашим шлюзом за допомогою SDK або по API.
Детальніше
На лендінгу
Запустіть продажі на своїй вебсторінці просто зараз, самостійно та за кілька кліків підключивши платіжну кнопку від Fondy.

Або ж скористайтесь нашим безкоштовним конструктором, щоб за 5 хвилин створити лендінг для онлайн-курсу чи інтернет-магазину з уже підключеним через наш шлюз прийомом оплат.
Без сайту
Приймайте платежі через шлюз Fondy у соцмережах, месенджерах, чат-ботах або по email, згенерувавши онлайн-інвойс чи платіжне посилання.

Або ж створіть за 5 хвилин готову до прийому інтернет-оплат вебсторінку, скориставшись конструктором лендінгів від Fondy.
Детальніше
У застосунку
Налаштуйте прийом платежів через шлюз Fondy без складної розробки, інтегрувавши кнопку Apple Pay чи Google Pay у свій мобільний застосунок.

Або ж підключіть форму онлайн-оплати банківськими картками за допомогою наших SDK для iOS, Android, React Native і Flutter.
Детальніше
В офлайні
Забудьте про громіздкі банківські термінали та проблеми з готівковою оплатою завдяки сучасному шлюзу Fondy. Розраховуйте відвідувачів ресторану без зволікань по QR-коду, а гостей готелю – без їхньої участі за допомогою МОТО-платежів.

Або ж перетворіть свій смартфон на ePOS-термінал із застосунком Fondy Terminal для прийому оплат банківськими картками Visa & Mastercard або гаджетами.
Детальніше

Що кажуть мерчанти Fondy про можливості нашого платіжного шлюзу

Fondy image
Glovo
За допомогою Fondy приймають онлайн-платежі не лише в Україні, а й за кордоном
Fondy has been a great partner for us when it comes to expanding our acquiring capabilities in Eastern Europe, levelling up the region's acquiring capabilities. Their experience in the market has been invaluable, helping us scale across the region.
Florian Jensen, Global Fintech & Risk Director
Fondy image
Sleeper
Використовують в офлайні Fondy Terminal замість касового обладнання
Оплати смартфоном через NFC для нас – найзручніший спосіб платежу: клієнт просто прикладає телефон до телефона касира, спрацьовує Google Pay чи Apple Pay, два рази тапає, і все готово.
Анастасія, тімлід команди Customer Care
Fondy image
Apollo Design Center
Підключили прийом онлайн-оплат до своєї IT-школи з no-code-рішеннями від Fondy
Обираючи платіжний шлюз, ми з партнерами не мали часу впроваджувати технічно складні рішення. Це мав бути простий, зрозумілий і надійний, як швейцарський ніж, інструмент. Ми зробили вибір на користь тих, хто дав можливість одразу перевірити якість роботи шлюзу без зайвої бюрократичної метушні.
Олег Нобр, керівний партнер і викладач

Fondy – надійний партнер для стабільного розвитку

Людяна служба підтримки

Оперативне вирішення будь-яких питань у зручних каналах комунікації – по телефону й email, у чаті на сайті та в месенджерах

Максимально можлива конверсія

Каскадна маршрутизація, резервування процесингу і працездатність шлюзу на рівні 99.95% забезпечують конверсію успішних платежів до 98%

Власна система безпеки

Fondy Protect – це сукупність провідних технологій у галузі кібербезпеки, щоб зупиняти шахраїв і не перешкоджати клієнтам оплачувати покупки

Поширені запитання

Що таке платіжний шлюз?

Платіжний шлюз – це сервіс, що дає можливість інтернет-магазинам, платформам, освітнім проєктам і приватним підприємцям приймати платежі онлайн із будь-якого куточка світу на сайті, у соцмережах, мобільному застосунку та офлайн. Шлюз забезпечує обмін платіжними даними, серед яких CVV і номер картки, між банками-еквайрами, банками-емітентами і платіжними системами для авторизації транзакцій. А також обробляє операції з використанням технології 3D Secure, допомагаючи швидко та безпечно переказати кошти з картки платника на рахунок мерчанта.

Як швидко можна інтегрувати шлюз Fondy в інтернет-магазин?

Зареєструвавшись уранці, ввечері ви вже зможете почати використовувати наш шлюз і приймати онлайн-оплати у своєму інтернет-магазині.

Ваш платіжний шлюз підтримує банківські картки Visa та Mastercard?

Так, із платіжним шлюзом Fondy вам і вашим клієнтам доступні всі сучасні способи оплати, у тому числі банківськими картками платіжних систем Visa & Mastercard, електронними гаманцями Apple Pay & Google Pay та іншими.

Доступні платіжні методи

Чи можна приймати міжнародні платежі через шлюз Fondy?

Так, наш платіжний шлюз дає можливість приймати оплати із 200+ країн у 150+ валютах.

Міжнародні платежі з Fondy

Підключайте технологічний платіжний шлюз Fondy

Почніть приймати оплати в інтернеті й офлайн уже сьогодні та зростайте щодня разом із нами