Приймайте платежі цілодобово, отримуйте відшкодування щодня

Продавайте товари та послуги клієнтам з усього світу і отримуйте виплати на свій банківський рахунок або ключ-картку протягом 24 годин. Відшкодування коштів від Fondy відбуваються автоматично, без вашої участі та відповідно до налагоджених процесів, які працюють точно, як швейцарський годинник.

Fondy main image

Виводьте гроші на банківський рахунок або ключ-картку протягом доби

Відшкодування – це виведення коштів, отриманих від клієнтів, із мерчант-рахунку еквайринг-платформи Fondy на банківський рахунок або ключ-картку. З нами цей процес відбувається комфортно і за замовчуванням для вас.

Автоматично виведення коштів займає до трьох банківських днів, а за індивідуальним запитом гроші можуть виводитися на наступний день із моменту зарахування платежу від клієнта.

Механіка відшкодувань від Fondy зрозуміла і проста

Еквайринг-платформа Fondy здійснює виведення коштів щодня до 12:00 у банківські дні відповідно до суворого регламенту. Всі платежі, отримані від клієнтів за певний період, підсумовуються, а після досягнення мінімального ліміту гроші виводяться на ваш банківський рахунок або ключ-картку єдиною сумою за вирахуванням комісії за еквайринг.

Як це працює

Після того, як ваші клієнти оплатили покупки, гроші надходять на мерчант-рахунок. Деталізацію щодо кожного платежу ви зможете побачити в особистому кабінеті.
Зараховані за певний проміжок часу гроші накопичуються і підсумовуються. Мінімальна сума відшкодування коштів – 100 грн.
Гроші перераховуються на ваш розрахунковий рахунок або ключ-картку однією сумою. Згідно з регламентом ця процедура займає до трьох банківських днів.

Детальна звітність у реальному часі

Вся інформація про відшкодування та інші платежі доступна в особистому кабінеті Fondy. Звіти по них будуть дублюватися на ваш email. Також доступний спосіб надсилання даних про виплати коштів через API.

Виплати з автоматичною конвертацією

Якщо ваш бізнес зареєстрований в Україні, відшкодування на ваш банківський рахунок чи ключ-картку здійснюватимуться у гривнях. Якщо ж у країнах Європейського Союзу – кошти можуть відшкодовуватись у євро, доларах, фунтах стерлінгів, злотих, чеських кронах і форинтах.

Часті запитання

Чому може не здійснитися відшкодування?

Якщо у вас із якоїсь причини змінилися фінансові реквізити рахунку або ключ-картки, але ви не повідомили про це Fondy, то виведення коштів із мерчант-рахунку буде автоматично заблоковано. Це зроблено для гарантування безпеки ваших грошей і не впливає на прийом платежів від клієнтів. Щоб відновити відшкодування, вам необхідно вказати нові реквізити розрахункового рахунку або ключ-картки і зв’язатися зі службою підтримки Fondy для підтвердження змін.

Чи можна призупинити автоматичні відшкодування?

За необхідності ви можете призупинити виведення грошей на свій розрахунковий рахунок або ключ-картку за запитом у службу підтримки. У цьому разі платежі від клієнтів будуть накопичуватися на балансі мерчанта, відшкодування ви зможете відновити в будь-який момент.

Як виводити гроші на банківський рахунок або ключ-картку?

Відшкодування здійснюється на зазначені вами фінансові реквізити автоматично з боку еквайринг-платформи Fondy. Банківський рахунок або ключ-картка, прив’язані до мерчанта, можуть бути відкриті в Україні, Казахстані або будь-якій країні Європейського Союзу, залежно від країни реєстрації компанії.

Яка мінімальна сума виведення коштів?

Коли на балансі мерчанта накопичується сума понад 100 грн, вона автоматично відшкодується на ваш розрахунковий рахунок або ключ-картку протягом трьох банківських днів. Для виведення сум, менших, ніж мінімальний ліміт, зверніться у службу підтримки Fondy будь-яким зручним способом.

Розвивайте бізнес із надійним еквайринг-партнером Fondy

Прийом своїх платежів нам довірили понад 20 000 компаній