Приймайте платежі цілодобово, отримуйте відшкодування щодня

Продавайте товари та послуги клієнтам з усього світу і отримуйте виплати на свій банківський рахунок або картку протягом 24 годин. Відшкодування коштів від Fondy відбуваються автоматично, без вашої участі та відповідно до налагоджених процесів, які працюють точно, як швейцарський годинник.

Fondy main image

Виводьте гроші на банківський рахунок або картку протягом доби

Відшкодування – це виведення коштів, отриманих від клієнтів, із мерчант-рахунку еквайринг-платформи Fondy на банківський рахунок або картку. З нами цей процес відбувається комфортно і за замовчуванням для вас.

Автоматично виведення коштів займає до 3 банківських днів, а за індивідуальним запитом гроші можуть виводитися на наступний день із моменту зарахування платежу від клієнта.

Механіка відшкодувань від Fondy зрозуміла і проста

Еквайринг-платформа Fondy виробляє виведення коштів щодня до 12:00 у банківські дні відповідно до суворого регламенту. Всі платежі, отримані від клієнтів за певний період, підсумовуються, а після досягнення мінімального ліміту гроші виводяться на ваш банківський рахунок або картку єдиною сумою за вирахуванням комісії за еквайринг.

Як це працює

Після того, як ваші клієнти оплатили покупки, гроші надходять на мерчант-рахунок. Деталізацію щодо кожного платежу ви зможете побачити в особистому кабінеті.
Зараховані за певний проміжок часу гроші накопичуються і підсумовуються. Мінімальна сума відшкодування коштів – 100 грн.
Гроші перераховуються на ваш розрахунковий рахунок однією сумою. Згідно з регламентом ця процедура займає до 3 банківських днів.

Детальна звітність у реальному часі

Вся інформація про відшкодування та інші платежі доступна в особистому кабінеті Fondy. Звіти по них будуть дублюватися на ваш email. Також доступний спосіб надсилання даних про виплати коштів через API.

Виплати з автоматичною конвертацією

Якщо ваш бізнес зареєстрований в Україні, відшкодування на ваш банківський рахунок або картку будуть здійснюватися в гривнях. Якщо ж у країнах Європейського Союзу – в євро.

Часті запитання

Чому може не здійснитися відшкодування?

Якщо у вас із якоїсь причини змінилися фінансові реквізити рахунку або картка, але ви не повідомили про це Fondy, то виведення коштів із мерчант-рахунку буде автоматично заблоковано. Це зроблено для гарантування безпеки ваших грошей і не впливає на прийом платежів від клієнтів. Щоб відновити відшкодування, вам необхідно зв’язатися зі службою підтримки Fondy будь-яким зручним способом і підтвердити зміну розрахункового рахунку.

Чи можна призупинити автоматичні відшкодування?

За необхідності ви можете призупинити виведення грошей на свій розрахунковий рахунок за запитом у службу підтримки. У цьому разі платежі від клієнтів будуть накопичуватися на балансі мерчанта, відшкодування ви зможете відновити в будь-який момент.

Як виводити гроші на банківський рахунок або картку?

Відшкодування здійснюється на зазначені вами фінансові реквізити автоматично з боку еквайринг-платформи Fondy. Банківський рахунок, прив’язаний до мерчанта, може бути відкритий в Україні, Росії або будь-якій країні Європейського Союзу, залежно від країни реєстрації компанії.

Яка мінімальна сума виведення коштів?

Коли на балансі мерчанта накопичується сума понад 100 грн, вона автоматично відшкодується на ваш розрахунковий рахунок протягом 3 банківських днів. Для виведення сум, менших, ніж мінімальний ліміт, зверніться у службу підтримки Fondy будь-яким зручним способом.

Notice

На сайті ми показуємо лише принцип роботи платіжних інструментів Fondy. Зовнішній вигляд і функції наших продуктів можуть відрізнятися від представлених тут. Це пов’язано з тим, що ми розвиваємо платформу щодня. Також деякі можливості можуть не підтримуватися в якомусь регіоні, змінюватися залежно від версії або оновлюватися. Щось не працює чи потрібна допомога? Обов’язково напишіть нам у сапорт: support@fondy.eu.

Розвивайте бізнес із надійним еквайринг-партнером Fondy

Свої платежі нам довірили понад 18 000 компаній

Чат