Приймайте оплати за б’юті-послуги в салоні й онлайн легко

Зробіть розрахунок за свої послуги таким же приємним, як і самі процедури. З Fondy ви можете забути про застарілі банківські термінали, які лише додають клопоту з обслуговуванням, та незручний розрахунок готівкою, використовуючи натомість сучасні платіжні технології. А ще розвивати бізнес в інтернеті, приймаючи платежі картками і не лише ними на сайті, у соціальних мережах та месенджерах. Не має значення, який масштаб вашої діяльності, будьте майстром манікюру чи перукарем удома, власником нейл-бару, салону краси чи спа-комплексу з великим переліком процедур, у Fondy є для вас готові еквайринг-рішення.

Fondy main image

Підключити та використовувати Fondy простіше, ніж записатися на процедуру до улюбленого майстра салону

Легке налаштування

Активувати прийом платежів і розібратися з нашими інструментами ви можете самостійно за кілька годин. Все інтуїтивно зрозуміло і так само легко, як додати новий пост в інстаграмі.

Одне рішення

Організувати роботу з оплатами в салоні краси чи спа можна без сторонніх сервісів і постачальників послуг, зобов'язань перед банками, оренди та встановлення фізичних терміналів і придбання касових апаратів. Усе, що вам потрібно, вже є у Fondy.

Без зобов’язань

Розвивати бізнес можна з повною свободою. Ми не маємо обов'язкових щомісячних платежів і прихованих умов – лише єдина фіксована комісія від успішних оплат картками та іншими методами.

Більше інсайтів

Вести облік грошей ви можете без бухгалтера та стосів паперів, використовуючи наскрізну аналітику щодо платежів і клієнтів від Fondy. З цими деталізованими даними ведення вашого салону краси чи спа буде як на долоні.

Усе під рукою

Переглядати оплати у своєму бізнесі ви можете у дорозі, кафе чи в перервах між клієнтами. Зі встановленим мобільним додатком Fondy всі платежі у вас під рукою, достатньо клікнути по екрану смартфона.

Підтримка 24/7

Звернутися до нашої служби підтримки ви можете у будь-який час і у зручний спосіб. Також із вами завжди на зв'язку персональний менеджер, щоб ви могли вирішити своє питання якнайшвидше.

Поки ви робите клієнтів красивішими, ми робимо офлайн-оплату в салонах краси та спа зручнішою

QR-платежі

Надайте своїм клієнтам можливість платити ще зручніше та швидше, маючи при собі лише смартфон із прив’язаною до нього банківською карткою. Згенеруйте окремий QR-код в особистому кабінеті Fondy для кожної послуги нейл-бару, салону краси чи спа, якщо у вас їх небагато, або залиште вільну суму та називайте її клієнту особисто після завершення процедури для отримання оплати. Чи використовуйте QR-код, щоб ваші майстри манікюру чи перукарі отримували безготівкові чайові. Все, що потрібно зробити клієнту, – відсканувати платіжний код камерою смартфона та підтвердити оплату в один дотик.

Детальніше

ePOS-термінал

Відмовтесь від громіздких банківських терміналів – вони складні у підключенні та часто ламаються. Приймайте безготівкові платежі від клієнтів за допомогою сучасного рішення – ePOS-термінала. Для його використання вам потрібен лише смартфон із ОС Android і мобільний додаток Fondy. А клієнтам вашого салону краси чи спа-центру для оплати достатньо піднести до телефона свою банківську картку або смартфон. Один дотик – і гроші за послуги майстра манікюру, масажиста чи перукаря на вашому рахунку.

Детальніше

Із Fondy заробляйте більше – не лише офлайн, а й в інтернеті

Платіжне посилання
Використовуйте наше посилання для оплати в інтернеті, якщо за ваші послуги можна розрахуватися до їх надання, наприклад, придбати абонемент у салон краси чи спа або подарунковий сертифікат на масаж, манікюр чи послуги перукаря. Створіть в особистому кабінеті Fondy платіжне посилання із потрібною вам сумою, а потім надішліть його клієнтові в будь-який канал зв'язку. Кілька хвилин на все – і оплата у вас.
Детальніше
Онлайн-інвойс
Сформуйте онлайн-рахунок, якщо ваші послуги можна сплатити ще до візиту в салон краси чи спа, наприклад, придбати абонемент на комплекс послуг або сертифікат на стрижку у перукаря. Створити його можна буквально на ходу в мобільному додатку, а потім надіслати клієнту на пошту, в соціальні мережі чи месенджери для інтернет-оплати банківською картою або в інший зручний спосіб.
Детальніше
Платіжна кнопка
Почніть приймати інтернет-оплати на сайті без жодного рядка коду, використовуючи нашу платіжну кнопку. Достатньо створити її в особистому кабінеті, налаштувавши дизайн там же, і додати на будь-яку сторінку свого сайту – із цим завданням ви впораєтеся самостійно і за 5 хвилин. Клікнувши на кнопку, клієнти зможуть оплатити послуги вашого салону краси чи спа заздалегідь, наприклад, купити абонемент на кілька сеансів масажу або візит до перукаря.
Детальніше

Прозоре ведення бізнесу у сфері краси із безкоштовним ПРРО від Fondy

Feature image

Ми знаємо, як ви не любите паперову тяганину у своєму бізнесі. Податки, систематичні звіти, квитанції, облік фінансів – від самих лише слів голова обертом. Із програмним РРО від Fondy ви можете розслабитися і забути про ці нудні заняття – всю рутину ми беремо на себе. Наш ПРРО – це альтернатива касовим апаратам, він безкоштовний і простий у підключенні, забезпечує автоматичну фіскалізацію оплат картками і не тільки ними у ДПС, спрощує подання звітності та позбавляє вас від паперових чеків. Піклуйтесь про клієнтів свого салону краси чи спа-центру, а також про своїх майстрів манікюру та перукарів, а ми подбаємо легальне ведення вашого бізнесу.

Детальніше

Делегуйте Fondy всю фінансову рутину свого бізнесу

Понад 20 000 підприємців у всьому світі довірили нам прийом платежів