Із Fondy приймати оплати так само приємно, як і дарувати емоції іншим

Закохуйте в себе клієнтів, доповнивши красу ваших букетів комфортною оплатою за них. Із нашою платформою вже через 15 хвилин і без розробників ви зможете приймати платежі офлайн та онлайн усіма сучасними способами, а ваші покупці – розраховуватися за доставку квітів буквально в один клік банківськими картками й електронними гаманцями. Ви робите цей світ яскравішим, а ми робимо зручнішою роботу з платежами для десятків тисяч підприємців у всьому світі. Із Fondy ваш бізнес буде процвітати у всіх сенсах цього слова в інтернеті та за його межами.
Online shop

Мінімум бюрократії та максимум свободи для вас

Забудьте про фінансову рутину у своєму квітковому бізнесі та приділіть більше уваги деталям при створенні букетів.

Реєстрація й активація за 1 день

Створити мерчанта у Fondy й активувати його легше, ніж зробити найпростіший букет. Ми максимально полегшили онлайн-реєстрацію, прибравши з неї зайву бюрократію, тому почати приймати оплати картками й іншими способами ви можете вже сьогодні.

Прийом платежів без розробки

Налаштувати наші онлайн-інструменти для прийому оплат у своєму бізнесі та працювати з ними ви можете у перервах між замовленнями та без допомоги технічних фахівців. А далі отримувати платежі за квіти скрізь, де вам це потрібно, – на сайті, в соціальних мережах і навіть офлайн.

Підтримка і персональний менеджер

Звернутися в нашу службу підтримки або до персонального менеджера можна у будь-який час, якщо виникнуть труднощі чи запитання щодо роботи з платіжною платформою. Ми на зв'язку в онлайн-чаті на сайті, по телефону, email і в месенджерах.

Продавайте квіти, як зручно вам і вашим клієнтам, приймаючи оплати онлайн і офлайн картками і не тільки

Онлайн-інвойс – рішення для свободи від паперових рахунків
Сформуйте рахунок для індивідуального прорахунку за кілька кліків. Згенерувати його ви можете в особистому кабінеті Fondy або мобільному додатку, а потім надіслати в будь-який канал комунікації з покупцем для такої ж швидкої онлайн-оплати доставки квітів.
Детальніше
Онлайн-інвойс – рішення для свободи від паперових рахунків
Платіжне посилання для швидкої комунікації з клієнтами
Створіть за хвилину посилання на оплату доставки квітів у особистому кабінеті Fondy з потрібними параметрами, а потім надішліть його покупцеві у звичний для нього канал комунікації, наприклад у месенджер або на електронну пошту. Клікнувши по ньому, він зможе оплатити своє замовлення в інтернеті зручним для себе способом, у тому числі банківською карткою та електронним гаманцем.
Платіжна кнопка – просте рішення для прийому оплат на лендингах
Налаштуйте в особистому кабінеті Fondy платіжну кнопку, а потім додайте згенерований нами HTML-код на сторінку сайту для прийому онлайн-оплат по ній. Це зручно, якщо у вашому інтернет-магазині невеликий асортимент із фіксованою вартістю кожного букета, оскільки одна кнопка – це одна квіткова композиція.
Платіжні плагіни – для інтернет-магазинів квітів
Підключіть прийом оплат банківськими картками й іншими способами на своєму сайті, скориставшись однією з наших 70 готових інтеграцій із популярними сервісами й інтернет-платформами. Зробити це можна за 15 хвилин без залучення технічних фахівців. А після цього приймати онлайн-платежі з комфортом для вас і ваших клієнтів.
QR-платежі для зручних оплат в офлайн-точках
Згенеруйте платіжний QR-код і розмістіть його там, де вашим клієнтам буде зручно відсканувати його для оплати свого замовлення. Створіть QR-код із вільною сумою та називайте ціну букета особисто. Щоб оплатити квіти, покупцеві достатньо мати при собі смартфон.
ePOS-термінал – безкоштовна альтернатива банківським терміналам
Використовуйте наш SoftPOS-термінал для миттєвого розрахунку покупців офлайн. Для них це комфорт у оплаті, а для вашого бізнесу – свобода від зобов'язань перед банками. Вам не потрібно платити за підключення, оренду та обслуговування фізичного обладнання, достатньо завантажити мобільний додаток Fondy – і ваш смартфон перетвориться на термінал для прийому платежів картками й електронними гаманцями.
Бібліотека готових SDK і API для великих квіткових бізнесів
Використовуйте нашу бібліотеку готових SDK для різних мов програмування та API з детальною документацією, якщо вашому інтернет-магазину потрібна кастомна розробка. Так ви зможете користуватися безмежними можливостями платіжного шлюзу Fondy.

Адаптивна сторінка оплати для комфорту клієнтів і високої конверсії

Забезпечте покупцям в інтернеті найкращий користувацький досвід і підвищте їхню довіру з платіжною сторінкою Fondy. Вона завжди коректно відображається, завантажується за секунду, обробляє платежі за мілісекунди та підлаштовується під платника, використовуючи передові технології. Зовнішню сторінку оплати ви зможете оформити так, як вам подобається, а вбудована стане частиною вашого сайту та забезпечить клієнтам безперервний процес оплати.

Українська
  • Українська
  • Русский
Description site http\\
Підгузки 64 од.
UAH
  • UAH
  • USD
  • EUR
5. 15 UAH
Або скористайтесь іншим методом
НОМЕР КАРТИ
4057 98** **** 0946
ММ/РР 11/23
CVV/CVC 000
Оплатити
Реквізити до сплати рахунку № 1308-1938
Сума до сплати
5. 15 UAH
Отримувач платежу
ФОП Костянтинівський Костянтин Костянтинович
Поточний рахунок
UA586799040000000123481460987
Код ЄДРПОУ
23494105
Установа банку
Київська регіональна дирекція Акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль"
МФО банку
23159894
Призначення
Сплата рахунку № 1308-1938
Зберегти квитанцію
Зберегти на смартфон

Наші рішення працюють на вас

Безкоштовний програмний РРО

Насолоджуйтесь квітковим бізнесом без касових апаратів і клопоту з податковою звітністю. Наш ПРРО забезпечує автоматичну онлайн-фіскалізацію платежів у ДПС і спрощує подання звітів, він безкоштовний і легкий у підключенні. З ним ви зможете приділити час творчості, а не бюрократії.

Миттєві повторні оплати

Дайте клієнтам можливість розраховуватися за доставку квітів буквально в один клік. Сторінка оплати Fondy запам'ятовує платіжні дані карток і вподобання покупців, автоматично підставляючи їх при повторних замовленнях в інтернеті. Це швидкість і зручність для клієнта, а для вас – більше успішних оплат.

Всі популярні платіжні методи

Дайте змогу своїм покупцям оплачувати квіти так, як вони звикли. Наша платіжна платформа підтримує всі сучасні способи оплати, у тому числі банківськими картками Visa & Mastercard, електронними гаманцями Apple Pay & Google Pay і навіть в онлайн-розстрочку.

Особистий кабінет і мобільний додаток

Керуйте всіма інструментами в особистому кабінеті Fondy – створюйте платіжні кнопки, посилання та інвойси, аналізуйте оплати за доставку квітів у реальному часі та формуйте кастомні звіти. Або встановіть мобільний додаток Fondy для швидкого доступу до потрібного функціоналу.

Балуйте клієнтів зручною оплатою і займайтеся тим, що надихає вас

Усі клопоти з фінансами у вашому бізнесі візьме на себе Fondy