Прийом онлайн-платежів за доставку. Їжа. Напої. Продукти

Вашим кур’єрам більше не потрібно шукати решту з готівки або тягати громіздкі POS-термінали. З Fondy ви зможете приймати оплату за замовлення під час його оформлення або за фактом доставки. Налаштуйте прийом платежів на сайті, в мобільному додатку, за платіжним посиланням або за допомогою NFC-технологій і QR-коду. Так буде зручніше вам і вашим клієнтам.
Fondy main image

Тільки доставка, і ні секунди більше на оплату

Не дайте клієнту зголодніти, витрачаючи час на післяплату. Звільніть його від готівки та подякуйте за моментальну оплату.

Прийом онлайн-оплат за будь-яке замовлення в будь-який час

8 способів оплат для клієнтів

за допомогою банківських карток Visa і MasterCard, Apple Pay, Google Pay і не тільки

Постійний процесинг

банками-партнерами, які безперебійно обробляють інтернет-платежі

Фіксована комісія

за кожен успішно прийнятий платіж

Компетентна підтримка

без чат-ботів і очікувань щодо будь-яких питань у роботі з платформою

Одне замовлення. Різні способи оплати

Безшовна інтеграція на ваш сайт
Якщо ваші клієнти замовляють доставку через сайт на движку Wix, Wordpress або інших CMS, додайте прийом оплат за допомогою платіжних плагінів Fondy. Підключення плагіна займе не більш ніж пів години.
Детальніше про CMS-інтеграції
Безшовна інтеграція на ваш сайт
Оплата в додатку. Не відриваючись від телефона
Клієнт зможе замовити їжу навіть на ходу – зі свого смартфона. Додайте оплати в ваш додаток за допомогою нашого SDK для iOS і Android. Наш сапорт завжди допоможе вашим програмістам.
API для великої мережі. Коли оплат багато
Хоч якими є ваші завдання із доставки або приготування їжі, API від Fondy підійде для будь-якого кейсу і вбудується у вашу систему обліку та логістики.
Платіжні посилання. Просте замовлення – проста доставка
Продавати їжу і напої можна без сайту. Створіть платіжне посилання в особистому кабінеті та надішліть клієнту через месенджери Facebook, Telegram, Viber або WhatsApp. Якщо працюєте через Instagram, відправте йому посилання в директ.
NFC-платежі замість терміналів
Телефоном платити за доставку легко, адже він завжди при собі. Кур'єр зможе прийняти платіж через додаток Fondy на своєму телефоні. Клієнт просто прикладе до його мобільного свій і через секунду забере замовлення. Ніякої готівки і POS-терміналів.
QR-платежі кур'єру. Чайові за доставку
Спрощуйте прийом чайових. Кур'єр може роздрукувати QR-код на бейджі, а клієнт зможе заохотити його після доставки сумою на свій розсуд.

Платіжна сторінка. Оплата доставки й самовивозу їжі в одну мить

Що простіший процес оплати, то більше шансів на повторне замовлення. Налаштуйте платіжну сторінку під дизайн вашого сайту і запропонуйте клієнтам максимально прості кроки для оформлення замовлення в інтернеті. Змінюйте кольори, завантажуйте лого кафе чи ресторану, налаштовуйте валюту, способи оплати та мову, додавайте необхідні поля. І чекайте на оплату.
Checkout preview
Українська
  • Українська
  • Русский
Description site http\\
Підгузки 64 од.
UAH
  • UAH
  • USD
  • EUR
5. 15 UAH
Або скористайтесь іншим методом
НОМЕР КАРТИ
4057 98** **** 0946
ММ/РР 11/23
CVV/CVC 000
Оплатити
Реквізити до сплати рахунку № 1308-1938
Сума до сплати
5. 15 UAH
Отримувач платежу
ФОП Костянтинівський Костянтин Костянтинович
Поточний рахунок
UA586799040000000123481460987
Код ЄДРПОУ
23494105
Установа банку
Київська регіональна дирекція Акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль"
МФО банку
23159894
Призначення
Сплата рахунку № 1308-1938
Зберегти квитанцію
Зберегти на смартфон

Більше платіжних можливостей для ресторанного бізнесу

Оплата в один клік. Миттєва покупка
Одразу після першого оплаченого замовлення клієнт зможе оформити нове замовлення без повторного введення інформації, зайвих даних і підтверджень. Один клік мишкою або дотик пальцем – і замовлення оплачене. Готово, відправляйте кур'єра.
Детальніше про оплату в один клік
Холдування. Утримання платежів
Якщо необхідно, попередньо заморожуйте на картці клієнта суму замовлення. Гроші надійдуть вам на рахунок тільки після успішної доставки. Для клієнта це гарантія отримання замовлення. Для вас – впевненість, що клієнт чекає ваше замовлення і не передумав.
Детальніше про холдування платежів
Масові виплати та розподіл
Якщо ви займаєтеся безпосередньо доставкою їжі, підключіть цю функцію для розрахунку з партнерами та співробітниками. Наприклад, при комбінованому замовленні з кількох ресторанів оплата клієнта автоматично розподілиться між вами, ресторанами та кур'єром.
Детальніше про розподіл виплат
Повернення при скасуванні замовлень
Клієнт буває незадоволений обслуговуванням, доставкою чи самою їжею. Або ж кур'єр із якоїсь причини не доїхав до кінцевої точки. У спірних ситуаціях повертайте клієнту суму замовлення без еквайринг-комісії.
Детальніше про повернення оплат
Безпека платежів для вас і клієнта
Забезпечте клієнту захищений сервіс. Fondy відповідає стандартам PCI DSS Level 1. Це гарантує збереження даних і захист фінансової інформації клієнтів на найвищому рівні при еквайрингу.
Детальніше про безпеку платежів
Фіксуйте всі операції
Продавайте їжу, напої та продукти, підключивши безкоштовну онлайн-касу (ПРРО) від Fondy. Так звітність буде в порядку.
Детальніше про ПРРО

Усі інструменти платформи в комплексі

Використовуйте статистику для розвитку вашого ресторанного бізнесу. Власноруч робіть кастомні звіти та відстежуйте запити аудиторії в особистому кабінеті Fondy.
Fondy – платформа онлайн-платежів для полегшення замовлення їжі та її оплати

Жодних застарілих терміналів і проблем із готівкою

Різноманітність оплат за доставку і самовиніс із кафе і ресторанів

Повна конфіденційність даних і захист від шахраїв

Найбільш поширені запитання

Як мені організувати прийом платежів для моєї служби доставки з різних ресторанів міста?

Якщо ви працюєте з різними закладами громадського харчування, то для підключення платіжної системи до вашої служби доставки є два варіанти. У кожному з них потрібно налаштувати варіант розрахунку клієнта з вами та вашого з рестораном.

  1. Якщо робити замовлення у звичайному порядку, всі оплати будуть приходити вам. Із рестораном ви будете розраховуватися окремо. Цей варіант підійде як при наявності сайту і / або мобільного додатку, так і без них. Наприклад, приймати оплати без сайту можна через платіжне посилання.
  2. Якщо ви працюєте з налаштованими API та/або SDK, після реєстрації в Fondy можете налаштувати функцію розподіл платежів. Так ви зможете автоматично розділяти оплату за замовлення клієнта та оплату за ваші послуги. Умови договору з рестораном ви обговорюєте самі.

Скільки часу займе підключення платіжного сервісу?

Зазвичай ця процедура займає не більше ніж пів години. І потім уже можна приймати платежі. Для цього вам потрібен активний обліковий запис у нашій системі.

Які платіжні системи для оплати їжі на винос через термінал підтримує ваша еквайринг-платформа?

Для українських фуд-бізнесів Fondy підтримує банківскьі картки платіжних систем Visa, Mastercard, Prostir. Також Fondy підтримує інтернет-банкінги та мобільні гаманці Apple Pay і Google Pay, які не належать до платіжних систем. Це стосується не тільки терміналів, а й будь-яких онлайн-платежів за доставку або самовиніс.

Чи потрібна мені онлайн-каса для доставки із кафе чи ресторану?

Вирішуйте самі, тому що ПРРО поки не обов’язковий у бізнесі. Але для своєї зручності ви можете випробувати ПРРО від Fondy в особистому кабінеті абсолютно безкоштовно. Це набагато практичніше, ніж використання застарілих РРО. Його вигоду ви відчуєте відразу.
Більше відповідей у розділі FAQ

Розвивайте доставку їжі та продуктів із Fondy

Нас обрали понад 14 000 клієнтів