Прийом онлайн-платежів для тих, хто працює сам на себе

Тепер усі онлайн-оплати від клієнтів впорядкуються – в особистому кабінеті ви побачите, хто і коли вам платив. Ваші навички оцінять клієнти не лише в Україні – з будь-якої країни світу ваш банківський рахунок поповнять платежі в 151 валюті. Ваш замовник відчує турботу – він оплатить послуги й товари зручним йому способом: QR-коди, NFC-платежі, інвойси, лендінги з кнопками, посилання в соціальних мережах. Знайдіть свій спосіб прийому оплат із Fondy.
Fondy main image

Бізнес із однієї людини. Для нього одна платіжна система

Навіть в оплаті за свої послуги знайдіть спільну мову із замовником. Приділіть увагу клієнтові, а не технічним деталям з прийому онлайн-платежів.

Великі можливості платформи для маленького бізнесу

Простий старт

для найпростішого способу приймати платежі в інтернеті вистачить кількох хвилин

8 способів оплат

картками платіжних систем Visa і Mastercard, гаманцями Apple Pay і Google Pay

Однакова комісія

тільки за кожен успішно прийнятий від клієнта платіж в інтернеті

Підтримка з живими людьми

ніяких відписок і чат-ботів, ми розуміємо вас і одразу вирішуємо проблеми

Оберіть свій спосіб прийому платежів, хоч як ви продаєте

Інвойси. Надіслали й отримали оплату
За 30 секунд випишіть інвойс з особистого кабінету. Потім відправте його клієнту. Він натисне на посилання, потрапить на зовнішню платіжну сторінку Fondy й оплатить його. Наприклад, фітнес-тренер відправить клієнту інвойс одразу після занять або дизайнер-фрілансер надішле замовнику інвойс із прорахунком виконаної роботи.
Детальніше про інвойси
Інвойси. Надіслали й отримали оплату
Одне платіжне посилання, багаторазовий прийом оплат
Трохи часу для створення платіжного посилання, короткий опис до нього й трохи бізнес-роздумів – тепер ви можете приймати оплати за товари або послуги в інтернеті. Вбудуйте посилання в email-розсилки або Telegram. Прикріпіть його до опису товарів вашого магазину в соціальних мережах. Додайте його на найпростіший лендинг.
Платіжні кнопки. Одна, дві, три...та хоч десять
Зайдіть в особистий кабінет. Виберіть вкладку «Створити кнопку». Налаштуйте її зовнішній вигляд. Додайте пару рядків HTML-коду на ваш сайт. Готово. Якщо ваша справа побудована навколо однієї послуги або товару, вам вистачить однієї платіжної кнопки. Але ви зможете додати й декілька. Наприклад, якщо ви самозайнятий кондитер, а тортів кілька видів зі стандартною ціною.
Прийом оплат на простих лендингах
Ви вже створили свій невеликий сайт на конструкторі сайтів або CMS-движку: Wix, Wordpress, Joomla, Drupal. Тепер вбудуйте в нього прийом оплат. Ми підготували 30 платіжних модулів для найпопулярніших CMS. З ними ви налаштуєте зовнішній вигляд вікна прийому оплат в стилістиці вашого сайту і почнете приймати платежі від клієнтів протягом пів години.
QR-коди. Смартфон, сканування, оплата
Оплата за QR-кодом працює як онлайн-платіж. Тільки ви не відправляєте клієнту платіжне посилання в месенджер, а даєте відсканувати цей код. Клієнт наводить смартфон на код, потім потрапляє на зовнішню сторінку оплати. Такий спосіб прийому оплат підходить усім, хто працює безпосередньо з клієнтом. Наприклад, масажистам, самозайнятим психологам або перукарям.
Прийом NFC-платежів
Для прийому NFC-оплат досить відкрити програму Fondy, заповнити кілька полів і ввести потрібну суму. Після цього клієнт прикладе телефон або картку до вашого смартфона. І на ваш рахунок зарахована зазначена сума. Все просто.

Платіжна сторінка. Стильна. Швидка. Налаштовувана

Хоч як добре ви робите свою справу, але в кінці клієнт побачить платіжну сторінку. Вона може зіпсувати враження від усіх ваших старань. Сторінка онлайн-оплат Fondy має гарний вигляд і у вікні браузера, і в смартфоні. У неї можна додати ваш логотип і обрати кольори. Вона завантажиться за секунди, а обробить платіж іще швидше. Ми зробили зі сторінки конструктор – налаштовуйте її як потрібно.
Checkout preview
Українська
  • Українська
  • Русский
Description site http\\
Підгузки 64 од.
UAH
  • UAH
  • USD
  • EUR
5. 15 UAH
Або скористайтесь іншим методом
НОМЕР КАРТИ
4057 98** **** 0946
ММ/РР 11/23
CVV/CVC 000
Оплатити
Реквізити до сплати рахунку № 1308-1938
Сума до сплати
5. 15 UAH
Отримувач платежу
ФОП Костянтинівський Костянтин Костянтинович
Поточний рахунок
UA586799040000000123481460987
Код ЄДРПОУ
23494105
Установа банку
Київська регіональна дирекція Акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль"
МФО банку
23159894
Призначення
Сплата рахунку № 1308-1938
Зберегти квитанцію
Зберегти на смартфон

Усі необхідні можливості платформи для фрілансерів і самозайнятих підприємців

Приймайте оплати з усього світу
Самозайнятий дизайнер, програміст або копірайтер-фрілансер, хто завгодно отримає платіж із будь-якої країни в 151 валюті світу. Fondy автоматично конвертує оплату в гривні й зарахує суму платежу на ваш рахунок.
Детальніше про міжнародні платежі
Спрощуйте для клієнта повторні оплати
Клієнт знову повертається до вас, а отже, ви йому сподобалися. І нова покупка йому ще більше сподобається, якщо знову вводити дані карток не потрібно. Після першої оплати Fondy запам'ятає інформацію про банківську картку. Наступна покупка для клієнта – в одне натискання на кнопку.
Детальніше про оплату в один клік
Не думайте про інтернет-шахраїв
Інформація про ваш рахунок і дані банківської картки клієнта захищає наша власна система безпеки інтернет-еквайрингу Fondy.Antifraud і 350 правил виявлення шахрайських операцій. Ми оберігаємо вас і вашого клієнта.
Детальніше про безпеку платежів

Особистий кабінет Fondy

У ньому можна робити все, що потрібно фрілансеру або підприємцю. Виписуйте інвойси. Налаштуйте платіжні кнопки й платіжну сторінку. Стежте за платежами онлайн. Аналізуйте статистику з оплат в інтернеті.
Станьте частиною платформи швидко і дайте клієнту багато

Приєднуйтесь до платформи за 5 простих кроків

Збільшіть кількість повторних оплат

Розширте свій бізнес на іноземні ринки

Підключайтеся до Fondy

Нас обрали понад 14 000 клієнтів