Прийом онлайн-платежів для провайдерів. Інтернет і телебачення

Ваші технології щодня з’єднують користувачів з усім світом. Ми також об’єднали кращі технології з прийому оплат: дані та інфраструктура зберігаються на хмарному сервері AWS, гарантована працездатність на рівні 99,5%, а прохідність платежів висока одночасно для українського та іноземних ринків. Один провайдер – одна платформа. Більше не потрібно.

Fondy main image

Онлайн-платежі від Fondy. Швидкі, як і ваш інтернет

Користувач натискає на екран смартфона або клацає мишкою на кнопку «оплатити». Не встигає відвести курсор або палець від кнопки, а платіж уже прийнято.

Усі необхідні можливості для провайдерів

Інтеграція з системами обліку

наші розробники допоможуть в роботі з API Fondy для передачі даних про платежі у вашу систему обліку, аналітики та статистики

Робота з іноземними ринками

Fondy прийме платежі з усього світу в 151 валюті, автоматично конвертує їх у гривні й зарахує на ваш рахунок

Прийом оплат не тільки за інтернет

ви зможете отримувати онлайн-платежі не лише за інтернет, а й за медіасервіс і доступ до відеотеки

Підтримка з будь-якого питання

наш технічний відділ допоможе вбудувати прийом оплат, а клієнтська служба проконсультує і підготує рішення

Оплати на вашому сайті або в мобільному і Smart TV додатку

API для сайтів
Ви зможете додати прийом платежів на сайт власної розробки. Для цього ми створили API Fondy із шістьма найпопулярнішими мовами програмування. Завдяки програмному інтерфейсу Fondy будь-який провайдер використовує всі переваги нашої еквайринг-платформи.
API документація
API для сайтів
SDK для iOS і Android
Прямо з вашого додатку користувач оплатить інтернет, купить фільм або подовжить користування медіасервісом. Ви зможете додати прийом платежів не тільки в мобільні додатки на iOS або Android, а й у додатки для Smart TV.

Безлімітні можливості Fondy для провайдерів

Рекурентні платежі
З API Fondy ви налаштуєте регулярний прийом платежів як вам потрібно. Встановите періоди та правила списання, зробите відписку для клієнта простою, передбачите особливі випадки списання, наприклад, при нестачі грошей на картці клієнта.
Детальніше про рекурентні платежі
Оплата в один клік
Після першого платежу за інтернет або покупку фільму ми зберігаємо дані способу оплати або банківської картки користувача. Наступна його оплата пройде за секунди.
Детальніше про оплату в один клік
Розподіл виплат
Із кожного платежу ваш партнер зможе отримувати фіксовану суму або відсоток. Наприклад, якщо ви стримите відео зі сторонньої бібліотеки, задіяні в бізнес-процесі інші сервіси одразу отримають оплати на рахунок після кожного переглянутого фільму або за період.
Детальніше про розподіл виплат
Безпечні платежі
Fondy зберігає в зашифрованому вигляді ваші дані і дані клієнтів, в тому числі інформацію про банківські картки. Ви можете самі вмикати або вимикати 3D-Secure для потрібної прохідності платежів. Захистити вас від інтернет-шахраїв допоможе система Fondy.Antifraud – три сотні правил вивчають кожну еквайринг-операцію і блокують шахрайські дії.
Детальніше про безпеку платежів
Усе потрібне для провайдерів і медіасервісів

Простота розробки для всіх платформ

Максимальна прохідність платежів

Працездатність сервісу на рівні 99,5%

Приймайте платежі з Fondy

Нас обрали понад 14 000 клієнтів