Сучасні та швидкі офлайн-оплати в кафе та ресторанах

Розраховуйте гостей за кілька секунд без банківських терміналів, отримуйте чайові навіть без готівки, давши можливість залишати їх за допомогою банківських карток і електронних гаманців, та працюйте з платежами ще простіше. Це турбота про клієнтів вашого кафе чи ресторану та зручність для вас. Еквайринг-платформа Fondy візьме на себе всю фінансову рутину, щоб ви присвятили себе іншим важливим процесам у вашому бізнесі.

Fondy main image

Комфорт в оплатах для гостей і зручна робота із платежами для вас

Розраховуйте відвідувачів кафе чи ресторану ще швидше

Швидкість оплати так само важлива, як і швидкість обслуговування – дайте змогу гостям свого закладу платити без зволікань

Надайте сучасні способи оплати

На загальне враження також впливає комфорт у розрахунку – забезпечте його в один дотик без готівки та фізичних банківських карток

Отримайте більше лояльних і постійних гостей

Клієнти повертаються в кафе чи ресторан, якщо відчувають турботу – підвищуйте їхню лояльність не лише за рахунок сервісу, а й завдяки зручній оплаті

Налаштуйте прийом офлайн-оплат усього за 1 день

Бізнес підкоряється тим, хто приймає рішення швидко – ми максимально спростили процес реєстрації та активації торгової точки, щоб ви змогли розпочати приймати платежі якнайшвидше

Підключіть одне рішення замість кількох

Що менше фінансової рутини, то більше часу на розвиток бізнесу – з єдиним підключенням до Fondy ви можете системно працювати з платежами без сторонніх постачальників послуг і сервісів для кафе та ресторанів

Використовуйте сучасну альтернативу банківських терміналів

POS-термінали громіздкі, дорогі в обслуговуванні, часто ламаються і підводять при розрахунку гостей картками – використовуйте замість них сучасні онлайн-рішення Fondy, адже вони надійні та безкоштовні

Онлайн-рішення для миттєвого розрахунку відвідувачів офлайн

Платіжні інструменти для бізнесу будь-якого масштабу – від невеликої вуличної кав’ярні до мережі міських кафе та ресторанів. З ними ви отримуєте більше свободи для розвитку.

QR-платежі

Надайте можливість гостям свого кафе чи ресторану розраховуватись без довгого очікування офіціанта чи касира, надрукувавши платіжний QR-код на чеку для миттєвої самостійної оплати. Згенеруйте код в особистому кабінеті Fondy, залишивши вільною суму оплати, та використовуйте його у невеликій точці продажу як альтернативу готівкового розрахунку чи переказів на картку. Або розмістіть його для прийому безготівкових чайових персоналу за допомогою банківських карток та електронних гаманців. Для цього вам достатньо одного простого інструмента Fondy.

Детальніше

ePOS-термінал

Розраховуйте своїх гостей, використовуючи нашу сучасну та безкоштовну альтернативу POS-терміналам – SoftPOS-термінал від Fondy. Він не потребує фізичної установки, орендної плати та обслуговування, простий у підключенні та використанні. Для прийому платежів у своєму кафе чи ресторані вам знадобиться лише смартфон на ОС Android і мобільний додаток Fondy. А вашим гостям для оплати – банківська картка, наприклад платіжних систем Visa чи Mastercard, або телефон із прив’язаним до нього електронним гаманцем Apple Pay чи Google Pay.

Детальніше

Безкоштовний ПРРО від Fondy для прозорого ведення бізнесу

Feature image

Наш програмний РРО допомагає вести діяльність вашого кафе чи ресторану без зайвої бюрократії. Він безкоштовний, не потребує фізичної установки, обслуговування та легкий у підключенні. Забезпечує автоматичну фіскалізацію в ДПС, спрощує подання звітності й економить час. А також виключає ймовірність помилок під час заповнення звітів і як наслідок – штрафів за них.

Детальніше

З нами ви отримуєте більше

Оплати в один клік

Розраховуйте гостей кафе чи ресторану миттєво – щоб оплатити замовлення, їм достатньо торкнутися екрана свого смартфона. Наша платіжна сторінка запам'ятовує дані банківських карток платників та автоматично підставляє їх для повторних сплат в один клік.

Аналітика платежів

Відстежуйте оплати в режимі реального часу, переглядайте наскрізну аналітику щодо платежів і клієнтів, а також генеруйте кастомні звіти з потрібними вам даними, щоб простіше вести облік і бачити реальну картину у своєму бізнесі.

Особистий кабінет

Працюйте з усіма інструментами в єдиному інтерфейсі – особистому кабінеті Fondy. Керуйте мерчантами та платежами, переглядайте автоматичні відшкодування й аналітику – це і не тільки доступне у вебверсії та мобільному додатку.

Служба підтримки 24/7

Звертайтеся до нас у будь-який час і зручними для вас каналами зв'язку, якщо виникнуть труднощі чи запитання при роботі з платформою. Ми завжди онлайн і готові допомогти, щоб прийом платежів у вашому кафе чи ресторані не переривався ні на хвилину.

Довірте Fondy роботу із платежами у своєму кафе чи ресторані

З нами вже успішно розвиваються понад 20 000 підприємців в Україні та за її межами