Вимоги платіжних систем до формату відповіді

Всю перераховану нижче інформацію необхідно надати англійською мовою в PDF документі. Розмір документа не повинен перевищувати 2 MB, а обсяг — 19 сторінок.

 

Надішліть PDF файл у відповідь на лист-повідомлення про чарджбек.

Інформація, яку необхідно надати для опротестування чарджбеку:

01

Опис наданої послуги / товару. Обов’язковий пункт.

02

Дані покупця з вашої системи (ПІБ, імейл,телефон, IP-адреса). Обов’язковий пункт.

03

Адреса доставки (для фізичних товарів) або імейл, на який було відправлено продукт (для інформаційних послуг і продуктів). Обов’язковий пункт в залежності від моделі бізнесу.

04

Підтвердження отримання товару або послуги власником карти (накладна з коментарями англійською мовою, журнали відвідування сайту або програми). Обов’язковий пункт.

05

Підтвердження згоди клієнта з правилами повернення (наприклад, скріншот сайту, який доводить, що поки користувач не ознайомився з умовами, він не зможе купити товар). Обов’язковий пункт.

06

Додаткова інформація, яка може допомогти в оскарженні транзакції, наприклад: копія заяви про відсутність претензії, деталі повернення і т.д.

Щоб ми встигли подати ваші документи до МПС Visa / Mastercard, будь ласка, підготуйте вашу відповідь до крайнього терміну вказаному у нашому листі.

 

Пізніше ми не зможемо подати ваші документи в МПС Visa / Mastercard, а отже спір буде вирішено на користь власника карти за терміном давності з великою ймовірністю.

Чат