Необхідна інформація від мерчантів Fondy для опротестування чарджбеків

Якщо ви отримали фінансову претензію від покупця на повернення коштів і хочете оскаржити її, надайте інформацію зі списку нижче. Надішліть її у відповідь на лист від Fondy з повідомленням про чарджбек, прикріпивши підготовлений за інструкцією файл. Усі пункти, крім 6-го, є обов’язковими.

Notice

Оскільки чарджбек виконується відповідно до правил міжнародних платіжних систем, при його опротестуванні слід суворо дотримуватись вимог до формату відповіді:

  • Вся інформація подається англійською мовою у форматі PDF-файлу
  • Розмір документа не повинен перевищувати 2 Мбайт, кількість сторінок – не більше 19

01

Опишіть надану послугу або проданий товар, після оплати яких надійшов запит на повернення коштів.

02

Вкажіть усі відомі вам відомості про покупця: ПІБ, номер телефону, електронну пошту, IP-адресу та інші дані.

03

Якщо оскарження чарджбеку по фізичному товару – вкажіть деталі доставки. Для інформаційних послуг і продуктів достатньо електронної пошти їхнього одержувача.

04

Наведіть доказ того, що покупець отримав від вас оплачений товар або послугу. Це може бути товарно-транспортна накладна з перекладом або коментарями англійською мовою, журнали відвідування вашого сайту чи мобільного додатка.

05

Надайте докази згоди покупця з умовами покупки. Наприклад, скріншот із вашого сайту, де видно, що користувач не може сплатити за покупку без згоди з її умовами.

06

Вкажіть за можливості додаткову інформацію, яка може допомогти в оскарженні чарджбеку: заяву про відсутність претензії з боку покупця, деталі повернення та інші відомості.

Notice

Щоб ми встигли подати вашу відповідь для опротестування чарджбеку, надішліть підготовлений PDF-файл до крайнього терміну, зазначеного в листі від Fondy з повідомленням про фінансову претензію або в особистому кабінеті. В іншому випадку спір буде вирішено на користь покупця за терміном давності.