Модуль оплати JoomShopping: прийом оплат карткою на Joomla

Платіжний сервіс Fondy дозволяє приймати платежі по всьому світу. Встановивши модуль оплати Joomla для компонента Joomshopping, інтернет-магазини, сайти і додатки можуть почати прийом онлайн-платежів. Завантажити модуль оплати карткою від агрегатора Fondy для JoomShopping можна безкоштовно.

Модуль оплати спеціально розроблений платіжним сервісом Fondy для CMS Joomla і компонента JoomShopping. Передбачена власна система оновлення.

Ви можете самостійно налаштувати платіжний модуль для JoomShopping, достатньо слідувати інструкціям. Всього через кілька хвилин прийом платежів Joomla буде доступний на вашому сайті.

ЗавантажитиПерейти на GitHub

Інструкція з встановлення модуля оплати Joomla для JoomShopping

01

Завантажте модуль оплати Joomshopping з маркетплейса Joomla або нашого сховища на GitHub.

02

Перед встановленням модуля еквайрингу Fondy у вас повинні бути встановлені наступні версії CMS Joomla і компоненту JoomShopping:

  • Joomla 2.5.x + JoomShopping 3.x.x
  • Joomla 3.x.x + JoomShopping 4.x.x

03

Перед встановленням модуля необхідно зареєструватися на нашому сайті Fondy.

Поетапне налаштування модуля прийому платежів для Joomla

01

Розпакуйте архів з завантаженим модулем.

02

Зайдіть в адміністративну панель вашого сайту (http://your.site/administator).

03

Відкрийте меню «Компоненти» → «JoomShopping» → «Установка і оновлення».

04

У розділі «Завантажити файл пакета» натисніть кнопку «Виберіть файл», виберіть архів з модулем оплати Joomla (fondy_payment.zip) і натисніть кнопку «Завантажити».

05

Потім перейдіть в меню «Компоненти» → «JoomShopping» → «Опції» → «Спосіб оплати», натисніть на «Fondy» і на сторінці налаштувань модуля перейдіть на вкладку «Конфігурація». В даній вкладці необхідно заповнити наступні поля:

  • «Merchant ID», «Секретний ключ»
  • «Статус замовлення для успішних транзакцій»: рекомендується встановити статус «Paid» (замовлення оплачене)
  • «Статус замовлення для неуспішних транзакцій»: якщо при відмові покупцем від оплати потрібно скасовувати замовлення, то виберіть статус «Canceled»; якщо хочете дати можливість після відмови повторно переходити до оплати, виберіть статус «Pending»

06

После ввода необходимых настроек модуля на вкладке «Конфигурация», перейдите на вкладку «Главный» и отметьте галочкой пункт меню «Публикация» для того, чтобы данный способ оплаты стал доступен для выбора при оформлении заказа.

07

Сохраните изменения, нажав на кнопку «Сохранить».

08

Enable no redirect mode: «Да» для выбора без перенаправления и «Нет» для выбора режима с перенаправлением на сайт оплаты.

Модуль оплаты для компонента JoomShopping от эквайринга Fondy дает возможность полностью автоматизировать процесс приема платежей Joomla с карт и электронных кошельков в интернет-магазине.

Модуль оплаты для JoomShopping осуществляет прием платежей только с банковских карт VISA/MasterCard. Сразу после установки модуля оплаты для JoomShopping на сайт, вы сможете начать прием платежей, не сомневаясь в их безопасности.

Масштабуйте бізнес з Fondy