Модуль оплати JoomShopping: прийом оплат карткою на Joomla

Платіжний сервіс Fondy дозволяє приймати платежі по всьому світу. Встановивши модуль оплати Joomla для компонента Joomshopping, інтернет-магазини, сайти і додатки можуть почати прийом онлайн-платежів. Завантажити модуль оплати карткою від агрегатора Fondy для JoomShopping можна безкоштовно.

Модуль оплати спеціально розроблений платіжним сервісом Fondy для CMS Joomla і компонента JoomShopping. Передбачена власна система оновлення.

Ви можете самостійно налаштувати платіжний модуль для JoomShopping, достатньо слідувати інструкціям. Всього через кілька хвилин прийом платежів Joomla буде доступний на вашому сайті.

Інструкція з встановлення модуля оплати Joomla для JoomShopping

01

Завантажте модуль оплати Joomshopping з маркетплейса Joomla або нашого сховища на GitHub.

02

Перед встановленням модуля еквайрингу Fondy у вас повинні бути встановлені наступні версії CMS Joomla і компоненту JoomShopping:

  • Joomla 2.5.x + JoomShopping 3.x.x
  • Joomla 3.x.x + JoomShopping 4.x.x

03

Перед встановленням модуля необхідно зареєструватися на сайті агрегатора платежів Fondy (розділ “Підключитися”).

Поетапне налаштування модуля прийому платежів для Joomla

01

Розпакуйте архів з завантаженим модулем.

02

Зайдіть в адміністративну панель вашого сайту (http://your.site/administator).

03

Відкрийте меню «Компоненти» → «JoomShopping» → «Установка і оновлення».

04

У розділі «Завантажити файл пакета» натисніть кнопку «Виберіть файл», виберіть архів з модулем оплати Joomla (fondy_payment.zip) і натисніть кнопку «Завантажити».

05

Потім перейдіть в меню «Компоненти» → «JoomShopping» → «Опції» → «Спосіб оплати», натисніть на «Fondy» і на сторінці налаштувань модуля перейдіть на вкладку «Конфігурація». В даній вкладці необхідно заповнити наступні поля:

  • «Merchant ID», «Секретний ключ»
  • «Статус замовлення для успішних транзакцій»: рекомендується встановити статус «Paid» (замовлення оплачене)
  • «Статус замовлення для неуспішних транзакцій»: якщо при відмові покупцем від оплати потрібно скасовувати замовлення, то виберіть статус «Canceled»; якщо хочете дати можливість після відмови повторно переходити до оплати, виберіть статус «Pending»

06

После ввода необходимых настроек модуля на вкладке «Конфигурация», перейдите на вкладку «Главный» и отметьте галочкой пункт меню «Публикация» для того, чтобы данный способ оплаты стал доступен для выбора при оформлении заказа.

07

Сохраните изменения, нажав на кнопку «Сохранить».

08

Enable no redirect mode: «Да» для выбора без перенаправления и «Нет» для выбора режима с перенаправлением на сайт оплаты.

Модуль оплаты для компонента JoomShopping от эквайринга Fondy дает возможность полностью автоматизировать процесс приема платежей Joomla с карт и электронных кошельков в интернет-магазине.

Модуль оплаты для JoomShopping осуществляет прием платежей только с банковских карт VISA/MasterCard. Сразу после установки модуля оплаты для JoomShopping на сайт, вы сможете начать прием платежей, не сомневаясь в их безопасности.

Масштабуйте бізнес з Fondy