Платіжний модуль JoomShopping: простий прийом оплат картою

платіжний модуль joomshopping

 

Універсальна платіжна платформа FONDY дозволяє приймати платежі по всьому світу. Встановивши модуль оплати Joomla для компонента Joomshopping, інтернет-магазини, сайти і додатки можуть почати прийом онлайн-платежів. Завантажити модуль оплати карткою від агрегатора FONDY для JoomShopping можна безкоштовно.

Платіжний модуль спеціально розроблений платіжним сервісом FONDY для CMS Joomla і компонента JoomShopping. Передбачена власна система оновлення.

Ви можете самостійно налаштувати платіжний модуль для JoomShopping, досить слідувати інструкціям. Всього через кілька хвилин прийом платежів Joomla буде доступний на вашому сайті.

Інструкція по встановленню платіжного модуля JoomShopping

Завантажте модуль оплати Joomshopping з маркетплейса Joomla або нашого сховища на GitHub.

Перед встановленням платіжного модуля від еквайрингу FONDY у Вас повинні бути встановлені наступні версії CMS Joomla і компонента JoomShopping:

1) Joomla 2.5.x + JoomShopping 3.x.x

2) Joomla 3.x.x + JoomShopping 4.x.x

Перед встановленням модуля необхідно зареєструватися на сайті агрегатора FONDY (розділ “Підключитися”).

Поетапне налаштування модуля для прийому платежів Joomla:

 1. Розпакуйте архів з завантаженим модулем.
 2. Зайдіть в адміністративну панель вашого сайту (http://your.site/administator).
 3. Відкрийте меню «Компоненти» -> «JoomShopping» -> «Установка і оновлення».
 4. У розділі «Завантажити файл пакета» натисніть кнопку «Виберіть файл», виберіть архів з модулем оплати Joomla (fondy_payment.zip) і натисніть кнопку «Завантажити».
 5. Потім перейдіть в меню «Компоненти» -> «JoomShopping» -> «Опції» -> «Спосіб оплати», натисніть на «FONDY» і на сторінці налаштувань модуля перейдіть на вкладку «Конфігурація». В даній вкладці необхідно заповнити наступні поля:
  • «Merchant ID», «Секретний ключ»
  • «Статус замовлення для успішних транзакцій»: рекомендується встановити статус «Paid» (замовлення оплачене)
  • «Статус замовлення для неуспішних транзакцій»: якщо при відмові покупцем від оплати потрібно скасовувати замовлення, то виберіть статус «Canceled»; якщо хочете дати можливість після відмови повторно переходити до оплати, виберіть статус «Pending»
 6. Після введення необхідних параметрів модуля на вкладці «Конфігурація», перейдіть на вкладку «Головна» і відзначте галочкою пункт меню «Публікація» для того, щоб даний спосіб оплати став доступний для вибору при оформленні замовлення.
 7. Збережіть зміни, натиснувши на кнопку «Зберегти».
 8. Enable no redirect mode: «Так» для вибору без перенаправлення і «Ні» для вибору режиму з перенаправленням на сайт оплати.

Модуль оплати для компонента JoomShopping від еквайрингу FONDY дає можливість повністю автоматизувати процес прийому платежів Joomla з карт і електронних гаманців в інтернет-магазині.

Платіжний модуль для JoomShopping здійснює прийом платежів тільки з банківських карт VISA / MasterCard. Відразу після установки модуля оплати для JoomShopping на сайт, ви зможете почати прийом платежів, не сумніваючись в їх безпеці.

Налаштування платіжного модуля Joomshopping

Хочу приймати платежі з усього світу!