Платіжний модуль Joomshopping

51

 

Платіжний шлюз Fondy дозволяє приймати платежі по всьому світу. Встановивши модуль оплати від Fondy для JoomShopping, інтернет-магазини, сайти і додатки можуть почати прийом онлайн-платежів. Завантажити модуль оплати від агрегатора Fondy для JoomShopping можна безкоштовно.

Модуль оплати спеціально розроблений платіжним сервісом Fondy для CMS Joomla і компонента JoomShopping. Передбачена власна система оновлення.

Ви можете самостійно налаштувати платіжний модуль для JoomShopping, достатньо слідувати інструкціям. Всього через кілька хвилин прийом платежів буде доступний на вашому сайті.

Інструкція установки модуля оплати для JoomShopping

Завантажте модуль

Перед установкою модуля від еквайрингу Fondy у Вас повинні бути встановлені наступні версії CMS Joomla і компонента JoomShopping:

1) Joomla 2.5.x + JoomShopping 3.x.x

2) Joomla 3.x.x + JoomShopping 4.x.x

Перед установкою модуля необхідно зареєструватися на сайті агрегатора Fondy (http://fondy.eu, розділ “Підключитися”).

Поетапне налаштування модуля:

 1. Распакуйте завантаженний архів з модулем.
 2. Зайдіть в адміністративну панель вашого сайту (http://your.site/administator).
 3. Відкрийте меню «Компоненти» -> «JoomShopping» -> «Установка і оновлення».
 4. У розділі «Завантажити файл пакета» натисніть кнопку «Виберіть файл», виберіть архів з модулем оплати агрегатора Fondy (fondy_payment.zip) і натисніть кнопку «Завантажити».
 5. Потім перейдіть в меню «Компоненти» -> «JoomShopping» -> «Опції» -> «Спосіб оплати», натисніть на «Fondy» і на сторінці налаштувань модуля перейдіть на вкладку «Конфігурація». В даній вкладці необхідно заповнити наступні поля:
  • «Merchant ID», «Секретний ключ»
  • «Статус замовлення для успішних транзакцій»: рекомендується встановити статус «Paid» (замовлення сплачено)
  • «Статус замовлення для неуспішних транзакцій»: якщо при відмові покупцем від оплати потрібно скасовувати замовлення, то виберіть статус «Canceled»; якщо хочете дати можливість після відмови повторно переходити до оплати, виберіть статус «Pending»
 6. Після введення необхідних параметрів модуля на вкладці «Конфігурація», перейдіть на вкладку «Головний» і відзначте галочкою пункт меню «Публікація» для того, щоб даний спосіб оплати став доступний для вибору при оформленні замовлення.
 7. Збережіть зміни, натиснувши на кнопку «Зберегти».
 8. Enable no redirect mode: «Так» для вибору без перенаправлення і «Ні» для вибору режиму з перенаправленням на сайт оплати.

Модуль оплати для CMS JoomShopping від еквайрингу Fondy дає можливість повністю автоматизувати процес платежів з карт і електронних гаманців в інтернет-магазині.

Модуль оплати для JoomShopping здійснює прийом платежів лише з банкывських карт. Відразу після установки модуля оплати для JoomShopping на сайт, ви зможете почати прийом платежів, не сумніваючись в їх безпеці.

jomjom

Хочу приймати платежі з усього світу!