Як продавати в Instagram: гайд, як почати бізнес, що можна продавати і як збільшити продажі

Як продавати в Instagram: гайд, як почати бізнес, що можна продавати і як збільшити продажі

Відповідно до дослідження Statista, у січні 2023 року щоденна аудиторія Instagram досягала 2 мільярдів користувачів. Щодня понад мільярд людей заходили в Інстаграм, щоб переглянути фотографії, відео, історії та прямі ефіри. Instagram уже багато років є однією з наймасовіших соціальних мереж у світі, і його популярність далі зростає. Але якщо цей майданчик такий популярний, чому б не використовувати його для продажу? В цьому матеріалі ми розповімо про те, які переваги Інстаграму для підприємців, як почати бізнес у цій мережі та чим може допомогти Fondy.

Що таке Instagram

Instagram – популярна соціальна мережа для обміну фотографіями та відео, яку запустили у США у жовтні 2010 року. Із квітня 2012 року належить компанії Facebook Inc. (зараз – Meta).

Користувачі Інстаграму – люди різного віку, професій та інтересів. Соціальна мережа дає змогу завантажувати фотографії та відео, розміщувати історії (Stories – тимчасові публікації, що зникають через 24 години), додавати хештеги та взаємодіяти з публікаціями інших користувачів.

Основний акцент в Інстаграмі зроблено на обміні візуальним контентом. Графічні зображення приваблюють користувачів і дають можливість демонструвати свою креативність. Поява інструмента Stories, а також довших відео у форматі IGTV (Instagram TV) збільшила різноманітність контенту на платформі та ще більше підвищила її популярність.

Хештеги в Інстаграмі допомагають знайти контент на певну тематику чи позначити свої публікації, щоб зробити їх більш доступними для інших користувачів зі схожими інтересами.

Мережа сприяє організації спільнот, де користувачі спілкуються зі своїми друзями, родичами, колегами, діляться історіями та враженнями. Крім того, Інстаграм застосовують для розвитку бізнесу чи просування особистого бренду. Користувачі можуть створювати бізнес-профілі, щоб просувати свої продукти чи послуги.

Які переваги майданчика для підприємців

За даними глобального дослідження Statista, користувачі в середньому проводять у соціальних мережах трохи більш як дві з половиною години. Частину цього часу вони приділяють покупкам. Експерти навіть виділяють термін «соціальна комерція», який означає шопінг у соціальних мережах, таких як Facebook або Instagram (на відміну від електронної комерції, коли купівля відбувається на сайті інтернет-магазину чи у фірмовому мобільному застосунку).

Згідно з дослідженням, близько половини власників Instagram-акаунтів використовують цю платформу для пошуку та покупки нових товарів. Функція Instagram Shops дає змогу власникам інтернет-магазинів публікувати картки товарів у своєму бізнес-акаунті Інстаграму. Щоправда, із квітня 2022 року доступ до акаунтів Commerce Manager для українських підприємців обмежений (але акаунти магазинів, зареєстровані раніше, і далі працюють), однак у продавців залишається чимало інших способів вести торгівлю в цій соціальній мережі. Тим паче, що запуск продажу та просування товарів або послуг для підприємців, які не мають інтернет-магазину, тут набагато простіші, оскільки не потрібно робити мобільний застосунок або сайт, платити за домен, хостинг тощо.

Що варто продавати в Інстаграмі

Instagram може бути ефективною платформою для просування та збуту різноманітних товарних категорій.

Практика показує, що найкраще продаються такі типи товарів:

  • Мода й аксесуари: одяг, взуття, прикраси, сумки, окуляри, біжутерія та інша продукція, пов’язана з модою та стилем. Інстаграм чудово підходить для того, щоб показати візуальний аспект модних речей і створити естетичний бренд.
  • Краса й косметика: косметичні продукти, парфумерія. За допомогою Інстаграму можна ефективно продемонструвати результати використання косметики і цим привести на свою сторінку покупців.
  • Дім і затишок: посуд, декор, флористика, текстиль, поліграфічні вироби, малогабаритні меблі, товари для дітей. Дуже інстаграмні категорії, атмосферні фото та відео яких добре працюють саме в цій соціальній мережі.
  • Спорт і фітнес: спортивний одяг, тренажери, аксесуари для фітнесу. Яскраві, помітні відео та фото з тренувань допомагають зібрати клієнтів навколо спортивних інструкторів і тренерів.
  • Кулінарія: десерти, інша їжа, кулінарні книги, деякі види кухонного обладнання. Якісні фотографії та відео тортів, кексів, іншої кондитерської продукції, та й узагалі готових страв дуже популярні в Інстаграмі та збирають тисячі переглядів, що робить просування та продаж відносно легким завданням.
  • Хендмейд: усілякі вироби ручної роботи, пам’ятні подарунки, кераміка, іграшки тощо. Такі речі мають попит в Інстаграмі, важливо лише ефектно та правильно показати їх на фото чи відео.
  • Цифрові товари: електронні книги, онлайн-курси, різноманітні дизайнерські шаблони. Завантаження контенту можна здійснити через саму мережу.
  • Послуги: татуювання, зачіски, ремонти приміщень, встановлення євровікон, налаштування та сервісне обслуговування побутової техніки – фактично всі більш-менш затребувані серед споживачів послуги можна успішно продавати через Інстаграм, якщо попередньо подбати про їх просування.

А ось категорії, які не дуже підходять для продажу в Інстаграмі:

  • Важкі та габаритні товари: холодильники, пральні машини, газові плити, меблі, інші речі, пов’язані зі складною і дорогою доставкою.
  • Складне технічне обладнання: спеціалізовані технічні пристрої, що потребують детального пояснення та демонстрації роботи, навряд чи матимуть попит на орієнтованій на розваги та lifestyle-фото платформі Instagram.
  • Послуги, які загалом не особливо популярні серед аудиторії Інстаграму: наприклад, ті, що спрямовані на людей похилого віку, котрі навряд користуються соціальними мережами. Тобто свого покупця ви, напевно, рано чи пізно знайдете, проте кошти, вкладені у його залучення, навряд чи окупляться.

Втім, не варто сприймати ці категорії як табу – насправді із креативним підходом в Інсті можна продавати все.

Соціальна мережа також визначає перелік суворо заборонених для продажу товарів, серед них:

  • Зброя, боєприпаси та вибухові речовини.
  • Наркотичні та психотропні засоби, лікарські препарати без рецепта. Водночас на спеціальних умовах допускається реклама та продаж ліків за рецептом.
  • Алкоголь і тютюнові вироби.
  • Будь-яка контрафактна продукція (в тому числі інфокурси), яка порушує авторські права.
  • Продаж товарів або послуг, пов’язаних із сексуальним контентом.
  • Речовини, які можуть завдати шкоди здоров’ю, наприклад отруйні речовини чи небезпечні хімікати.
  • Крім того, будь-які інші товари, котрі порушують місцеві закони чи правила, заборонені для продажу.

До речі, згадані вище товари заборонено розміщувати та продавати не лише на бізнес-сторінках, а навіть просувати в акаунтах блогерів. Тому, перш ніж починати торгувати на платформі, радимо про всяк випадок звірити продукт, який ви продаєте, із цим списком. В іншому разі ваш акаунт може бути негайно заблокований.

Як почати продавати в Інстаграмі

Стратегія продажів у соціальних мережах взагалі та окремо в Instagram – це завдання спеціалістів. Вони на основі досвіду та гіпотез оформлюють ваш профіль, наповнюють його якісним візуальним і текстовим контентом, налаштовують комунікацію з аудиторією, яку спочатку визначають. Також просування в Інстаграм – це:

  • регулярна оптимізація;
  • коригування стратегії з урахуванням дій конкурентів та змін ринку;
  • вибір та співпраця з інфлюенсерами, співпраця з якими буде безпечною та результативною;
  • фіксація та інтерпретування аналітичних даних задля визначення нових точок росту;
  • робота над збільшенням конверсії тощо.

Спеціалісти також захищають вас від можливих помилок або незнань глибокої специфіки Instagram. Саме тому рекомендуємо звертатися до експертів, що виведуть ваш бізнес в соцмережах на новий рівень – SMM від диджитал-агенції Inweb. Консультація, повний комплекс або окремі послуги – знайдіть підходящий формат взаємодії з професіоналами, щоб отримати максимум від вашого бізнесу в Instagram.

Стисло стратегія продажів через Instagram виглядає так:

01    Створіть бізнес-акаунт. Якщо у вас уже є особистий акаунт в Інстаграмі, можете перетворити його на бізнесовий або згенерувати новий. Так ви отримаєте можливість просувати товари в оплачених постах, доступ до статистичних даних, а також зможете підключити автовідповіді у директ-повідомленнях.

Перейдіть у своєму акаунті в меню налаштувань Тип облікового запису й інструменти > Перейти на професійний обліковий запис, потім позначте вашу галузь діяльності, далі оберіть категорії «Бізнес» або «Автор». Перша підходить для власників магазинів, брендів, локальних підприємств, друга – для тих, хто виробляє цифровий контент. За потреби зможете пізніше змінити налаштування.

02    Оптмізуйте свій профіль. Зробіть його інформативним і привабливим. Додайте зображення у профілі, короткий опис бізнесу та посилання на ваш сайт або інтернет-магазин.

У назву профілю можна вставити ключові слова, які використовують потенційні клієнти під час пошуку товарів або послуг, які ви пропонуєте. Розкажіть світові про ваші переваги коротко, але інформативно, не соромтеся при цьому задіювати емодзі.

Також створіть у профілі хайлайти (альтернативні назви – закріплені чи вічні сторіз) та застосовуйте їх як аналог основного меню сайту магазину. У цих хайлайтах профілю можна вказати посилання на прайс-ліст продукції, перелік акцій, інформацію про доставку, список адрес фізичних магазинів (якщо є), контакти в інших соціальних мережах тощо.

Продумайте, яку колірну палітру використовувати для уніфікації всього контенту. Все це сприятиме просуванню акаунта.

03    Розробіть стратегію підготовки контенту. Визначте свою цільову аудиторію та проаналізуйте цікаве їй наповнення. Розміщуйте якісні фотографії та відео, що демонструють продукти чи послуги, та створюйте цікавий і цінний матеріал для підписників.

Регулярний випуск контенту – запорука постійного інтересу аудиторії до сторінки. Щоб у вас не було перерв у підготовці матеріалів для публікації, рекомендуємо зробити контент-план щонайменше на місяць вперед, у якому будуть вказані дати публікацій і теми постів, сторіз та інших матеріалів.

Генеруйте різноплановий контент: рекламні фото і відео товарів, виробничі процеси (якщо релевантно), конкурси й акції, гумор і розваги.

Пробуйте додавати в дописи хештеги, які допоможуть потенційній аудиторії знайти ваші публікації, а заразом сприятимуть їх просуванню. Оскільки максимальний обсяг тексту в постах цієї соціальної мережі дорівнює 2200 символів, то краще не зловживати великою кількістю хештегів, а створити лише кілька фірмових, із якими працювати надалі.

04    Запустіть таргетовану рекламу. Інстаграм надає можливість рекламувати та просувати товар або послугу в різних форматах: стандартні пости з фото і текстом, короткі (Reels) та довгі (IGTV) відео, каруселі (серії фотографій) і сторіз. Реклама допоможе залучити нових клієнтів і підвищити продажі.

При налаштуванні реклами можна вказати таргет, визначити критерії цільової аудиторії, встановити бюджет і тривалість рекламної кампанії. Крім того, зможете попередньо переглянути, як виглядатиме публікація, що просувається (у будь-якому форматі).

05    Взаємодійте зі своєю аудиторією. Своєчасно реагуйте на коментарі, ставте лайки, відповідайте на повідомлення. Взаємодія з підписниками збільшує довіру та лояльність.

Якщо у вас немає можливості швидко зреагувати на директ-запит у месенджері, відповісти на коментар, обробити замовлення, рекомендуємо залучити додаткових співробітників і розподілити робочий час так, щоб вони могли відповідати з раннього ранку до пізнього вечора. Не забувайте, що покупки у соціальних мережах часто відбуваються на хвилі емоцій. Якщо ви пропустите момент, то наступного дня клієнт може змінити свою думку, і ви втратите замовлення.

Також радимо спонукати покупців писати відгуки про товар і ваш сервіс. Такі методи іноді працюють ефективніше, ніж стандартна реклама. Як винагороду можна пообіцяти клієнтам знижку на подальші покупки.

06    Співпрацюйте з інфлюенсерами. Партнерство із впливовими блогерами, які мають велику аудиторію, допоможе залучити нових клієнтів і розширити охоплення. Якщо інфлюенсер порекомендує ваш товар у своєму пості чи лайкне профіль, то ви напевне отримаєте нових підписників.

Радимо також співпрацювати і з мікроблогерами, у яких лише 20-50 тисяч фоловерів, оскільки реклама у них коштує набагато дешевше, а співвідношення ціна / якість може бути навіть вищим, ніж у мільйонників.

07    Моніторте й аналізуйте. Використовуйте інструменти аналітики Інстаграму, щоб відстежувати результати своїх зусиль і робити висновки, який контент і стратегії працюють найкраще.

Завдяки цьому зможете зрозуміти, хто саме бачить ваші публікації, яка їхня стать і середній вік, де вони знаходяться географічно, яка частка підписників серед усіх відвідувачів сторінки, який контент має найбільшу популярність, коли настає пік активності.

Отже, за рахунок правильної стратегії, контенту і взаємодії зі своєю аудиторією Інстаграм може стати потужним інструментом для збільшення продажів і зростання оборотів вашого бізнесу.

Як збільшити конверсію в Інстаграмі

Намагайтесь дати максимально вичерпну інформацію про товари в дописах і сторіз, а також про саму компанію (наприклад, інтернет-магазин) – у профілі акаунта. Що менше запитань буде у ваших потенційних покупців, то краще. Вкажіть детальний опис продукту, який ви продаєте, ціну, способи доставки й оплати. Таким чином ви застрахуєте себе від перманентних запитань на ту саму тему, а крім того, напевно підвищите обсяг продажів. Адже, як ми згадували раніше, покупки в Інстаграмі часто здійснюються імпульсивно, і якщо клієнт не зможе швидко знайти на сторінці потрібну інформацію, то цілком можливо, що передумає купувати.

Будьте уважні до деталей. Ретельно перевіряйте вміст замовлення, адресу, куди його потрібно доставити, контакти одержувача. Адже в разі помилки ви отримаєте гнівний відгук на свою адресу із практично гарантованим подальшим падінням продажів.

Користувачам соціальних мереж подобається брати участь у різноманітних конкурсах і рекламних акціях, сподіваючись щось виграти. Все це можна використовувати для популяризації свого акаунта чи пропонованої продукції. Один із найпоширеніших способів: запустити рекламну акцію «Підпишись на сторінку та згадай двох друзів», пообіцявши кожному учаснику значну знижку на товар у вашому магазині чи можливість виграти цінний подарунок. Такі акції допомагають дізнатися про вашу пропозицію величезній кількості користувачів, і якщо їх це зацікавить, вони стануть покупцями чи хоча б підписниками вашого акаунта.

Використовуйте Інстаграм як стартовий майданчик для переходу на свій сайт або лендінг. Як відомо, у сторіз можна вставити лише один веблінк, а цього іноді недостатньо. Щоб обійти ліміт, застосовуйте лендінг. Вставте у сторіз посилання на лендінг, а вже на самій посадковій сторінці розмістіть детальний опис продукту, посилання на основний сайт і ваші акаунти в месенджерах. Такий спосіб дає можливість збільшити продажі. До речі, за допомогою вебконструктора від Fondy ефективний для продажів лендінг з інтегрованою оплатою можна зробити безкоштовно і буквально за кілька хвилин.

Загалом успішність продажів в Інстаграмі залежить від вашої здатності привертати увагу аудиторії, надавати цінний контент і створювати естетичний бренд. Важливо також перед запуском адаптувати стратегії продажу до особливостей платформи й інтересів цільової групи.

Головні помилки при продажі в Інстаграмі

Бізнес у соціальній мережі має власну специфіку, яку потрібно враховувати. Якщо цього не робити, продажі через Instagram можуть бути слабкими.

Ось деякі поширені помилки, які зменшують ефективність торгівлі в Інстаграмі:

  • Нецікавий або неякісний контент: низькосортний візуальний матеріал може відштовхнути відвідувачів магазину. Тому якість фотографій, відео та тексту в постах, сторіз і коротких відео має бути високою.
  • Неправильно вибрана цільова аудиторія: ви намагаєтеся працювати з людьми, які не зацікавлені продуктом чи послугою.
  • Відсутність стратегії: нерегулярні публікації, відсутність чіткого таргетингу та розуміння потреб аудиторії можуть призвести до втрати підписників.
  • Слабкий контакт із аудиторією: епізодична взаємодія з відвідувачами, ігнорування коментарів до постів та особистих повідомлень призводять до зменшення інтересу та лояльності.
  • Неправильне використання хештегів: некоректні хештеги або їхня надмірна кількість можуть призвести до того, що цільова аудиторія не зуміє знайти ваш контент.
  • Відсутність заклику до дії: якщо ви не даєте чітких вказівок про дії, які повинні виконати підписники, переглянувши допис або сторіз (наприклад, «Перейдіть за посиланням», «Напишіть повідомлення в директ»), то вони можуть не знати, що їм робити далі.
  • Некоректне співвідношення реклами й органічного контенту: забагато рекламних матеріалів можуть відлякати підписників. Потрібно чергувати рекламні та звичайні інформаційно-розважальні публікації.
  • Поверхневий аналіз підсумків: якщо ви не будете ретельно аналізувати результати своєї стратегії (у тому числі рекламної), то це ускладнить можливість удосконалення та досягнення кращих показників.
  • Недостатній розвиток бренду: необхідно працювати над створенням і просуванням унікального та яскравого бренду, інакше загубитесь на тлі інших продавців. Особливо ретельно потрібно продумати опис у профілі акаунта.
  • Відсутність гнучкості: невміння адаптуватися до змін платформи та поведінки користувачів обмежить ваші можливості та обсяг продажів.

Важливо навчитися визначати ці помилки, робити відповідні висновки та вдосконалювати стратегію продажу в Інстаграмі для досягнення кращих результатів.

Плюси та мінуси бізнесу в Instagram

Продажі через Інстаграм мають свої переваги та недоліки, які слід врахувати при розробці стратегії продажів на цій платформі.

Переваги
Недоліки
Велика аудиторія: Instagram налічує понад мільярд активних користувачів, що надає широкі можливості для залучення нових клієнтів і розширення аудиторії.
Зміна правил і алгоритмів: органічне охоплення вашої аудиторії в Instagram залежить від алгоритмів платформи, які часто і непрогнозовано змінюються.
Візуальний контент: соціальна мережа орієнтована передовсім на генерацію візуального контенту, що допомагає продавцям демонструвати свої продукти у привабливому форматі (звісно, за наявності відповідного досвіду та навичок) і заманювати нових покупців.
Висока конкуренція: зворотним боком величезної популярності Інстаграму є той факт, що ви напевно зіткнетеся зі значною кількістю конкурентів у вашому сегменті бізнесу.
Втримання лояльних клієнтів: Інстаграм дає можливість взаємодіяти зі своєю аудиторією через коментарі, повідомлення та сторіз, що сприяє постійному контакту з клієнтами та підтримці їхньої лояльності.
Обмежені можливості продажу: покупки в Інстаграмі переважно відбуваються спонтанно й емоційно. Тому для торгівлі на цій платформі підходять далеко не всі товари.
Широкий вибір рекламних каналів: від недорогої таргетованої реклами до співпраці з великими мільйонними блогерами, що дає змогу легко розкрутити свої продукти та послуги серед широкої аудиторії.
Розкрутка акаунта та швидке зростання аудиторії обійдуться недешево. Звичайно, просування сайту теж потребує ресурсів і грошей. Але якщо сайт у разі припинення будь-якої діяльності ще якийсь час отримуватиме безкоштовний пошуковий трафік, то в Інстаграмі після зупинки фінансових вкладень у просування притік нової аудиторії буде зведено до нуля.

Отже, Інстаграм – потужна платформа для продажу, однак успіх тут залежить від вашої стратегії, генерованого контенту, аудиторії та здатності адаптуватися до змін алгоритмів і правил. Тому найкраще використовувати Інстаграм у поєднанні з іншими каналами продажу.

Як Fondy допомагає бізнесу в Інстаграмі

Для продажу в соціальних мережах ми пропонуємо два зручні й ефективні рішення: онлайн-інвойс і платіжне посилання. Ці інструменти схожі й однаково добре працюють для продавців, які торгують без сайту. Але є між ними і важливі відмінності, тому далі детальніше розповімо про те, як застосувати їх для бізнесу в Інстаграмі.

Платіжне посилання

Уявімо, ви продаєте через Інстаграм аксесуари для автомобілів, припустімо, універсальні автомобільні адаптери за фіксованою ціною. Достатньо один раз згенерувати платіжне посилання, щоб потім необмежену кількість разів приймати оплати за них. Хіба що ви зміните ціну товару / послуги чи будь-які інші дані, котрі будуть виводитися на сторінці оплати, тоді посилання доведеться генерувати заново.

Як це працює для покупця

  1. Клієнт бачить анонс товару в соціальній мережі та знаходить у сторіз посилання на оплату або ж отримує її в особистому повідомленні.
  2. Переходить за ним і потрапляє на сторінку оплати, де здійснює платіж найзручнішим для себе способом. Завдяки передовим технологіям Fondy платіжна сторінка підтримує всі сучасні методи оплати та забезпечує високу конверсію платежів.

Як зробити платіжне посилання

Якщо ви – клієнт Fondy, то платіжне посилання зможете згенерувати за кілька хвилин в особистому кабінеті мерчанта.

  1. Зайдіть у меню Платіжні кнопки > Конструктор кнопок.
  2. Введіть назву кнопки потрібною вам мовою.
  3. Вкажіть тип кнопки: «Платіж» або «Регулярний платіж». Для нашого кейсу вкажіть перший варіант, а «Регулярний платіж» використовуйте при продажі цифрових сервісів, скажімо, тривалого інфокурсу. В такому разі вкажіть суму та періодичність списання коштів (раз на місяць, тиждень, день), дату старту / завершення періоду і тип підписки (певний часовий період або кількість платежів).
  4. У полі «Опис платежу» введіть потрібний вам текст. Зазвичай це назва товару чи послуги.
  5. Натисніть «Згенерувати кнопку». Через кілька секунд побачите створене коротке посилання, яке веде на платіжну сторінку Fondy.
  6. Розмістіть лінк у сторіз потрібного товару чи надішліть його клієнту в месенджері.
  7. Отримані оплати зможете відстежити в особистому кабінеті Fondy.

Платіжна сторінка, згенерована Fondy, автоматично підлаштовується під розміри екрана пристрою, який використовує клієнт, що особливо важливо для мобільних гаджетів. Окрім того, сторінку оплати можна налаштувати під ваш фірмовий стиль: обрати колір, розмістити логотип та інші елементи.

Онлайн-інвойсинг

Онлайн-інвойс оптимальний при продажі товарів, де потрібно прорахувати вартість індивідуально для кожного покупця. Припустімо, ви продаєте в Інсті святкові торти на замовлення, роздрібна ціна яких залежить від інгредієнтів, терміновості приготування, складності рецепту та декору. Щоб розпочати роботу над замовленням, вам потрібно погодити з клієнтом усі деталі, після чого отримати від нього оплату чи передоплату. Ви генеруєте в кабінеті мерчанта за кілька кліків інвойс, після чого надсилаєте його клієнту на email або в месенджер.

Як це працює для покупця

  1. Клієнт бачить допис / сторіз із анонсом продукту в соціальній мережі, зв’язується з продавцем, погоджує всі деталі, після чого отримує онлайн-інвойс для оплати на пошту.
  2. Натискає в інвойсі на кнопку «Оплатити», далі потрапляє на сторінку оплати, де здійснює платіж найбільш комфортним для себе способом.

Як згенерувати онлайн-інвойс

  1. Створіть інвойс у мерчант-порталі Fondy, вказавши ім’я платника, його email, суму та призначення платежу.
  2. Надішліть згенерований онлайн-рахунок на електронну пошту або скопіюйте посилання на цей рахунок і надішліть через будь-який інший канал комунікації.
  3. Відстежуйте оплачені інвойси в особистому кабінеті чи мобільному застосунку Fondy.

На відміну від платіжного посилання, онлайн-інвойс має термін дії – 10 днів за замовчуванням, окрім того, зробити проплату за онлайн-рахунком можна лише один раз. Також онлайн-інвойс пропонує функцію передавторизації під час виставлення рахунку. Її зручно застосовувати в бізнесах, у яких потрібне попереднє блокування коштів на картці клієнта до моменту фактичного відвантаження товару чи надання послуги. Тож якщо угода не відбудеться, гроші можна легко повернути назад без комісії. А от функції регулярних списань тут немає.

Висновки

Сподіваємося, наші поради та рекомендації допоможуть вам успішніше продавати в Інстаграмі. При цьому пам’ятайте, що магазин у цій соціальній мережі – хороший канал продажу, проте його не можна позиціювати як повноцінний профільний бізнес. Завжди є ризик того, що акаунт із якоїсь причини заблокують або обмежать, і це зруйнує всі ті результати, які ви так довго створювали. Тому ми рекомендуємо будувати інтернет магазин на базі власного сайту, а соціальні мережі застосовувати як додатковий канал продажу.

Збільште продажі в соціальних мережах із просунутими платіжними інструментами Fondy

Бажаєте дізнатися більше?

Читайте інші корисні матеріали від першоджерела
Валерія Вагоровська
Валерія Вагоровська

Співзасновниця та керуюча партнерка Fondy

КоментаріMindЛІГА