Почніть приймати оплати на лендінгу вже сьогодні без жодного рядка коду

Готові інтеграції, адаптивні платіжні кнопки, безкоштовний конструктор лендінгів із підключеним прийомом оплат. Ці та десятки інших інструментів Fondy допоможуть вам запустити онлайн-проєкт лише за один вечір і почати приймати платежі з усіх країн на карті світу.

Fondy main image

Fondy поруч…

якщо треба на вчора
якщо бюджет обмежений
якщо немає розробників

Є лендінг? Підключіть до нього прийом оплат зручним способом

Використовуйте одну з 70+ готових інтеграцій

Налаштуйте прийом онлайн-оплат на лендінгу за 15 хвилин. У нас є платіжні модулі для таких CMS і конструкторів сайтів, як Wix, Shop-Express, Weblium, SendPulse та інших.

Frisbee image
Створіть платіжну кнопку за хвилину

Підключіть прийом оплат на лендінгу без залучення технічних фахівців і дизайнерів. Для цього достатньо за кілька кліків налаштувати на нашому боці платіжну кнопку та додати її до себе на сайт.

Frisbee image
Згенеруйте платіжне посилання за 2 кліки

Сформуйте в особистому кабінеті Fondy посилання на оплату з потрібними вам параметрами. А потім вбудуйте його у свою СТА-кнопку або будь-який інший елемент вашого лендінгу.

Frisbee image

Ще немає лендінгу? Створіть його за 5 хвилин за допомогою нашого конструктора

Скористайтеся безкоштовним рішенням від Fondy для створення лендінгів із готовими шаблонами, підключеним прийомом оплат та іншими вбудованими можливостями. Так ви зможете відкрити онлайн-продажі або благодійний збір за лічені хвилини без розробки, інтеграцій та установки сторонніх плагінів.

Тестування гіпотез

Не знаєте, чи залетить ідея, та боїтеся злити бюджет? Або не впевнені, що ціна ліда буде в рамках KPI? Запустіть безкоштовний лендінг та оцініть зацікавлення вашою пропозицією.

Ситуативні продажі

Хочете заробити більше у розпал свят? Або організувати сезонний розпродаж? Не втрачайте жодної хвилини з готовою до прийому оплат вебсторінкою від Fondy.

Продаж монопродуктів

Готові вивести на ринок новий товар чи послугу? Або плануєте продаж трендового товару через дропшипінг? Почніть залучати клієнтів одразу ж із робочим лендінгом.

Збори пожертв

Потрібно відкрити збір донатів? Або провести благодійну кампанію в інтернеті? Відчуйте підтримку усього світу з готовою сторінкою для прийому пожертв.

Fondy – надійний платіжний партнер для творців українського бізнесу. Разом ми будуємо сильну економіку і сильну країну.

Служба підтримки, яка завжди поряд

Жодних чат-ботів, автовідповідей і тривалого очікування на лінії. Наша служба підтримки – це перш за все живі люди, а ще круті фахівці. Ми на зв’язку по телефону, email, в онлайн-чаті на сайті та в месенджерах. Також ви завжди можете звернутися до свого персонального менеджера. З Fondy вам не доведеться сам на сам розбиратися зі своїми питаннями – ми поряд і готові допомогти.

Ще 3 причини підключити Fondy до лендінгу

Швидкий старт

Зареєструвавшись вранці, уже ввечері ви зможете відкрити продажі або благодійний збір на своїй сторінці

Висока конверсія

Платіжний шлюз Fondy забезпечує максимальну конверсію на ринку, а це означає, що до 98% інтернет-оплат будуть успішними

Рішення без коду

Ви можете налаштувати прийом онлайн-платежів на своєму лендінгу всього за 5 хвилин без жодного рядка коду та складних інтеграцій

20000+ бізнесів із 40+ країн довіряють Fondy

Ваші улюблені освітні платформи, інтернет-магазини, сервіси онлайн-бронювання, служби доставки і таксі, туроператори, клініки, страхові компанії, маркетплейси та благодійні фонди вже використовують нас як платіжний сервіс для прийому оплат банківськими картками, електронними гаманцями й іншими методами. Приєднуйтесь до них!

Fondy image
Сайт створив власними руками – все, окрім платіжної системи. Встановити платіжну кнопку на сторінку інтернет-магазину легко. Достатньо відправити документи, пройти верифікацію, і наступного дня можеш приймати оплати від клієнтів банківськими картками, гаманцями та іншими зручними способами.
Артем Будаєв, засновник бренду й інтернет-магазину OHUENO
Fondy image
Обираючи платіжний сервіс, ми з партнерами не мали часу впроваджувати технічно складні рішення. Це мав бути простий, зрозумілий і надійний, як швейцарський ніж, інструмент. Ми зробили вибір на користь тих, хто дав змогу одразу перевірити якість шлюзу без зайвої бюрократичної метушні.
Олег Нобр, керуючий партнер і викладач Apollo Design Center
Fondy image
Перші продажі нашого інтернет-магазину були відкриті у Штатах, тому всі маркетингові активності були спрямовані на розвиток бізнесу в США та Європі. Тільки потім ми дісталися України. Звісно, історія з платежами була актуальною для інтернет-магазину. Спочатку ми використовували досить непросту систему зі словацьким інтернет-еквайрингом та юрособою з Європи, але згодом стало зрозуміло, що потрібна оптимізація. Зараз агрегатор Fondy допомагає нам із валютними онлайн-платежами від клієнтів з усіх країн на карті світу.
Мері Фуртас, засновниця бренду та дизайнер одягу CULTNAKED

Підключіть Fondy зараз і реалізуйте ідею за один вечір

Ми знаємо, наскільки у вашому бізнесі важлива швидкість, тому створили рішення для прийому оплат на лендінгах, які допомагають запускати інтернет-проєкти без банківської бюрократії, складних інтеграцій і довгої розробки