Шукаєте легкий і надійний спосіб приймати оплати з будь-якого куточка світу?

Вітаємо, ви його знайшли! Процесинговий центр від Fondy відкриває безмежні можливості у роботі з платежами для бізнесів будь-якого масштабу.

Fondy main image

Що таке процесинговий центр від Fondy?

Наш центр обробки платежів, або процесинговий центр – це технологічне рішення з працездатністю системи на рівні 99.95% та конверсією до 98% завдяки співпраці з кількома банками-еквайрами. Він дає змогу безперебійно обробляти платіжні транзакції в інтернеті.

Готові рішення для будь-якого проєкту

Fondy advantage image
Інтернет-магазини
Розвивайте бізнес на локальних і глобальних ринках та заробляйте ще більше. Процесинг від Fondy – це про ефективність.
Fondy advantage image
EdTech
Відкрийте продажі вже сьогодні та спостерігайте, як на банківський рахунок поступають оплати. Процесинг від Fondy – це про легкість.
Fondy advantage image
Платформи
Оптимізуйте фінансові процеси всередині компанії та забудьте про операційну рутину. Процесинг від Fondy – це про свободу.
Fondy advantage image
SaaS-сервіси
Налаштуйте рекурентні платежі та списуйте кошти з карткових рахунків систематично. Процесинг від Fondy – це про автоматизацію.
Fondy advantage image
Маркетплейси
Розщеплюйте платежі на льоту та спростіть взаєморозрахунки з партнерами і контрагентами. Процесинг від Fondy – це про швидкість.
Fondy advantage image
HoReCa
Розраховуйте гостей за секунди без банківського обладнання та покращуйте якість обслуговування. Процесинг від Fondy – це про комфорт.
Fondy advantage image
Благодійні фонди
Приймайте пожертви з усього світу в інтернеті та офлайн і закривайте збори швидше. Процесинг від Fondy – це про масштабність.
Fondy advantage image
Сфера послуг
Забезпечте легкий процес оплати і зробіть сервіс бездоганним для клієнтів. Процесинг від Fondy – це про зручність.

Fondy – надійний платіжний партнер для творців українського бізнесу. Разом ми будуємо сильну економіку і сильну країну.

Як процесинговий центр від Fondy працює на вас

  • Забудьте про втрачені замовлення

покинуті кошики перетворюються на реальних клієнтів – більше успішних транзакцій, менше зусиль

  • Миттєво запускайте онлайн-проєкти

ваш сайт готовий до прийому інтернет-платежів за лічені хвилини – жодних витрат на розробку

  • Закохуйте клієнтів у свій бренд

оплата в один клік – це турбота про покупців, яка підвищує конверсію та лояльність до компанії

  • Вчасно отримуйте гроші на рахунок

кошти завжди під рукою – платежі від клієнтів відшкодовуються на банківські реквізити згідно з чітким регламентом

  • Впевнено підкорюйте нові ринки

легкий старт для міжнародної торгівлі – ми поруч від підключення процесингу до прийому оплат

  • Приймайте оплати офлайн будь-де

прощавай, громіздке банківське обладнання, тепер усе, що потрібно бізнесу, – це смартфон з інтернетом

  • Спростіть розрахунки з партнерами

контрагенти скажуть вам «дякую» – швидкі виплати без затримок і труднощів із процесингом

  • Автоматизуйте повторні платежі

списання з банківських карток працюють як швейцарський годинник – стабільний дохід без зайвого клопоту

Fondy image
Apollo Design Center
Підключили процесинг платежів до своєї IT-школи з no-code-рішеннями від Fondy
Обираючи процесинговий центр, ми з партнерами не мали часу впроваджувати технічно складні рішення. Це мав бути простий, зрозумілий і надійний, як швейцарський ніж, інструмент. Ми зробили вибір на користь тих, хто дав можливість одразу перевірити якість процесингу без зайвої бюрократичної метушні та тяганини з банками.
Олег Нобр, керівний партнер і викладач
Fondy image
Finmap
Використовують API та рекурентні платежі для автоматизації процесів всередині компанії
Обрали процесинговий центр від Fondy. Зручний API та дуже практична функція для бізнесів за підпискою – рекурентні платежі для своєчасного списання грошей із банківських карток за користування послугами сервісу.
Іван Каунов, cпівзасновник
Fondy image
Woman Insight
Приймають оплати з усього світу
Fondy – ефективний і легкий у підключенні сервіс із надійним процесинговим центром для прийому онлайн-платежів у будь-якій валюті на сайті, в мобільному застосунку, соціальних мережах і на лендінгах із високою конверсією транзакцій.
Марина Кіосе, фінансовий директор

Приймайте платежі скрізь, де є ваші клієнти

На сайті
Забудьте про складний код і технічні головоломки. Наші 70+ готових інтеграцій із CMS-системами та вебконструкторами дають можливість підключити процесинг інтернет-платежів за 15 хвилин без жодного рядка коду. Якщо вашій компанії потрібно більше контролю та гнучкості, вибудуйте власну фінансову інфраструктуру за допомогою наших SDK і API.
Детальніше
На лендінгу
Відкривайте інтернет-продажі або благодійні збори просто зараз без витрат на розробників та банківської бюрократії. За кілька кліків ви можете підключити готову платіжну кнопку від Fondy на свою сторінку. Або ж всього за 5 хвилин створити власний лендінг за допомогою нашого вебконструктора з уже підключеним процесингом платежів.
В соціальних мережах
Розраховуйте клієнтів за секунди прямо там, де спілкуєтеся з ними. Більше не потрібно перенаправляти їх на сайт або кидати номер рахунку чи банківської картки. Створили платіжне посилання або онлайн-рахунок, відправили, отримали оплату за товар або виконану роботу. Все просто – кілька кліків, без коду та складного налаштування процесингу.
Детальніше
В мобільному застосунку
Розпочніть системно приймати інтернет-платежі без складних технічних рішень. Просто встановіть нативну кнопку оплати Apple Pay чи Google Pay і дайте змогу клієнтам здійснювати покупки одним дотиком. Компаніям, які шукають більше можливостей для кастомізації та гнучкості транзакцій, ми пропонуємо готові SDK для iOS, Android, React Native та Flutter.
Детальніше
Офлайн
Перетворіть смартфон на мобільний термінал і приймайте платежі де завгодно без банківського обладнання. Із застосунком Fondy Terminal в одному інтерфейсі ви отримуєте прийом і фіскалізацію транзакцій, електронні чеки, миттєві повернення й аналітику. Або ж використовуйте для розрахунку віртуальну форму оплати чи платіжний QR-код.
Детальніше

Ми на зв’язку, щоб оперативно вирішувати будь-які ваші питання

З Fondy вам не доведеться самостійно розбиратися зі складним підключенням процесингу платежів – працівники нашої служби підтримки завжди поруч у зручних каналах комунікації.

Поширені запитання

З якими платіжними системами співпрацює Fondy?

Наша платіжна платформа підтримує оплату банківськими картками міжнародних платіжних систем Visa & Mastercard, електронними гаманцями Apple Pay & Google Pay, а також іншими глобальними і локальними платіжними методами.

Доступні платіжні методи

Як швидко гроші надійдуть на мій рахунок після здійснення оплати клієнтом?

Процедура така: спочатку клієнт оплачує замовлення на сайті чи в іншому каналі зручним для себе способом, наприклад банківською карткою або електронним гаманцем. У цей момент гроші зараховуються на ваш мерчант-рахунок у Fondy, а далі відшкодовуються на банківський рахунок компанії. Згідно з регламентом зазвичай це займає до трьох робочих днів.

Процедура відшкодування

Які інструменти надає Fondy для прийому платежів в інтернеті без розробки?

Якщо продаєте на сайті, скористайтесь нашою кнопкою оплати або одним із 70+ готових платіжних плагінів. Якщо розвиваєте бізнес у соцмережах, генеруйте онлайн-інвойси або платіжні посилання та діліться ними у будь-яких каналах комунікації.

Чи підтримує Fondy міжнародні транзакції?

Так, наша платіжна платформа підтримує прийом інтернет-оплат із 200+ країн світу у 150+ локальних валютах усіма популярними платіжними методами: банківськими картками, електронними гаманцями, за допомогою онлайн-банкінгу та локальними способами.

Міжнародні платежі з Fondy

Підключіть Fondy та будьте впевнені у кожній транзакції

З нашим надійним процесингом кожна платіжна операція буде захищеною, оплата – успішною, а розвиток компанії – системним.