Вибудуйте власну систему платежів разом із Fondy

Більше не доведеться працювати з десятками сервісів у різних інтерфейсах – усе необхідне для роботи з інтернет- та офлайн-оплатами тепер у єдиній системі. Просто підключіть нашу платіжну платформу та використовуйте потрібні вам можливості без складних інтеграцій та банківської бюрократії.

Fondy main image

Ми враховуємо стандарти Національного банку України (НБУ) у своїй системі електронних платежів (СЕП)

Fondy дотримується регуляторних норм і стандартів безпеки, що гарантує високий рівень захисту чутливих даних у системі електронних платежів (СЕП) – номерів банківських карток, персональної інформації тощо. Тож можете бути впевнені, що кожна ваша транзакція відповідає всім вимогам Національного банку України (НБУ).

Працюйте з оплатами так, як потрібно вам

Кожен проєкт в інтернеті й офлайн має свої виклики та вимоги. Ми враховуємо це та створюємо гнучкі платіжні інструменти, які легко адаптуються під різні потреби. Обирайте необхідні вам та інтегруйте у свою бізнес-систему – без жодного рядка коду або ж по API за власною логікою.

Єдина система електронних платежів – безмежні можливості

 • Прийом оплат з усього світу у 150+ валютах
 • Безкоштовний програмний РРО
 • Періодичні списання з банківських карток
 • Розщеплення платежів на льоту
 • Холдування коштів на банківській картці

 • Миттєві повернення грошей без комісії
 • Власний конструктор лендінгів
 • Платіжний термінал у застосунку
 • Наскрізна аналітика та користувацькі звіти
 • Власна багаторівнева система безпеки

 • Вбудована функція покинутих кошиків
 • Виплати на банківські картки контрагентів
 • Особистий кабінет мерчанта і мобільний застосунок
 • Кастомізована платіжна сторінка
 • Повторні онлайн-оплати в один клік

Fondy – надійний партнер для творців українського бізнесу. Разом ми будуємо сильну економіку і сильну країну.

Приєднуйтеся до 20000+ бізнесів, які вже системно зростають із нами

Fondy image
Давно інтегрували Fondy у свою систему. Зручний API та дуже зручна функція для бізнесів за підпискою – рекурентні платежі.
Іван Каунов, співзасновник Finmap
Fondy image
Платіжна платформа Fondy – ефективний і легкий у підключенні сервіс прийому інтернет-платежів у будь-якій валюті на сайті, в мобільному застосунку, соціальних мережах і на лендінгах із високою конверсією.
Марина Кіосе, фінансовий директор Woman Insight
Fondy image
Дуже добре, що ми вчасно познайомилися з Fondy та знайшли в особі компанії надійного платіжного партнера для системного розвитку на довгі роки.
Андрій Хорошун, директор з маркетингу Foodex24

Масштабуйтесь разом із нами

Універсальне рішення

Fondy супроводжує ваш проєкт на всіх етапах – від старту до його системного зростання

Глобальне покриття

Один мерчант дає змогу розвивати бізнес у 40+ країнах світу з єдиною екосистемою

Жива служба підтримки

Оперативна комунікація в усіх каналах – по телефону, email, в чаті на сайті та в месенджерах

Поширені запитання

З якими платіжними системами співпрацює Fondy?

Наша платіжна платформа підтримує оплату в інтернеті й офлайн банківськими картками міжнародних платіжних систем Visa & Mastercard, електронними гаманцями Apple Pay & Google Pay, а також іншими глобальними і локальними платіжними методами.

Доступні платіжні методи

Як швидко гроші надійдуть на мій рахунок після здійснення оплати клієнтом?

Процедура така: спочатку клієнт оплачує замовлення на сайті чи в іншому каналі зручним для себе способом, наприклад банківською карткою платіжної системи Visa чи Mastercard або електронним гаманцем. У цей момент гроші зараховуються на ваш мерчант-рахунок у системі Fondy, а далі відшкодовуються на банківський рахунок. Згідно з регламентом це займає до 3 робочих днів.

Процедура відшкодування

Що таке система електронних платежів?

У загальному розумінні система електронних платежів – це комплекс технологічних рішень, який дає можливість проводити фінансові транзакції в інтернеті. Він включає перекази коштів між банківськими рахунками, оплату за товари і послуги, електронні гаманці й інші цифрові форми оплати. У контексті Fondy система електронних платежів – це набір інструментів, що допомагає бізнесам приймати оплати в інтернеті та офлайн будь-яким зручним способом. А також налаштувати регулярні списання з банківських карток, робити миттєві повернення, відстежувати аналітику. Ці та десятки інших можливостей Fondy дають змогу кожному бізнесу організувати власну систему електронних оплат відповідно до своїх потреб.

Які інструменти надає Fondy для прийому платежів в інтернеті без розробки?

Якщо продаєте на сайті, скористайтесь нашою кнопкою оплати або одним із 70+ готових платіжних плагінів. Якщо розвиваєте бізнес у соцмережах, генеруйте онлайн-рахунки або платіжні посилання та діліться ними у будь-яких каналах комунікації замість незручного переказу на банківську картку. Наша система платіжних рішень допомагає приймати інтернет-оплати всюди, де ваш бізнес зустрічається з клієнтами.

Побудуйте власну систему електронних платежів із Fondy

Нас обирають бізнеси будь-якого масштабу – від інстаграм-магазинів до маркетплейсів, в Україні та за кордоном, в інтернеті й офлайн. Приєднуйтесь!