Ефективні платіжні рішення для зростання вашого бізнесу

Fondy – це міжнародний платіжний сервіс для підприємців із усього світу. Ми допомагаємо eCommerce, SaaS, маркетплейсам, платформам, HoReCa, EdTech, благодійним фондам та іншим розвиватися локально та глобально з єдиною інтеграцією. Наші фінансові технології дають можливість налаштувати прийом платежів так, як потрібно вам, і збільшити продажі. А вашим клієнтам – забезпечують комфорт в оплатах, підвищуючи їхню лояльність.

Універсальна платіжна система для прийому оплат скрізь, де ваш бізнес контактує з клієнтами

Надайте можливість своїм покупцям платити там, де їм зручно. З нами ви можете бути присутні онлайн і офлайн, продаючи на сайті та без нього.

Для соціальних мереж і месенджерів

Миттєве створення та швидка взаємодія з платниками

Згенерувавши за кілька кліків онлайн-інвойс або платіжне посилання, ви можете продавати в інтернеті, приймаючи платежі в соціальних мережах, месенджерах або через email. Кілька хвилин на все – і гроші на вашому рахунку. Для цього необов’язково мати сайт.

Детальніше

Для мобільних додатків на різних платформах

Безперервний процес оплати для кращого користувацького досвіду

Скориставшись SDK для платформ iOS & Android, React Native та інших фреймворків, а також детальною документацією до API, ваші розробники можуть підключити прийом оплат у мобільному додатку легше і швидше.

Детальніше

Думайте глобально, дійте локально

Checkout preview
Українська
  • Українська
  • Русский
Description site http\\
Підгузки 64 од.
UAH
  • UAH
  • USD
  • EUR
5. 15 UAH
Або скористайтесь іншим методом
НОМЕР КАРТИ
4057 98** **** 0946
ММ/РР 11/23
CVV/CVC 000
Оплатити
Реквізити до сплати рахунку № 1308-1938
Сума до сплати
5. 15 UAH
Отримувач платежу
ФОП Костянтинівський Костянтин Костянтинович
Поточний рахунок
UA586799040000000123481460987
Код ЄДРПОУ
23494105
Установа банку
Київська регіональна дирекція Акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль"
МФО банку
23159894
Призначення
Сплата рахунку № 1308-1938
Зберегти квитанцію
Зберегти на смартфон

Адаптивна сторінка оплати

Зовнішня або вбудована на сайт чи в мобільний додаток форма оплати. Перекладена 19 мовами для зручності покупців з усього світу, автоматично відображає доступні платнику способи оплати, коректно завантажується та відображається на всіх пристроях та у всіх браузерах. А також запам’ятовує дані клієнтів для оплати в один клік. Із нею ваші продажі злетять.

Детальніше

Гнучкі платіжні методи

Вам і вашим покупцям будуть доступні всі сучасні способи оплати, в тому числі банківськими картками платіжних систем Visa & Mastercard, електронними гаманцями Apple Pay & Google Pay, у розстрочку Frisbee та monobank. Усе це, щоб ви не втратили жодного клієнта.

Детальніше

Прийом оплат з усього світу

З нами ви можете продавати не лише локально в Україні, а й глобально усьому світу. Адже Fondy забезпечує процесинг платежів у 150+ валютах і дає змогу приймати оплати від клієнтів із 200+ країн на карті світу. З нами розвивайте бізнес без кордонів – із сайтом і без нього.

Детальніше

Керуйте платежами з комп’ютера, планшета і смартфона

Feature image

Ми об’єднали весь необхідний функціонал для роботи зі вхідними та вихідними платежами, а також інструменти аналітики в одному інтерфейсі – особистому кабінеті Fondy.

  • Аналізуйте, як клієнти здійснюють оплати картками, електронними гаманцями та іншими платіжними методами.
  • Отримуйте системні сповіщення про оплати в режимі реального часу.
  • Формуйте користувацькі звіти і зберігайте їх в електронному вигляді у зручному для себе форматі.
  • Відстежуйте відшкодування за платежами на свій рахунок.

Усе це допоможе вам приймати зважені бізнес-рішення на основі точних даних.

Детальніше
App buttonApp button

Готові рішення для кожного бізнесу

Fondy advantage image
eCommerce
Продавайте в інтернеті більше та масштабуйте бізнес із нашими платіжними рішеннями для сайтів та інтернет-магазинів. Готові інтеграції з популярними CMS, функція покинутих кошиків, оплати в один клік, повернення на картки без комісії, безкоштовний ПРРО – з цими та іншими можливостями Fondy для електронної комерції ваш бізнес буде зростати з кожним днем.
Fondy advantage image
EdTech
Почніть заробляти вже сьогодні, адже Fondy має готові інструменти для швидкого старту в онлайн-освіті. Підключіть прийом оплат на своєму сайті чи лендингу за один день за допомогою нашої платіжної кнопки або плагіна для CMS, а далі приймайте платежі з вашою мінімальною участю 24/7, щоб вести бізнес без зусиль.
Fondy advantage image
SaaS-сервіси
Не зупиняйте свій бізнес ні на секунду, довіривши нам безперебійний мультивалютний прийом платежів. Налаштуйте готовий календар списань із банківських карток в особистому кабінеті Fondy або працюйте з рекурентними платежами на стороні свого сайту чи мобільного додатка так, як потрібно вам.
Fondy advantage image
Платформи
Автоматизуйте роботу із платежами та приділіть більше часу для вдосконалення свого продукту. Розщеплюйте платежі для систематичних взаєморозрахунків із партнерами, робіть виплати на картки, вивчайте докладну аналітику платежів і спостерігайте, як із Fondy ваш бізнес зростає.
Fondy advantage image
Маркетплейси
Полегшіть свої бізнес-процеси, делегувавши прийом платежів і роботу з ними Fondy. У нас є комплексні рішення для маркетплейсів, у тому числі інтеграції з популярними CMS, розщеплення платежів, виплати на картки, рекурентні платежі, повернення без комісії. Ці та інші інструменти допоможуть вести складний бізнес легше.
Fondy advantage image
HoReCa
Розраховуйте гостей без зволікань, приймайте чайові без готівки та фізичних банківських карток. Працюйте із платежами в єдиному кабінеті, холдуйте кошти ще до заселення та ведіть бізнес прозоро, підключивши безкоштовний ПРРО. Ці та інші можливості допоможуть вам зосередитись на головному – на вашій справі.
Fondy advantage image
Благодійні фонди
Почніть приймати благодійні внески вже через кілька годин, використовуючи наші інструменти для збору пожертв. Ви зможете отримувати оплати з усього світу та в будь-яких валютах на сайті й без нього, а кошти та дані платників будуть під надійним захистом Fondy.
Fondy advantage image
Сфера послуг
Радуйте клієнтів не лише високим рівнем свого сервісу, а й комфортним процесом оплати. Приймайте платежі онлайн і офлайн на сайті та без нього в один клік, якщо надаєте медичні послуги, працюєте у сфері краси чи надаєте послуги на фрілансі.

Витискайте для себе максимум можливостей

Єдиний еквайринг-партнер

Один договір із Fondy об’єднує роботу з 6 банками-еквайрами в Україні та 30+ платіжними агрегаторами в Європі

Конверсія платежів до 98%

Каскадна маршрутизація, резервування процесингу й аптайм на рівні 99,95% забезпечують максимально можливу конверсію

Підтримка 24/7

Ми готові допомагати вам цілодобово по телефону й email, у месенджерах і онлайн-чаті на сайті при підключенні та на етапі обслуговування

Розвивайте свій бізнес динамічніше разом із Fondy

Нас як платіжного партнера обрали понад 20 000 компаній у всьому світі