Більше інтернет-продажів із покупкою частинами від monobank і Fondy

Будьте ближчими до споживачів і збільште прибуток, підключивши популярну безвідсоткову розстрочку від monobank. Так ваші клієнти зможуть отримувати бажане одразу, не відкладаючи на потім, а ви – зробити свій онлайн-бізнес іще успішнішим. Покупка частинами від monobank як платіжний метод доступна мерчантам Fondy за спеціальним безеквайринговим тарифом 0.3%. І головне – жодних додаткових інтеграцій і договорів із банком, досить просто надіслати заявку в нашу службу підтримки.

Fondy main image

Чому мільйони українців люблять mono

monobank – банк у смартфоні, який робить життя багатьох із нас простішим. Усе онлайн, зручний інтерфейс, щедрий кешбек від магазинів для покупців і безліч інтернет-сервісів для підприємців, у тому числі розстрочка із прозорими тарифами без плати за еквайринг. Понад 7 млн користувачів уже мають картку Монобанку, і кожен із них може стати вашим клієнтом.

Кілька причин підключити покупку частинами від monobank

Впізнаваність бренду

Лапа Монобанку відома багатьом, тому клієнти вашого інтернет-магазину гарантовано помітять її серед інших способів оплати

Прозорі умови

Тарифи для бізнесу, розмір і графік платежів зрозумілі всім заздалегідь, тут немає плати Монобанку за інтернет-еквайринг і прихованих умов

Збільшення продажів

Із покупкою частинами від Монобанку ваші продукти стануть доступними більшій кількості клієнтів, а отже, прибуток від підприємництва зростатиме

Лояльність покупців

Люди полюблять ваш проєкт іще дужче – просто дайте їм можливість розраховуватися за онлайн-покупки комфортніше, розбиваючи повну вартість на зручну кількість платежів.

Миттєвий розрахунок

Вся сума оплати за вирахуванням безеквайрингової комісії банку надходить на ваш мерчант-рахунок одразу, а подальші списання з карток платників і можливі ризики – клопіт Монобанку

Безвідсоткові повернення

Усе чесно: якщо клієнт відмовився від інтернет-покупки протягом 14 днів, monobank поверне вам свою комісію за використання їхнього онлайн-сервісу, а при поверненні в перший день у вас немає втрат і на комісії Fondy

Як це працює

Для покупця
Для продавця
1
Ваш клієнт обирає товар і для оформлення інтернет-замовлення переходить на сторінку оплати
2
Серед доступних платіжних методів бачить покупку частинами від monobank і клікає на неї
3
Вказує кількість платежів і свій фінансовий номер телефону, до якого прив’язана картка банку
4
Ознайомлюється з умовами розстрочки та підтверджує її онлайн у мобільному застосунку Монобанку
How It Works
1
Ви підключаєте до свого магазину покупку частинами від Монобанку, залишивши заявку службі підтримки Fondy
2
Цей платіжний метод поряд із іншими стає доступний вашим клієнтам на сторінці оплати при оформленні замовлення
3
Після покупки mono перераховує нам її повну вартість за вирахуванням своєї безеквайрингової комісії
4
Fondy зачисляє цю суму на ваш мерчант-рахунок, а потім відшкодовує за вирахуванням нашої безеквайрингової комісії
How It Works

Тарифи mono для продавців

Комісія Монобанку залежить від кількості платежів, яку платник обрав під час оформлення замовлення в розстрочку. Ви не платите банку за інтернет-еквайринг, monobank одноразово стягує із продавця свій відсоток від повної вартості покупки за використання їхнього онлайн-сервісу.
Тарифи mono для продавців
Notice

Дві важливих умови monobank для продавців

 

1. Вартість товару не повинна збільшуватися через його оплату в розстрочку.

2. Не повинно бути додаткових умов із боку магазину для покупки частинами.

Безеквайринговий тариф Fondy при використанні сервісу покупки частинами від monobank

Для платежів за допомогою розстрочки від monobank для вас діє спеціальний тариф Fondy без плати за еквайринг – 0.3%. Наприклад, клієнт купив товар вартістю 10000 грн, розбивши суму списання з картки на 6 платежів. Безеквайрингова комісія Монобанку в такому разі становить 7.2% (720 грн), а комісія Fondy 0.3% (30 грн). Після їх вирахування на ваш розрахунковий рахунок буде відшкодовано 9250 грн. Це і є дохід вашого магазину від інтернет-продажу.

Як налаштувати покупку частинами від monobank і почати приймати інтернет-оплати

1
2
3
4
Підключіть до свого магазину еквайринг від Fondy
Створіть мерчанта, завантажте документи й дочекайтеся активації
Залиште заявку на активацію розстрочки
Зверніться в нашу службу підтримки через будь-який канал комунікації
Додайте mono на платіжну сторінку
Використовуйте кабінет мерчанта чи наші SDK і API залежно від інтеграції
Почніть продавати й заробляти ще більше
А про все решту подбаємо ми – еквайринг-платформа Fondy та monobank

Поширені запитання

Хто може підключити покупку частинами від monobank?

Щоб приймати інтернет-оплати, використовуючи розстрочку від Монобанку як платіжний метод, ви як продавець повинні мати ФОП або ТОВ, а також бути мерчантом еквайринг-платформи Fondy.

Чи потрібно підписувати додаткову угоду?

Так, якщо ви почали користуватися інтернет-еквайрингом від Fondy до 14 квітня 2023 року. Мерчанти, які підключилися після цієї дати, підписують додаткову угоду щодо Монобанку разом із основним договором на надання еквайринг-послуг.

При якій інтеграції з Fondy доступний цей платіжний метод?

Після підключення онлайн-розстрочки від Монобанку її як платіжний метод можна додати на redirect-чекаут у мерчант-порталі Fondy. Цей спосіб підходить, якщо приймаєте оплати за допомогою наших інвойсів, платіжних кнопок, посилань, QR-кодів або на лендінгу, створеному за допомогою вебконструктора від Fondy. Також покупку частинами можна інтегрувати на embedded-чекаут за допомогою наших SDK і API та ваших розробників.

Яка буде комісія Fondy за інтернет-еквайринг?

Якщо ваш клієнт оформить покупку частинами від mono, за цим платежем для вас діятиме спеціальний безеквайринговий тариф 0.3%. При використанні інших способів оплати, наприклад банківською картою Visa & Mastercard або електронним гаманцем Apple Pay & Google Pay, діє стандартна комісія Fondy за еквайринг, яка вказана у нашому з вами договорі.

Розстрочка від Монобанку доступна лише покупцям із України?

Щоб оформити покупку частинами у вашому інтернет-магазині, платник повинен бути клієнтом monobank. Маючи картку цього українського банку, він може придбати товар у розстрочку, навіть якщо перебуває в іншій країні.

Чи є обмеження для платників щодо суми та кількості платежів?

Так, вартість інтернет-покупки може становити від 500 грн до 200 000 грн. Оформити онлайн-розстрочку можна на термін від 2 до 24 місяців, а максимальна кількість платежів за карткою – 25.

Як відбувається повернення покупки?

При поверненні в перший день ви не втрачаєте взагалі нічого – Fondy не стягне свою безеквайрингову комісію, а monobank поверне плату за використання їхнього сервісу інтернет-розстрочки. Якщо повернення коштів на картку клієнта за товар здійснено з 2 по 14 день, стягується лише безеквайрингова комісія Fondy 0.3% у зв’язку з відшкодуванням коштів і більше нічого – Монобанк поверне вам свій утриманий відсоток у повному обсязі.

Дайте клієнтам свого інтернет-магазину свободу в оплаті й отримайте більше продажів

З покупкою частинами від monobank і еквайрингом від Fondy це можливо