1.002.003.004.005.00
Завантаження...
, Автор: Oleksandr

FONDY завжди поруч

Шановні клієнти.

Ваша безпека та комфорт є першочерговими для нас в будь-який час. Ми уважно стежимо за ситуацією навколо коронавірусу (COVID-19) і усвідомлюємо важливість обмеження контактів з людьми для зниження його поширення. Тому ми прийняли рішення убезпечити наших співробітників і клієнтів та перейти на дистанційний режим роботи.

Ми організували зручний доступ до корпоративних даних, тому наші співробітники відчувають себе максимально комфортно на своїх віртуальних робочих місцях. Паралельно ми впровадили додаткові системи контролю та безпеки для забезпечення ефективної роботи. Всі платежі від ваших клієнтів будуть оброблятися і виводитися з такою ж високою швидкістю, як і раніше.

Менеджери готові до онлайн-зустрічей в будь-якій комфортній для вас програмі: Zoom, Skype, Whereby і т.д. Відділ технічної підтримки продовжує приймати ваші дзвінки і заявки в звичному режимі.

FONDY є хмарною платформою, наші ресурси дозволяють дистанційно підтримувати операційну роботу і надавати вам якісний рівень обслуговування в режимі 24/7. Ми залишаємося з вами на зв’язку і будемо інформувати про будь-які зміни в роботі нашої компанії і її продуктів.

Дякуємо, що користуєтеся нашим сервісом, і будьте здорові!

#news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *