Плагін для прийому онлайн оплат на WordPress

Для всіх, хто хоче приймати онлайн оплати від клієнтів на сайті з WordPress, ми в FONDY розробили платіжний плагін. Він підключається до сайту протягом 5 хвилин і надає його відвідувачам зручні варіанти для оплати товарів або послуг.

Система управління контентом WordPress допомагає підприємцям, з мінімальними технічними знаннями, безкоштовно створювати зручні, функціональні сайти і продавати через них свої товари та послуги. Підприємцю не потрібно витрачати гроші на розробку дизайну, верстку і глибоке налаштування веб-ресурсу.
прийому онлайн оплат WordPress

Для установки плагіна прийому платежів FONDY виберіть модуль інтернет-магазину, який ви використовуєте на своєму сайті. Натиснувши на іконку, ви дізнаєтеся більше про кожен модуль і отримаєте інструкцію по установці:

Що отримує користувач з плагіном
для WordPress оплат від платіжного сервісу FONDY

Після підключення плагіна WordPress оплат на сайті, ваші клієнти матимуть змогу оплачувати покупки за допомогою банківських карток, інтернет-банкінгу, Apple Pay та Google Pay. Можливість розрахунку зручним способом підвищує лояльність клієнтів, збільшує частоту покупок і допомагає підприємцям заробляти більше.
Платформа FONDY прискорює процес прийому і обробки платежів, підтримує більше 100 валют, що дозволяє невеликій компанії або фрілансеру працювати з клієнтами з усього світу і приймати платежі від клієнтів з різних країн.
CMS має безліч навчальних відео та статей, а разом з плагіном WordPress оплат у вас буде документація, доступ до онлайн курсів і корисної інформації.

Як працює платіжний модуль FONDY для WordPress

1
Вибір товару / послуги
Клієнт заходить в інтернет-магазин, вибирає одну або кілька позицій. Далі переходить на сторінку оплати. З платформою FONDY вам доступний прийом платіжних карток будь-якого банку світу.
2
Покупка
З онлайн оплатою для WordPress покупець може розплатитися навіть в дорозі. Достатньо з мобільного пристрою перейти на сайт, ввести реквізити і миттєво придбати товар.
3
Зарахування грошей
Платіжна платформа дозволяє приймати оплату у 100 локальних валютах, включаючи гривню, рубль, долар і євро. Отримати гроші ви можете на картку фізичної особи, розрахунковий рахунок юридичної особи або індивідуального підприємця.
4
Масштабування бізнесу
За рахунок десятка способів прийому оплати від клієнтів з усього світу ви швидше вийдете на міжнародний ринок. Мобільний додаток і докладна аналітика від платіжної платформи на WordPress дозволять вам моментально вносити зміни в платіжну сторінку, поліпшивши конверсію.

Як почати використовувати плагін оплати для WordPress

FONDY — готове рішення для даної системи управління контентом. Вам потрібно вибрати відповідний модуль, в залежності від інструменту, який ви застосовуєте для управління інтернет-магазином. Далі просто завантажте модуль оплати WordPress на комп'ютер або ж встановіть його через маркетплейс.

В панелі керування перейдіть на сторінку «Плагін». Додайте і встановіть завантажений плагін. В системі з'явиться відповідна вкладка, після чого потрібно активувати прийом платежів від компанії FONDY.

В плагіні є безліч налаштувань, які допоможуть підлаштувати платіжний сервіс під власний бізнес. Ви можете змінити назву і опис, поле введення картки, прописати сценарій відповіді, навіть стилізувати сторінку за допомогою власного коду.

wordpress оплата

Плагін онлайн оплати для WordPress від FONDY дає багато вигод

Випередження конкурентів
Вордпрес дозволяє запустити сайт за 15 хвилин - достатньо обрати шаблон, встановити і виконати його первинне налаштування. Підключити плагін для прийому платежів можна за хвилину, що дозволить залучати потенційних покупців, поки інші компанії витрачають місяці на розробку сайту.
Безперервна робота
Ми працюємо з багатьма еквайрами, що дозволяє нам в разі нестабільної роботи процесингу або збоїв моментально переключатися на іншу службу. Таким чином у нас завжди забезпечена стабільна і безперервна робота платформи.
Вихід на міжнародний ринок
З плагіном прийому платежів WordPress від компанії FONDY ви зможете за пару хвилин почати працювати з клієнтами з усього світу. Прийом оплати за товари/послуги здійснюється в гривнях, рублях, доларах, євро і сотні інших валют. Виплати здійснюються в Україні, країнах Європейського Союзу та СНД.
Захист бізнесу
У сервіса FONDY є власна антифрод-система. Вона автоматично відхиляє шахрайські транзакції, зберігаючи конверсію успішних грошових переказів. Алгоритм базується на сотнях критеріїв, і забезпечує високий захист транзакцій. Затримка на проходження платежів в 95% випадків не перевищує 300 мілісекунд.

Онлайн оплата WordPress — просування бізнесу без вкладів

FONDY — сучасна платіжна платформа, яка дає можливість бізнесу спростити процес прийому оплат від клієнтів і зберегти бюджет компанії. Підключивши до сайту модуль прийому платежів WordPress, ви зможете легко розвивати свій бізнес, не відволікаючись на технічні нюанси. З FONDY ви отримаєте:

  • автоматизацію прийому онлайн платежів (банківські картки, інтернет банкінги) — миттєву перевірку реєстрів і актів, автоматичне створення звітності;
  • швидке надходження коштів — гроші приходять на наступний день після здійснення платежу;
  • підтримку карток популярних європейських і американських банків;
  • додаткові способи створення платежу — кнопку і онлайн-інвойсінг;
  • додаткові функції — управління структурою платіжної сторінки, детальну аналітику по кожній транзакції.

На які інші CMS встановлюється плагін

WordPress — це не єдина система керування вмістом сайту. Ми розробили платіжні модулі для OpenCart, Shopify, Magento, PrestaShop, Joomla, Drupal та інших CMS. До кожної з них є докладні інструкції по установці зі скріншотами.

Хочу приймати платежі з усього світу!