Плагін для прийому онлайн оплат на WordPress

Для всіх, хто хоче приймати онлайн оплати від клієнтів на сайті з WordPress, ми в Fondy розробили платіжний плагін. Він підключається до сайту протягом 5 хвилин і надає його відвідувачам зручні варіанти для оплати товарів або послуг.

Система управління контентом WordPress допомагає підприємцям, з мінімальними технічними знаннями, безкоштовно створювати зручні, функціональні сайти і продавати через них свої товари та послуги. Підприємцю не потрібно витрачати гроші на розробку дизайну, верстку і глибоке налаштування веб-ресурсу.

Оберіть ваш плагін для прийому платежів

Для встановлення плагіну прийому платежів Fondy виберіть модуль інтернет-магазину, який ви використовуєте на своєму сайті. Натиснувши на іконку, ви дізнаєтеся більше про кожен модуль і отримаєте інструкцію по встановленню:

Як працює платіжний модуль Fondy для WordPress

1
Вибір товару / послуги
Клієнт заходить в інтернет-магазин, вибирає одну або кілька позицій. Далі переходить на сторінку оплати. З платформою Fondy вам доступний прийом платіжних карток будь-якого банку світу.
2
Покупка
З онлайн оплатою для WordPress покупець може розплатитися навіть в дорозі. Достатньо з мобільного пристрою перейти на сайт, ввести реквізити і миттєво придбати товар.
3
Зарахування коштів
Платіжна платформа дозволяє приймати оплату у 100 локальних валютах, включаючи гривню, долар і євро. Отримати гроші ви можете на розрахунковий рахунок юридичної особи або індивідуального підприємця.
4
Масштабування бізнесу
За рахунок десятка способів прийому оплати від клієнтів з усього світу ви швидше вийдете на міжнародний ринок. Мобільний додаток і докладна аналітика від платіжної платформи на WordPress дозволять вам моментально вносити зміни в платіжну сторінку, поліпшивши конверсію.

Плагін онлайн оплати для WordPress від Fondy дає багато переваг

Вихід на міжнародний ринок

З плагіном прийому платежів WordPress від компанії Fondy ви зможете за пару хвилин почати працювати з клієнтами з усього світу. Прийом оплати за товари/послуги здійснюється в гривнях, доларах, євро і сотні інших валют. Виплати здійснюються в Україні, країнах Європейського Союзу та СНД.

Безперервна робота

Ми працюємо з багатьма еквайрами, що дозволяє нам в разі нестабільної роботи процесингу або збоїв моментально переключатися на іншу службу. Таким чином у нас завжди забезпечена стабільна і безперервна робота платформи.

Випередження конкурентів

Вордпрес дозволяє запустити сайт за 15 хвилин – достатньо обрати шаблон, встановити і виконати його первинне налаштування. Підключити плагін для прийому платежів можна за хвилину, що дозволить залучати потенційних покупців, поки інші компанії витрачають місяці на розробку сайту.

Захист бізнесу

У сервіса Fondy є власна антифрод-система. Вона автоматично відхиляє шахрайські транзакції, зберігаючи конверсію успішних грошових переказів. Алгоритм базується на сотнях критеріїв, і забезпечує високий захист транзакцій. Затримка на проходження платежів в 95% випадків не перевищує 300 мілісекунд.

Популярні питання

Як почати використовувати плагін оплати для WordPress?

Fondy — готове рішення для даної системи управління контентом. Вам потрібно вибрати відповідний модуль, в залежності від інструменту, який ви застосовуєте для управління інтернет-магазином. Далі просто завантажте модуль оплати WordPress на комп’ютер або ж встановіть його через маркетплейс.

 

В панелі керування перейдіть на сторінку «Плагін». Додайте і встановіть завантажений плагін. В системі з’явиться відповідна вкладка, після чого потрібно активувати прийом платежів від компанії Fondy.

 

В плагіні є безліч налаштувань, які допоможуть підлаштувати платіжний сервіс під власний бізнес. Ви можете змінити назву і опис, поле введення картки, прописати сценарій відповіді, навіть стилізувати сторінку за допомогою власного коду.

Що отримує користувач з плагіном для WordPress оплат від платіжного сервісу Fondy?

Після підключення плагіна WordPress оплат на сайті, ваші клієнти матимуть змогу оплачувати покупки за допомогою банківських карток, інтернет-банкінгу, Apple Pay та Google Pay. Можливість розрахунку зручним способом підвищує лояльність клієнтів, збільшує частоту покупок і допомагає підприємцям заробляти більше.
 
Платформа Fondy прискорює процес прийому і обробки платежів, підтримує більше 100 валют, що дозволяє невеликій компанії або фрілансеру працювати з клієнтами з усього світу і приймати платежі від клієнтів з різних країн.
 
CMS має безліч навчальних відео та статей, а разом з плагіном WordPress оплат у вас буде документація, доступ до онлайн курсів і корисної інформації.

Які ще можливості дає Fondy онлайн-бізнесу?

Fondy — сучасна платіжна платформа, яка дає можливість бізнесу спростити процес прийому оплат від клієнтів і зберегти бюджет компанії.

Онлайн оплата WordPress — просування бізнесу без додаткових інвестицій. Підключивши до сайту модуль прийому платежів WordPress, ви зможете легко розвивати свій бізнес, не відволікаючись на технічні нюанси. З Fondy ви отримаєте:

  • автоматизацію прийому онлайн платежів (банківські картки, інтернет банкінги) — миттєву перевірку реєстрів і актів, автоматичне створення звітності;
  • швидке надходження коштів — гроші приходять на наступний день після здійснення платежу;
  • підтримку карток популярних європейських і американських банків;
  • додаткові способи створення платежу — кнопку і онлайн-інвойсінг;
  • додаткові функції — управління структурою платіжної сторінки, детальну аналітику по кожній транзакції.

На які інші CMS встановлюється плагін?

WordPress — це не єдина система керування вмістом сайту. Ми розробили платіжні модулі для OpenCart, Shopify, Magento, PrestaShop, Joomla, Drupal та інших CMS. До кожної з них є докладні інструкції по встановленню зі скріншотами.

Більше відповідей в FAQ

Масштабуйте бізнес з Fondy