Плагіни для прийому платежів на WordPress

wordpress

WordPress – зручна та інтуїтивно-зрозуміла платформа, призначена для публікацій. CMS WordPress безкоштовна, що робить її доступною для всіх. Популярність системи WordPress полягає в багатому функціоналі та простоті використання. Еквайринг Fondy розробив модуль оплати спеціально для WordPress. За допомогою модуля оплати для WordPress ви зможете здійснювати прийом платежів безпосередньо на вашому сайті. Доступний у режимі платежів з карт Visa, MasterCard, Приват24, а також з терміналів.

Для інтернет-магазинів, створених на WordPress, призначений спеціальний плагін Woocommerce. Прийом платежів тепер можна здійснювати з усього світу.

Для того, щоб встановити модулі прийому платежів, виберіть зі списку нижче ваш модуль. За посиланням ви отримаєте детальну інструкцію по установці:

Чому обирають плагін для WordPress від платіжного сервісу Fondy?

  1. Просте управління на WordPress. Модуль оплати від агрегатора Fondy дозволяє швидко вносити зміни в CMS WordPress. Підключення відбувається через api.
  2. Розширені функціональні можливості для WordPress. Можна легко управляти структурою, рекламою, продажами.
  3. Висока продуктивність та стабільна робота для безперебійного прийому платежів.
  4. Підтримка більше 100 валют з карт з усього світу.
  5. Підтримка хмарних сховищ для високої швидкості завантаження мультимедійних файлів.
  6. Технічна підтримка 24/7
  7. Наявність документації російською мовою для модуля оплати під WordPress, доступ до онлайн курсів і наявність сертифікації.

Хочу приймати платежі з усього світу!