Команда FONDY

 

Клієнти FONDY ростуть швидше за ринок України. Дізнайтесь про це детальніше з нашого блогу.  Це стало можливим завдяки тому, що команда FONDY представлена кращими фахівцями галузі з більш ніж 10-річним досвідом роботи в банківській, FinTech і e-Commerce сферах.

 

Ми розробляємо платіжні рішення з 2014-го року і знаємо всі тонкощі, пов’язані з їх використанням. Це дає нам можливість забезпечувати високу конверсію і Up-time нашого сервісу.

 

FONDY – інноваційна компанія. Ми щодня відстежуємо галузеві тренди, вибираючи найбільш оптимальні рішення для кожного окремого бізнес-кейсу і впроваджуємо їх для наших партнерів. Наш пріоритет – постійне поліпшення сервісу з урахуванням пропозицій і побажань партнерів.

 

Якщо ви бажаєте розробити іноваційний фінансовий сервіс, зверніться до FONDY. Ми допоможемо з розробкою як фінансової, так і юридичноі та техгологічної моделей. Проконсультуємо, та доведемо проект від проектування і до реального запуску в есплуатацію.

 

Ми працюємо як з проектами, які перебувають на старті свого розвитку, так і з найбільшими гравцями ринку електронної комерції. Наші експерти пропонують ефективні рішення для будь-яких типів і видів бізнесів. Ми маємо кейс зростання компанії в 10 разів за час співпраці з нами, а це більш ніж $ 200 тис. Використовуючи наші технології ви отримуєте можливість рости швидше за ринок.

Хочу приймати платежі з усього світу!