Інтернет-еквайринг

Інтернет-еквайринг — це послуга прийому платежів в онлайні на адресу інтернет-торговця за банківськими картками або з використанням інтернет-банкінгу. Як правило, під інтернет-еквайрингом мають на увазі прийом карт таких платіжних систем, як Visa, MasterCard, Простір, а також клієнт-банк Приват24.

Учасниками цього процесу виступають: банк-еквайєр, банк-емітент, власник картки або рахунку, платіжна система, сервіс-провайдер.

Банк-еквайєр — це банк, який забезпечує розрахунок грошових коштів між банком-емітетом власника картки і інтернет-торговцем в мережі платіжної системи. Розрахунковий рахунок інтернет-торговця може бути відкритий як в банку-еквайєрі, так і в будь-якому іншому банку країни. При цьому банк-еквайєр гарантує перерахування коштів на розрахунковий рахунок торговця або сервіс-провайдера незалежно від того, де він відкритий.

Банк-емітент — це банк, який випустив картку платника і відкрив картковий рахунок. У разі позитивної відповіді на запит про покупку від банку-еквайра, банк-емітент гарантує списання коштів з рахунку картки і перерахування коштів в платіжну систему для відшкодування банку-еквайєру.

Сервіс-провайдер — це онлайн-сервіс, який здійснює інтеграцію сайту інтернет-торговця з банком-еквайром. Наприклад платіжна платформа FONDY є сервіс-провайдером, який забезпечує інтеграцію більш ніж 2500 інтернет-торговців з 25-ма банками Украіни та Європи. Основні функції сервіс-провайдера:

  • спрощення взаємодії інтернет-торговця з банками-еквайєрами через власне веб-API або платіжну кнопку
  • можливість брендування платіжних сторінок під дизайн власного сайту
  • забезпечення безпеки платежів за допомогою технології 3D Secure, антіфрод-системи, PCI DSS стандартів
  • агрегація грошових коштів за різними платіжним методам і виплата на розрахунковий рахунок торговця
  • забезпечення взаємодії з різними банками-еквайєрами через єдиний договір
  • надання детальних звітів та актів, які відповідають здійсненим платежам
  • поліпшення конверсії платежів за рахунок маршрутизації на різні банки в разі відмови або відсутності одного з них
  • зручний особистий кабінет торговця з детальною аналітикою

Снимок экрана 2016-12-29 в 16.35.50

Хочу приймати платежі з усього світу!