Міжнародний інтернет-еквайринг для вашого онлайн-магазину

З єдиним прозорим тарифом і можливістю приймати мультивалютні оплати з усього світу. Простий в підключенні — без довгих перемовин та погоджень з банками. 

Fondy main image

Що таке інтернет-еквайринг і в чому його користь

Feature image

Простими словами, інтернет-еквайринг — це можливість приймати оплати банківськими картками (Visa, Mastercard, Prostir) і іншими платіжними засобами на своєму сайті. 

Завдяки підключеному еквайрингу клієнти зможуть здійснювати покупки в онлайн-магазині 24/7 і безготівково їх оплачувати.

Інтернет-еквайринг можуть використовувати:

  • фізичні особи-підприємці (ФОП)
  • юридичні особи

Як влаштований процес прийому платежів

Щоб підключити прийом онлайн-оплат для свого магазину, вам потрібен «платіжний партнер» — організація з ліцензією НБУ, яка може обробляти платежі і перенаправляти їх між продавцем, покупцем та їх банками. Таким партнером може банк або платіжний сервіс. 

Перевага платіжного сервісу полягає в тому, що він працює відразу з декількома банками-партнерами і підтримує функцію каскадного процесингу. Якщо один з банків недоступний або відхиляє транзакцію, вона миттєво перенаправляється в інші банки до тих пір, поки не буде успішно завершена. Більше успішних оплат = більше покупок і доходів для онлайн-магазину.

Вже успішно користуються інтернет-еквайрингом Fondy

Переваги платіжного сервісу Fondy для прийому онлайн-оплат:

Мінімум бюрократії

Перевірка проєкту та підписання договору займають в середньому 1-2 робочих дня.

Просте підключення

На сайт: через платіжні кнопки, API, CMS-плагіни; в мобільний додаток через SDK або в соцмережі за допомогою платіжних лінків.

8 способів оплати для вашого онлайн-магазину

Картки Visa, Mastercard, Prostir, електронні гаманці Google Pay, Apple Pay, Masterpass і Visa Checkout, покупка частинами від monobank.

Гнучке управління оплатами

Підтримка холдування, розподілу виплат на різні рахунки, платежів за передплатою, повних і часткових повернень.

Прийом валютних платежів з усього світу

З виведенням на рахунок українського банку в гривнях. Щоб ви могли підкорювати нові ринки і продавати закордонним клієнтам.

Прийом оплат для європейських компаній

Якщо у вас є юридична особа в ЄС, ви зможете приймати і виводити оплати на рахунок в євро.

Підтримка з людським обличчям

Ніяких ботів і «чекайте на лінії». У вас буде персональний аккаунт-менеджер, який допоможе вирішити питання з підключенням в будь-якому з месенджерів, поштою або телефоном.

Детальна аналітика

Зможете робити персоналізовані звіти і відстежувати платіжні звички ваших клієнтів в зручному особистому кабінеті.

Етапи підключення інтернет-еквайрингу Fondy

Підключити прийом оплат до свого онлайн-магазину можна за 1-2 робочих дні. Для цього ваш проект повинен відповідати вимогам міжнародних платіжних систем (МПС). Під час підключення вас буде супроводжувати персональний менеджер. 

1 Реєстрація у Fondy-кабінеті. Створюєте обліковий запис і свого першого мерчанта, вносите дані про свій проект.
2 Перевірка проекту та документів. Модератор допоможе привести ваш проект у відповідність до вимог МПС.
3 Підписання договору.Через сервіс електронного документообігу або обмін сканами.
4 Активація прийому платежів. Повідомляємо вам приємну новину, тепер ви можете приймати платежі від клієнтів.
5 (За бажанням) Підключення програмного РРО. Якщо вам потрібно фіскалізувати діяльність і подавати звітність в ДФСУ, ми безкоштовно зробимо це за вас.

Варіанти підключення прийому оплат для свого онлайн-магазину

Fondy advantage image
Підключення до мобільного додатку:
Fondy advantage image
Прийом оплат в соціальних мережах, месенджерах:

Часті питання про інтернет-еквайринг

Скільки коштує послуга інтернет-еквайрінгу?

Підключення інтернет-еквайрінгу, його налагодження та обслуговування повністю безкоштовні. Єдина плата за користування сервісом — фіксована комісія з кожного успішного платежу. Вона становить в середньому 2.7% і залежить від місячного обороту продавця. Дивіться докладніше в розділі «Тарифи». Оплату комісії можна також перекласти на покупця. Цей пункт можна вибрати в налаштуваннях інтернет-еквайрингу Fondy.

Як підключити інтернет еквайринг?

Для підключення послуги інтернет-еквайрингу потрібно зареєструвати обліковий запис у сервісі Fondy і створити мерчанта в Fondy-кабінеті. Після цього з вами зв’яжеться персональний менеджер і допоможе з подальшими кроками підключення. 

Скільки часу займає підключення інтернет-еквайрингу до сайту?

В середньому таке підключення займає 1-2 робочих дні. Іноді буває так, що онлайн-магазин не відповідає вимогам міжнародних платіжних регуляторів. В такому випадку ще потрібно закладати буфер на внесення правок для відповідності цим вимогам.  

Які є способи підключення послуги до мого онлайн-магазину?

Залежно від форми вашого онлайн-магазину, є безліч готових рішень для швидкого підключення. Наприклад, є плагіни інтернет-еквайрингу для сайтів на CMS, на Тільда, для самописних сайтів. Також є рішення для інтеграції в мобільні додатки. А для тих, хто продає через соцмережі або особисто — онлайн-інвойси та платіжні посилання, які легко відправляти клієнтам на пошту, SMS-кою або в месенджер. 

Які мені будуть доступні засоби оплати?

Ви зможете приймати онлайн-оплати картками платіжних систем Visa, Мастеркард, Простір, і їх сервісами — Masterpass і Visa Checkout. Також вашим клієнтам будуть доступні електронні гаманці Apple Pay і Google Pay. А також покупка частинами від monobank

З яких країн я зможу приймати платежі?

У нас немає обмежень по країнам або валютам. За замовчуванням ви зможете приймати оплати з країн СНД. Якщо у вас міжнародний бізнес, то інші країни ви зможете підключити після запиту в службу підтримки Fondy.

Чи можу я приймати платежі як фізособа? Чи обов'язково потрібні юридична особа або ФОП?

Ми підключаємо послугу інтернет-еквайрингу, фізичних осіб-підприємців (ФОП), юридичних осіб. Фізичних осіб підключити не можемо.

Чи потрібна онлайн-каса (ПРРО) для інтернет-еквайрингу?

Залежить від вимог чинного законодавства і вашого бажання. Всім нашим клієнтам ми безкоштовно пропонуємо послугу програмного реєстратора розрахункових операцій, який буде автоматично фіскалізувати продажі і відправляти дані про них на сервери ДФСУ. Таке рішення значно спрощує ведення чесного та прозорого онлайн-бізнесу нашим клієнтам. 

Чи безпечний інтернет-еквайринг?

Так, всі платіжні дані клієнтів передаються в зашифрованому вигляді, а процес оплати захищений антифрод-системою Fondy Protect, яка виключає можливість шахрайського втручання. 

Більше відповідей в FAQ

Масштабуйте бізнес з Fondy

Нас обрали більше 8 000 клієнтів

Чат