Statista Research Department за 2020 рік

Більше успішних оплат із найсучаснішою токенізацією

Звільніть себе від необхідності зберігати й шифрувати платіжні дані для повторних списань без підтвердження. Токенізація від Fondy допомагає SaaS-сервісам, службам таксі й доставки, інтернет-магазинам та іншим бізнесам зберегти дохід навіть після перевипуску банківських карток своїх клієнтів, забезпечуючи безперервний потік платежів.

Fondy main image

Що таке токенізація простими словами

Щоразу, коли із прив’язаної до вашого облікового запису банківської картки знімається плата за підписку на Projector, поїздку з Uklon або покупку в інтернет-магазині ЦУМ, гроші з неї списуються автоматично. Це можливо завдяки токенізації (англ. tokenization). Технологія пов’язує вразливі платіжні дані картки з унікальним набором символів – токеном. Його можна безпечно зберігати, передавати й використовувати для процесингу платежів, не даючи шансів шахраям. Якщо навіть хтось отримає доступ до токена, то не зможе використовувати його, оскільки він не містить реальних платіжних даних. Токенізація від Visa та Mastercard – невід’ємна частина сервісу Fondy. Крім безпеки, вона спрощує платежі за підпискою та систематично оновлює платіжні дані при перевипуску карток, водночас підвищуючи один із найважливіших показників у бізнесі – LTV.

Скільки клієнтів втрачає бізнес за передплатою без токенізації карток від Fondy?

Feature image

Відповідно до дослідження середньостатистичний міленіал у США підписаний на 17 сервісів. Наш технічний директор – на 34. А тепер згадаймо, що відбувається, коли у такого користувача закінчується термін дії картки. Потрібно перевипустити її, а потім зайти на сайт або в застосунок кожного сервісу та переприв’язати картку. Уявіть, що ваш бізнес у цьому довгому списку. З великою ймовірністю користувач забуде чи полінується оновити дані своєї картки. Отже, ви втратите регулярний дохід. Із технологією токенізації від Fondy всі платіжні дані оновлюються автоматично, забезпечуючи безперервність підписки та систематичні списання коштів за токеном.

Що ви отримуєте з токенізацією даних від Fondy

Списання коштів навіть після перевипуску картки

Завдяки нашій токенізації платіжні дані автоматично оновлюються щоразу, коли власник картки перевипускає її. Так користувачі продовжують систематично отримувати потрібні їм послуги або в один клік оплачувати покупки в інтернет-магазині, а бізнес не втрачає дохід.

Frisbee image
Платежі за підпискою з Apple Pay & Google Pay

Раніше для повторної оплати електронним гаманцем користувачеві потрібно було заходити на сайт, в інтернет-магазин або застосунок, натискати кнопку Apple Pay або Google Pay і щоразу підтверджувати платіж. Тепер завдяки токенізації від Fondy гроші можуть повторно списуватися з картки, яка прив’язана до акаунта Apple або Google, без підтвердження.

Frisbee image
Відображення дизайну банківської картки

З візуалізацією картки вибір способу оплати стає інтуїтивно зрозумілим. Коли користувач вказує картку на сайті, в інтернет-магазині чи застосунку, то бачить не лише її номер, а й дизайн, вибраний в онлайн-банкінгу. Це додає персоналізації та зміцнює довіру до бізнесу.

Frisbee image

А ще вам не потрібно самостійно проходити сертифікацію PCI DSS

Без токенізації сервісам та інтернет-магазинам довелося б керувати реальними платіжними даними банківських карток своїх клієнтів, що потребує проходження сертифікації PCI DSS щороку. З токенізацією карток від Fondy ви позбавляєтеся цієї складної процедури, гарантуючи безпеку та спрощуючи операції у своїй фінансовій системі.

Яким бізнесам потрібна токенізація карток?

Усім, хто приймає онлайн-оплати. Саме завдяки токенам клієнти сервісів та інтернет-магазинів можуть розраховуватися в один клік. Але особливо ця технологія цінна там, де банківську картку користувача можна прив’язати для його облікового запису. Такі бізнеси можуть у рази підвищити конверсію, використовуючи токенізацію карток (англ. card tokenization) як частину рішень сервісу Fondy.

Fondy – надійний платіжний партнер для творців українського бізнесу. Разом ми будуємо сильну економіку і сильну країну.

Як працює технологія в Fondy

Збір даних для токенізації
Користувач вказує реальні дані своєї банківської картки в особистому кабінеті або за першої оплати на сайті сервісу, в інтернет-магазині чи застосунку.
Запит у платіжну систему
Ми на основі цих даних генеруємо Fondy Token і паралельно надсилаємо запит у платіжну систему Visa чи Mastercard для генерації Network Token.
Запит у банк-емітент
Visa чи Mastercard запитує дозвіл на генерацію Network Token у банку-емітента, який випустив картку користувача. В цей момент банк-емітент перевіряє запит на створення токена, дає свою згоду і повертає відповідь разом із реальними платіжними даними.
Генерація та зберігання токена
За допомогою комбінації алгоритмів, методів шифрування та безпечного сховища платіжна система Visa чи Mastercard генерує унікальний Network Token, прив’язуючи до нього реальні платіжні дані. Зазвичай це рядок випадкових символів або цифр, які не мають значення поза їхньою системою.
Оплата з використанням токена
Коли мерчанту потрібно списати гроші за токеном, він надсилає запит у Fondy, ми зіставляємо наш Fondy Token і Network Token, у цей момент Visa чи Mastercard запитує дозвіл у банку-емітента, і після позитивної відповіді з його боку гроші списуються з картки користувача за токеном.
Оновлення токена при перевипуску картки
Коли користувач перевипускає картку, банк-емітент передає оновлені дані у Visa чи Mastercard, які переприв’язують їх до свого Network Token і повідомляють Fondy про зміни.

Як токенізація карток від Fondy допомагає бізнесу працювати ефективніше

Гарантує безпеку

Токенізація – надійний сейф для вразливої платіжної інформації. Заміна конфіденційних даних банківських карток на безпечні токени значно знижує ризики шахрайства та захищає кожну платіжну операцію.

Підвищує конверсію платежів

Токенізація – невидимий помічник, який не дає вам втратити жоден платіж. Вона автоматично оновлює дані банківських карток у токені, тим самим утримуючи користувачів і збільшуючи відсоток успішних повторних оплат.

Поліпшує клієнтський досвід

Токенізація – персональний гід у процесі оплати. Вона прибирає такі зайві кроки, як повторне введення даних банківської картки, а ще робить кожну транзакцію зрозумілою та комфортною завдяки наочній візуалізації карток.

Підключіть Fondy, щоб використовувати токенізацію карток та інші можливості нашого сервісу

Ми забезпечуємо доступ до всіх сучасних платіжних технологій у єдиній екосистемі