1.002.003.004.005.00
Завантаження...
, Автор: Oleksandr

Клієнти FONDY тепер зможуть приймати оплати за допомогою Apple Pay

Універсальна платіжна платформа додала один з найбільш затребуваних мобільних платіжних методів — Apple Pay. Тепер користувачі iPhone, iPad та MacBook зможуть оплачувати товари і послуги звичним і безпечним способом на сайтах і в мобільних додатках, підключених до FONDY.

Разом з web-платформою у FONDY оновився і мобільний SDK для iOS, який дозволить розробникам безшовно і нативно інтегрувати новий платіжний метод в свої мобільні додатки.

Переваги Apple Pay

Практично половина власників iPhone у всьому світі використовує Apple Pay[1]. Зростає як кількість користувачів, що віддають перевагу цьому методу оплати, так і перелік банків-партнерів, які дозволяють підключати свої картки до системи.

Популярність Apple Pay обумовлена не тільки бажанням людей бути в тренді, але і високою зручністю і безпечністю покупок в інтернеті. Використовуючи цей метод оплати, користувачі не передають магазину номер картки та код CVV2 — їх приватні дані знаходяться в цілковитій безпеці.

За дослідженнями FONDY, користувач звичайної банківської карти витрачає 2-3 хвилини на введення всіх даних при оплаті без використання протоколу 3-D Secure і близько 9-ти хвилин для здійснення оплати з додатковою автентифікацією.

Для нових платників в інтернет-магазинах введення карткових даних іноді буває незручним і затягується, адже потрібно знайти картку, правильно переписати дані в поля, дочекатися, поки прийде код підтвердження в додаток інтернет-банкінгу або по SMS. При цьому досить високий ризик відволіктися на інші справи і не завершити покупку.

Користувачі Apple Pay витрачають на оплату в середньому 6 секунд. Їм достатньо прикласти палець до сканера відбитка або ввести захисний код.

Завдяки цьому у сервісів, які використовують Apple Pay вище конверсія, немає перешкод на шляху до успішної оплати, а також низький тариф.

Дані про відбитки зберігаються в захищеній зоні самого пристрою і не можуть бути отримані третіми особами.

Також буде не зайвим згадати, що в Україні вже 34% покупок здійснюються з мобільних пристроїв. А в деяких країнах світу відсоток мобільних покупок подолав позначку в 76%[2]. Більше 10% власників карт в Україні додали свою картку в Apple Wallet[3].

Як підключити Apple Pay на сайт або в мобільний додаток

Ми інтегрувалися з новим платіжним методом таким чином, щоб не створювати зайвих турбот користувачам платформи. Новий платіжний метод буде підключений для всіх мерчантів, які використовують стандартний дизайн web-версії платіжної сторінки. Як тільки відвідувач сайту перейде на сторінку оплати з сумісного пристрою Apple, йому буде автоматично запропоновано більш швидкий та безпечний платіжний метод.

Тим, хто використовує індивідуальний дизайн сторінки оплати, доступ до Apple Pay відкриється після звернення в службу підтримки клієнтів. Це необхідно, щоб уникнути проблем з перенесенням стилів.

Щоб додати Apple Pay в мобільний додаток, завантажте наш SDK для iOS, попередньо ознайомившись з інструкцією по підключенню. Подивитися, як працює Apple Pay на платіжній сторінці FONDY можна в демо-магазині (вибравши валюту UAH і метод Redirect checkout), або зібравши тестовий додаток з папки Example на Github. Для підтвердження тестової транзакції вам знадобиться браузер Safari на пристрої з версією iOS 10 і вище або macOS Sierra.


[1] Дослідження  Loup Ventures

[2] Дослідження Picodi

[3] Дослідження Mastercard

#about-fondy

4 комментария "Клієнти FONDY тепер зможуть приймати оплати за допомогою Apple Pay"

 1. Андрей Слабинский сказав:

  Спасибо, это ценное нововведение!

 2. Oleksandr Tobolin сказав:

  Андрей, и вам спасибо, что пользуетесь нашим продуктом!

 3. Iгор сказав:

  дуже радий, в деякому сенсi замiна paypal для користувачив з Америки та Канади… питання… чи плануэте додати Google Pay? Коли?

 4. Oleksandr Tobolin сказав:

  Ігоре, дякую на доброму слові.

  Раді повідомити, що ми додаємо підтримку Google Pay для всіх клієнтів вже наступного тижня.
  Слідкуйте за новинами в нашому блозі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *