Вимоги до бізнесів та їхніх мобільних додатків для підключення еквайрингу від Fondy

Це наші стандарти для забезпечення безпеки фінансових операцій, а також вимоги міжнародних платіжних систем і партнерів. Якщо ваш мобільний додаток відповідає цим умовам, ви зможете підключити прийом онлайн-платежів від Fondy.

Візуальні та технічні вимоги

Мобільний додаток доступний для завантаження усім користувачам у вашому магазині додатків. Наприклад, у App Store або Google Play. Він працює, усі екрани та елементи інтерфейсу коректно завантажуються та відображаються. Товари та послуги описані, зазначена їхня вартість і валюта оплати.

Якщо проєкт у розробці, необхідно надати доступ до його тестового середовища нашій службі підтримки.

Frisbee image
Інформація щодо прав споживачів

Додаток докладно описує умови купівлі, доставки товарів або надання послуг, а також процедуру гарантійного ремонту, умови повернення чи обміну.

Frisbee image
Контактна інформація бізнесу

У мобільному додатку є форма зворотного зв’язку або контактна інформація для користувачів: фізична адреса (якщо бізнес представлений в офлайні), email, поштова адреса для вирішення юридичних спорів, контактний номер телефону.

Frisbee image
Notice

У процесі модерації ми можемо попросити додаткові доопрацювання та уточнення щодо вашого мобільного додатку. Це пов’язано із тим, що Fondy – міжнародна фінансова компанія та суб’єкт фінансового моніторингу. А отже, наша діяльність і діяльність наших клієнтів мають відповідати світовим і національним стандартам.

Готові підключити платежі від Fondy?

Переконайтеся, що ваш бізнес не продає товари та не надає послуги, які містяться у списку заборонених або обмежених для підключення оплат із Fondy. А далі дотримуйтесь інструкцій, які ми прикріпили нижче, – і на створення облікового запису в системі та його активацію піде кілька годин, а не днів.

Потрібна допомога?

Служба підтримки Fondy допоможе з кожним питанням стосовно підключення та використання нашої платформи

Приймайте платежі з Fondy

З нами вже розвиваються понад 20 000 бізнесів у всьому світі