Вимоги до бізнесів та їхніх торгових точок для підключення еквайрингу від Fondy

Це наші стандарти для забезпечення безпеки фінансових операцій, а також вимоги міжнародних платіжних систем і партнерів. Якщо ваша торгова точка відповідає цим умовам, ви зможете підключити прийом платежів від Fondy.

Фізична адреса точки продажу

Бізнес має фізичну адресу, де ви будете здійснювати продаж і приймати платежі з Fondy.

Frisbee image
Інформація про бізнес в інтернеті

Компанія має сайт або бізнес-сторінку в соціальних мережах, де опублікована інформація про її діяльність. Наприклад, бізнес-акаунт у Instagram або Facebook, сторінка у Google My Business.

Frisbee image
Notice

У процесі модерації ми можемо попросити додаткові доопрацювання та уточнення щодо вашої торгової точки. Це пов’язано із тим, що Fondy – міжнародна фінансова компанія та суб’єкт фінансового моніторингу. А отже, наша діяльність і діяльність наших клієнтів мають відповідати світовим і національним стандартам.

Готові підключити платежі від Fondy?

Переконайтеся, що ваш бізнес не продає товари та не надає послуги, які містяться у списку заборонених або обмежених для підключення еквайрингу Fondy. А далі дотримуйтесь інструкцій, які ми прикріпили нижче, – і на створення облікового запису в системі та його активацію піде кілька годин, а не днів.

Потрібна допомога?

Служба підтримки Fondy допоможе з кожним питанням стосовно підключення та використання нашої платформи

Приймайте платежі з Fondy

З нами вже розвиваються понад 20 000 бізнесів у всьому світі