Вимоги до бізнесів та їхніх бізнес-сторінок для підключення еквайрингу від Fondy

Це наші стандарти для забезпечення безпеки фінансових операцій, а також вимоги міжнародних платіжних систем і партнерів. Якщо ваша бізнес-сторінка відповідає цим умовам, ви зможете підключити прийом онлайн-платежів від Fondy.

Notice

Якщо у вас немає сайту, ви можете приймати онлайн-платежі, використовуючи бізнес-сторінки. До них належать робочі сторінки та канали у соціальних мережах або месенджерах. Наприклад, бізнес-акаунт в Instagram або Facebook, сторінка в Google My Business, канал на YouTube, Telegram або Viber, а також чат-боти в месенджерах.

Візуальні та технічні вимоги

Контент бізнес-сторінки відображає, які товари чи послуги ви продаєте. Сторінка активна, заповнена контентом та перебуває у публічному доступі. До товарів та послуг є детальна інформація, зазначена їхня вартість і валюта оплати.

Frisbee image
Інформація щодо прав споживачів

На бізнес-сторінці детально описано порядок оформлення та оплати покупок, умови доставки товарів або надання послуг, а також процедура гарантійного ремонту, повернення чи обміну.

Frisbee image
Контактна інформація бізнесу

У шапці профілю на сторінці в соціальній мережі, в описі каналу або чат-бота є контакти для зворотного зв’язку: email, номер телефону та фізична адреса, якщо ваш бізнес представлений в офлайні.

Frisbee image
Notice

У процесі модерації ми можемо попросити додаткові доопрацювання та уточнення щодо вашої бізнес-сторінки. Це пов’язано із тим, що Fondy – міжнародна фінансова компанія та суб’єкт фінансового моніторингу. А отже, наша діяльність і діяльність наших клієнтів мають відповідати світовим і національним стандартам.

Готові підключити платежі від Fondy?

Переконайтеся, що ваш бізнес не продає товари та не надає послуги, які містяться у списку заборонених або обмежених для підключення оплат із Fondy. А далі дотримуйтесь інструкцій, які ми прикріпили нижче, – і на створення облікового запису в системі та його активацію піде кілька годин, а не днів.

Потрібна допомога?

Служба підтримки Fondy допоможе з кожним питанням стосовно підключення та використання нашої платформи

Приймайте платежі з Fondy

З нами вже розвиваються понад 20 000 бізнесів у всьому світі