Оплата готівкою для ваших покупців через платіжні термінали IBox

Надайте клієнтам в інтернеті можливість оплачувати свої товари та послуги готівкою через термінали IBox, які встановлені по всій Україні. Завдяки цьому способу оплати купувати у вас онлайн зможуть навіть ті, у кого немає банківської картки чи електронного гаманця, а тільки готівкові гроші.

Що таке IBox

У сучасному світі практично всі звикли оплачувати онлайн. Але що робити, якщо у покупця немає банківської картки чи на ній недостатньо коштів? Для таких випадків у Fondy є альтернативний спосіб оплати, який дає можливість розраховуватися готівкою в інтернет-еквайрингу, – IBox.

Щоб клієнту, не маючи банківської картки, оплатити покупку, при її оформленні йому потрібно вибрати платіжний метод IBox на нашій платіжній сторінці, зберегти номер замовлення, а потім внести оплату в найближчому терміналі сервісу.

Для вас цей платіж буде таким самим, як і прийом оплат іншими платіжними методами – банківськими картками чи електронними гаманцями. Деталі транзакції ви, як завжди, зможете переглянути в особистому кабінеті Fondy.

Що таке IBox

Більше можливостей оплачувати покупки без банківської картки з альтернативним платіжним методом IBox

Зручно

Платіжні термінали IBox розташовані по всій Україні. Це 7000+ терміналів у великих і маленьких містах, магазинах, на зупинках і в інших людних місцях для оплати покупок без банківських карток.

Безпечно

Оплата готівкою без банківської картки через IBox відповідає вимогам безпеки міжнародних платіжних систем. Це найсучасніші методи перевірки, шифрування та передачі даних закритими каналами зв'язку.

Швидко

Середня швидкість платіжних операцій через IBox становить всього кілька хвилин. А щоб внести кошти для оплати свого замовлення через термінал, клієнту знадобиться менше хвилини – так само, як і при оплаті банківською карткою.

Служба підтримки 24/7

Якщо у покупця виникнуть труднощі з оплатою через термінал готівкою без банківської картки, він зможе зателефонувати на гарячу лінію IBox і отримати консультацію фахівця служби підтримки.

Як відбувається процес оплати без банківської картки через IBox для клієнта

Клієнт оформляє у вас замовлення на товар або послугу і переходить на платіжну сторінку Fondy для здійснення оплати
Якщо немає банківської картки, серед доступних платіжних методів обирає IBox, а Fondy генерує унікальний номер його замовлення і виводить деталі платежу
Покупець у терміналі IBox через пошук знаходить Fondy, вводить згенерований номер замовлення і вносить необхідну суму. Готово!

Як підключити еквайринг із IBox

Цей метод оплати без банківської картки доступний для підключення всім мерчантам еквайринг-платформи Fondy і не потребує додаткової інтеграції безпосередньо з самим сервісом IBox. Для його активації подайте заявку в нашу службу підтримки або напишіть на пошту support@fondy.eu, вказавши свій Merchant ID.

Одразу після розгляду заявки та налаштування з нашого боку платіжний метод IBox стане доступним для вас і ваших покупців з України – вони зможуть оплачувати свої покупки навіть без банківської картки.

Notice

Зараз прийом платежів за допомогою сервісу IBox можливий тільки в Україні при використанні вебверсії платіжної сторінки Fondy Checkout 1.0. Ми працюємо над тим, щоб цей платіжний метод був доступний для Checkout 2.0.

Приймайте оплати у своєму бізнесі разом із Fondy навіть готівкою

Із нашою еквайринг-платформою вам і вашим клієнтам доступні всі існуючі способи оплати: банківськими картками, електронними гаманцями, готівкою і не тільки

Чат