Як автоматизувати виставлення рахунків, або 1000 інвойсів і 1 клік

Як автоматизувати виставлення рахунків, або 1000 інвойсів і 1 клік

Сервіс виставлення рахунків – інвойсинг – популярний серед наших користувачів.

В середньому за день наші клієнти виставляють понад 500 інвойсів за такі види послуг, як туризм, навчання, оптові закупівлі, бронювання авіа/жд-квитків і готелів, продаж страховок, консалтинг.

Це не дивно, адже виставлення рахунку – найбільш простий і легкий спосіб отримання коштів за надані послуги/товари. Він вимагає мінімум зусиль – заповнити просту форму створення інвойсу можна буквально за 2 хвилини. Надіслати інвойс можна і на пошту, і в будь-який зручний для вас месенджер, тому що після виставлення рахунку продавцеві буде доступне пряме посилання на нього.

Для платника це також зручно, адже він зможе оплатити рахунок у будь-який час. Посилання на оплату не губиться, воно завжди у нього в email.

Здавалося б, що може бути зручніше, ніж відправка рахунку за 2 хвилини? Але ми знайшли спосіб зекономити вам ще більше часу!

Масова розсилка інвойсів

Тепер ви можете завантажити .csv файл (приклад) з усіма даними і в 1 клік вислати тисячі рахунків вашим клієнтам.

Передавторизація інвойсів

Ще одне оновлення, яке стосується сервісу інвойсингу, – можливість включення передавторизації при виставленні рахунку.

Для бізнесу, в якому потрібне попереднє блокування коштів на картці (без списання до моменту фактичного надання послуги) з подальшим підтвердженням, ми зробили таку можливість і при виставленні рахунку.

Наведемо кілька прикладів, як це може бути корисно різним бізнесам:

  1. Готель надає послуги розміщення своїм клієнтам, але кошти за оплату номера списуються завжди при фактичному заселенні в номер. Тому, щоб не робити велику кількість повернень, не втрачати комісію і лояльність клієнтів, готелі воліють користуватися послугою блокування коштів на картці клієнта до фактичного приїзду.
  2. Інтернет-магазин продає товари на сайті, але перед тим як списати кошти з картки і перерахувати їх на рахунок в банку, необхідно перевірити наявність товару на складі або у постачальника. У цьому випадку, щоб не втрачати комісію і час при поверненні коштів у разі відсутності товару на складі, буде корисна передавторизація картки, яка заблокує кошти до факту підтвердження їх списання або розблокування.

Для того, щоб виставити такий рахунок, потрібно всього лише поставити чекбокс «Передавторизація» при створенні інвойсу:

Як тільки ви переконаєтеся в тому, що можете списувати гроші з картки клієнта, заходите в інвойс у вашому кабінеті продавця, вибравши його зі списку. Після цього переходите в деталі інвойсу. Залишається тільки підтвердити списання натисканням кнопки «Підтвердити списання».

Для окремих випадків у нас передбачено часткове списання коштів, оскільки сума платежу могла змінитися з часу блокування і ви зможете її відкоригувати перед тим, як відправити на списання.

Ми сподіваємося, що новий функціонал інвойсів буде корисний для багатьох бізнесів, і завжди відкриті для побажань і пропозицій щодо поліпшення наших сервісів.

Сподобалась публікація – підписуйтесь

Отримуйте ще більше корисної інформації про онлайн-платежі та бізнес