1.002.003.004.005.00
Завантаження...
, Автор:

8 рішень по прийому платежів для вашого бізнесу від FONDY

В Україні продовжує набирати обертів малий і середній бізнес. І все більше підприємців йдуть в онлайн. Стрімка зміна «ігрового поля» обумовлена ​​насамперед високою популярністю онлайн-магазинів серед українських користувачів мережі. За статистикою, приблизно 67% інтернет-користувачів активно відвідують сайти сегменту ecommerce. Це не тільки великі інтернет-магазини, а й нішеві, наприклад, з продажу послуг, аксесуарів, hand-maid товарів або superfood.

Процвітаючий малий і середній бізнес в Україні – це свідчення реабілітації економіки в країні. FONDY зі свого боку підтримує і створює комфортне середовище для розвитку бізнесу. FONDY пропонує 8 ефективних рішень по прийому платежів.

1 - 8 рішень по прийому платежів для вашого бізнесу від Fondy

Рішення 1. Безпечний прийом платежів через соціальні мережі

Платіжний сервіс FONDY розробив рішення прийому платежів для торговців через соціальні мережі – інвойсінг. Це простий спосіб виставлення рахунків в будь-яку країну і в будь-якій валюті. Можна створювати інвойси, виставляти рахунки клієнтам, навіть якщо у вас немає сайту або підключеної платіжної платформи. Рахунок клієнта – це можливість відправити будь-яким зручним способом: e-mail, sms і будь-який месенджер. Клієнт переходить за посиланням і вводить дані своєї карти. Гроші автоматично зараховуються на рахунок торговця.

Рішення 2. Прийом платежів в один клік

Оплата в один клік дозволяє авторизованому клієнту зробити повторну покупку на сайті або в інтернет-магазині за кілька секунд, завдяки технології “Оплата в один клік”. При одноразовому введенні банківських реквізитів на сайті, платіжна система їх запам’ятовує і клієнту потрібно лише ввести CVV-код натиснути кнопку “Оплатити”. На платіжної сторінці інтернет-магазину або сайту покупець і продавець бачить токенізований (тільки останні 4 цифри) номер банківської карти.

Токенізація – технологія, яка захищає електронні платежі від шахрайських атак за допомогою складної системи шифрування даних. Торговець не бачить реквізити банківської картки, якою розплачується клієнт. Всі дані зашифровуються і перетворюються в токен, який відображається у вигляді випадкової комбінації цифр.

1 - 8 рішень по прийому платежів для вашого бізнесу від Fondy

Рішення 3. Платіжна кнопка на сайт – швидке підключення прийому платежів

Встановивши на сайт або інтернет-магазин платіжну кнопку, покупець зможе швидко і безпечно здійснити безготівкову оплату. Інструмент може використовуватися, як на web-сайтах, так і в мобільних додатках. Це найпростіший спосіб отримати прибуток. Розмістити кнопку легко в будь-якому зручному місці на сайті. Натиснувши на платіжну кнопку, клієнт автоматично переходить на сторінку оплати.

Прийом платежів здійснюється з будь-яких платформ: смартфони, планшети, ігрові консолі, комп’ютери. Клієнт вводить дані карти і натискає кнопку “Оплатити”. Процес оплати займає не більше хвилини, а кошти надходять на рахунок торговця. Адаптивна платіжна сторінка буде сприяти збільшенню кількості платежів і середнього чека.

Рішення 4. Установка на базі готової CMS

Для організації свого web-сайту простіше і швидше використовувати готові CMS системи, які дозволяють управляти наповненням інтернет-магазину. FONDY підтримує інтеграцію з більшою частиною CMS (WordPress, Bitrix, Joomshopping, ios-sdk і ін). FONDY створив платіжні плагіни для 20 популярних CMS, а також написали докладні інструкції з картинками для кожної з них.

Рішення 5. Збільшення конверсії

Наша компанія розробила унікальне технічне рішення, яке дозволяє досягти максимального рівня конверсії. В електронній комерції особливо важливо, щоб кожен клієнт, який захотів зробити оплату на вашому сайті, зміг успішно її провести. Ми побудували свій процесинг таким чином, щоб кожна транзакція могла бути схвалена. Завдяки чому ми збільшуємо оборот наших партнерів, а отже і їх доходи.

Рішення 6. На стику з Delivery

Безпечна угода – Гроші клієнта блокуються на карті, і після підтвердження торговцем відбувається списання і гроші зараховуються на карту торговця. Наприклад, клієнт в інтернет-магазині купив джинси і зробив безготівкову оплату. Кошти відразу не списуються, а блокуються на рахунку і лише після підтвердження наявності товару на складі, відбувається списання грошей.

Автоматизація процесу при поверненні товарів. Гарантоване повернення грошей на карти клієнтів, в разі, якщо товар не підходить. Канал оплати і спосіб доставки не має значення. Клієнт автоматично отримає повернення грошей на карту протягом декількох хвилин, замість стандартних 7-14 днів. При моментальному і автоматичне повернення грошей – вдасться не тільки уникнути негативного користувацького досвіду, а й отримати лояльного, постійного покупця.

Рішення 7. Інноваційні технології NFC, QR-коди, штрих коди для прийому платежів

Незважаючи на діджіталізацію, стрімко розвивається і сегмент торговців, які вирішили використовувати двохканальний спосіб оплати і пропонувати оплату картою “на землі”. Вони щодня приймають сотні дрібних готівкових платежів. Наприклад, ми говоримо про кавові фургончики і намети з вуличною їжею. Середній клієнтський чек становить до 50 гривень, але далеко не завжди у покупця є при собі готівка. Для того щоб не втрачати тих, хто вважає за краще здійснювати оплату за допомогою банківської карти, FONDY розробив мобільний додаток, що дозволяє прийняти платіж через мобільний телефон за допомогою NFC технології, шляхом зчитування QR коду або штрих-коду.

Дана технологія дозволяє без придбання POS терміналів приймати платежі за картками “на землі”. При використанні NFC технології клієнт лише повинен піднести картку до мобільного телефону і платіж буде здійснений.

Рішення 8. Фінансова аналітика 24/7

Додаток FONDY Merchant Portal дає можливість торговцю контролювати грошовий потік відразу на декількох точках продажів і сайтах. Додаток надає аналітику по інтернет-еквайрінгу і за прийнятими безконтактним платежами.

На головному екрані відображено скільки було прийнято коштів за день і скільки ще надійде сьогодні на рахунок, спрацьовують повідомлення про сплачені замовлення. Аналітика дозволяє порівнювати різні періоди часу і аналізувати ефективність бізнесу.

Також, можна порівняти конверсію успішних платежів з попереднім періодом і з середньою конверсією по даному сегменту бізнесу на ринку, щоб розуміти ефективність і прохідність платежів. Фінансова аналітика дозволить вибудовувати будь-які звіти для бухгалтерії і вивантажувати в будь-якому зручному форматі для завантаження в 1С.

© Матеріали надані: webpromoexperts.net 

#about-fondy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *