1.002.003.004.005.00
Завантаження...
, Автор: Oleksandr

Підключити прийом платежів до сайту на Wix? — Легко!

190 000 000 людей у всьому світі створюють сайти за допомогою конструктора Wix.

Тепер власники таких сайтів можуть підключити Fondy в якості стандартного сервісу для прийому оплат. Це стало можливим завдяки повноцінній інтеграції Fondy в структуру конструктора сайтів Wix.

Як працює прийом платежів Fondy на сайтах Wix

Після активації платіжного сервісу ви зможете продавати ваші товари, послуги, квитки на заходи, використовуючи стандартні форми прийому оплати, які надає конструктор. Серед способів оплати підтримуються карти платіжних систем Visa, Mastercard, а також Apple Pay і Google Pay.

Статуси оплати і деталі по кожному платежу вашого інтернет-магазину можна подивитися як в адмін-панелі Wix, так і в Fondy-кабінеті. Обирайте, де вам зручніше.

Як підключити прийом оплат для свого сайту

Для активації Fondy підприємцям достатньо зайти в налаштування свого сайту (Налаштування → Прийом платежів → Додати спосіб оплати) і серед доступних способів оплати вибрати наш платіжний сервіс.

Після чого необхідно вказати налаштування мерчанта (номер і секретний ключ), щоб зв’язати сайт Wix зі своїм Fondy-кабінетом. Ми докладно описали процес в окремому матеріалі:

 

Плани на майбутнє щодо розвитку інтеграції

Зараз інтеграція доступна для всіх користувачів Wix з України та Росії. В майбутньому ми плануємо підключити країни ЄС і Великобританію.

#news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *