1.002.003.004.005.00
Завантаження...
, Автор: Oleksandr

Ми запустили благодійний проект Fashion Inclusia

У філософії нашої компанії дуже важливе місце займає тема інклюзії в суспільстві. Ми проти дискримінації і упереджень — ми хочемо, щоб у кожного були рівні можливості і шанси проявити себе, займатися тим, що подобається і надихає.

Тому ми спільно з генеральним продюсером Ukrainian Fashion Week Володимиром Нечипоруком організували благодійний проект FASHION INKLUSIA, покликаний допомогти людям з інвалідністю реалізувати свої мрії.

Ми запросили трьох панянок з всеукраїнського об’єднання «Група Активної Реабілітації» до Києва, щоб вони пройшли курс візажу у кращих фахівців Mary Kay, Y.Vision Creative Group та спробували себе у новій справі.

Після пройденого навчання вони асистували в нанесенні макіяжу і підготовці моделей до виходу на подіум під час Ukrainian Fashion Week з 31-го серпня по 4-е вересня. За час курсу вони отримали навички стиліста, візажиста, фотографа і асистента режисера, а також попрацювали в командах дизайнерів і фоторепортерів.

Зліва направо учасниці проекту: Ульяна, Роксолана, Анна

В майбутньому ми плануємо розширити програму підтримки та спонсорства для людей на візках, зробити для них доступними курси з перукарської майстерності, фотографії, блоггерства. Закликаємо всіх небайдужих приєднуватися та допомагати людям втілювати мрії.

#news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *