Як підключити плагін Fondy для Tilda

Як підключити плагін Fondy для Tilda

Веб-конструктори – швидкий і доступний шлях до створення власного сайту і запуску свого бізнесу в інтернеті. Tilda – один із найбільш популярних блокових конструкторів, за допомогою якого можна зробити якісний сайт без знання мов програмування. Сервіс пропонує безліч шаблонів із сучасним дизайном, які орієнтовані на створення блогів, інтернет-магазинів, лендінгів, email-розсилок тощо.

У цьому матеріалі ми розкажемо, як підключити платіжну систему Fondy до Тільди та які переваги отримає мерчант одразу після інтеграції.

Навіщо потрібен плагін

Якщо ви розвиваєте свій бізнес у e-commerce, вам необхідно надати своїм клієнтам можливість швидкої та надійної оплати на своєму сайті.

Fondy — платіжний агрегатор, який дає змогу клієнтові заплатити за товари чи послуги будь-яким зручним для нього способом: банківськими картками міжнародних і національних платіжних систем, за допомогою електронних гаманців Google Pay і Apple Pay, і навіть готівкою через термінали IBox. Тож ви зможете більше продавати завдяки високій конверсії платежів, а клієнт отримає зручний і доступний метод оплати.

Підключення платіжного модуля Fondy для сайту на Тільді – найпростіший шлях для вашого інтернет-магазину почати приймати оплати з банківських картjr на сайті. В цілому Fondy пропонує понад 70 готових плагінів для застосування з багатьма популярними CMS (до яких входить і Tilda), CRM, конструкторами сайтів та іншими системами. Головна перевага використання таких плагінів полягає в тому, що з налаштуванням можна розібратися навіть без знання програмування, тому інтеграція проходить швидко і без особливих витрат.

Як додати платіжну систему Fondy до свого сайту на Tilda

Щоб підключити до свого сайту платіжний сервіс від Fondy, почніть зі створення облікового запису на сайті fondy.ua, після цього ви отримаєте доступ до особистого онлайн-кабінету.

Далі вам потрібно внести у спеціальній формі інформацію про ваш бізнес, вказати вебадресу сайту і номер розрахункового рахунку. По завершенні процедури активації (яка виконується лише раз) власник сайту отримає доступ до всього функціоналу платформи Fondy.

На фінальному етапі потрібно інтегрувати інструмент оплати на сайт інтернет-магазину. Далі ми розповімо, як це зробити найоптимальнішим шляхом.

1. Для повноцінної інтеграції з платіжним сервісом Fondy знайдіть у налаштуваннях сайту такі пункти меню: Платіжні системи > Платіжні сервіси. Клацніть по кнопці «Універсальна платіжна система».

2. На наступному кроці вкажіть шаблон для інтеграції. Для Fondy вже підготований шаблон, тому його потрібно обрати зі списку, що випадає.

3. Далі вам необхідно вказати ID мерчанта і секретний ключ. Ці дані можна взяти в особистому кабінеті Fondy, який буде вам доступний одразу після реєстрації.

Дочекайтеся підтвердження шаблону командою модерації Tilda. Щойно це станеться, шаблон з’явиться у списку для конкретного проєкту.

4. Тепер можна взятися до конфігурування додаткових параметрів. Тут насамперед слід вказати назви обов’язкових полів, які передаються при замовленні, і прописати для них значення регістру, формату та довжини поля.

5. Після конфігурування обов’язкових полів переходьте до налаштування інших змінних, які також будуть задіяні при оплаті замовлення. Ви зможете їх знайти у розділі «Список додаткових полів». Величина списку залежить від запитів інтеграції.

Налаштуйте підпис замовлення, для чого визначте правила, за якими він формується. Тут можна обрати правила підпису або позначити «Всі поля» і потім вказати поля, які виключаються, а також порядок сортування і розділювач. Для спеціального формату даних клацніть по варіанту «Особливі правила» та пропишіть відповідний рядок правил.

6. Фінальний крок – сконфігурувати ознаку успішного платежу. Для цього потрібно вказати назву параметра, а також два варіанти відповідей. Перший варіант система повинна повернути при нормальному виконанні платежу, другий – у разі виникнення помилки.

Як здійснюється платіж

1. Покупець формує кошик і натискає на кнопку «Сплатити».

2. Сервер Tilda отримує запит на збереження нового замовлення. Як відповідь він генерує набір параметрів для запиту у платіжний сервіс Fondy, який формується з огляду на «Список відповідності полів» та «Список додаткових полів» із розділу «Розширені налаштування» інтеграції.

Серед параметрів обов’язково має бути поле, що містить підпис замовлення. Для створення підпису використовується спеціальний алгоритм, який можна налаштувати в розділі Підпис замовлення > Розширені налаштування. Підпис генерується на базі інших полів за вищезгаданим алгоритмом.

3. Платіжний сервіс Fondy перевіряє параметри, і якщо підпис коректний, то платіж запускають у роботу.

4. Якщо транзакція завершилася успішно, то платіжний сервіс виводить відповідне повідомлення.

5. Крім того, Fondy надсилає запит із параметрами та підписом на спеціальну URL-адресу сервера Tilda «Для сповіщень». Tilda вважає замовлення оплаченим тільки в тому разі, якщо на цей URL надійшов запит, що містить правильний підпис, номер замовлення, суму і ознаку оплати.

Щоб краще зрозуміти, як поля в системі Fondy співвідносяться з полями в інтеграції Tilda, користувач може перейменувати деякі з них у Розширені налаштування > Налаштування форми.

Перевірка інтеграції

Щоб упевнитися в тому, що інтеграція проведена правильно, спробуйте виконати тестовий платіж. Якщо операція завершилася успішно, надішліть відповідне повідомлення на електронну пошту команди модерації Tilda – і ваш шаблон буде додано до списку перевірених, тож його зможуть знайти та застосовувати інші користувачі.

У випадку якихось труднощів з інтеграцією платіжного сервісу напишіть у службу технічної підтримки Fondy або Tilda.

Переваги роботи з Fondy

Завдяки підключенню сайту до платіжної системи Fondy ви зможете приймати платежі з більш ніж 200 країн світу, а також використовувати такі інструменти, як холдування (заморожування певної суми на рахунку покупця), QR-платежі (вони зручні для безготівкової оплати в офлайн-точках), повернення коштів без комісії на всю суму чи тільки на її частину. Крім того, торговець отримує доступ до детальних аналітичних звітів щодо продажів.

Fondy пропонує один із найвищих рівнів конверсії платежів на ринку – близько 98%. Такий результат забезпечується за рахунок каскадного процесингу та інших сучасних платіжних технологій.

Підключайте Fondy до свого сайту на Тільді за хвилини та приймайте оплати онлайн

Бажаєте дізнатися більше?

Читайте інші корисні fintech-матеріали від першоджерела
Валерія Вагоровська
Валерія Вагоровська

Засновниця та керуючий партнер платіжної платформи Fondy

КоментаріMindЛІГА

Чат