1.002.003.004.005.00
Завантаження...
, Автор: Oleksandr

Дизайн-центр APOLLO: освітній проект в епоху cashless

На ринку активно розвивається інформаційний бізнес. Ділитися знаннями стало простіше, а попит на хороших вчителів стає дедалі більшим. Тому щороку запускаються десятки освітніх проектів, найкращі з них згодом перетворюються в повноцінні навчальні платформи з широкою спеціалізацією, онлайн- та офлайн-курсами для бажаючих підвищити свою кваліфікацію і отримати нові знання. Зі збільшенням кількості учнів, будь-який інфобізнес переживає етап, коли потрібно організувати ефективний і системний процес прийому оплат за курси, щоб не загубитись в потоках готівки і листів від студентів з питаннями про статус проплати.

Ми поговорили з Олегом Нобром — керуючим партнером і викладачем дизайн-центру APOLLO про те, як йому вдалося пройти цей етап і які були його критерії щодо вибору платіжного рішення для свого освітнього проекту.

Чим особливий дизайн-центр APOLLO

Дизайн-центр APOLLO — молодий, але сильний представник сучасного інфобізнесу, створений командою досвідчених дизайнерів-практиків, які черпали свій досвід в міжнародних компаніях.

Щороку компанія навчає більше 1000 студентів, а серед її клієнтів фігурують Київстар, Credit Agricole, ПУМБ, DataArt, EPAM, Genesis. Крім профільних освітніх програм, центр регулярно організовує воркшопи та лекції, з провідними фахівцями з галузі.
Засновники Apollo Design Center поставили собі амбітну місію — виховати 5000 українських продуктових дизайнерів європейського рівня до 2022 року. Одним з інструментів комунікації центру з аудиторією є сайт.

Досить швидко потреба приймати оплати онлайн перетворилася в необхідність

Незадовго до відкриття центру, Олег з партнером почали думати про те, як будуть приймати оплати від клієнтів за тренінги та лекції. Навчання проходить в офлайн-форматі, що теоретично дозволяє брати з клієнтів готівку на місцях.

Проте, цифрова реальність внесла свої корективи. Клієнтам було незручно знімати готівку, у них не було часу приїжджати за кілька тижнів до початку навчання, щоб внести передоплату. Деякі клієнти не оплачували курс завчасно, а потім знаходили причини його не відвідувати, через це деякі групи були неповними, а компанія недоотримала прибуток. Проаналізувавши ситуацію і послухавши думки перших клієнтів, в 2018-му році Олег з командою вирішили впровадити можливість прийому платежів на свій сайт.

Компанія почала шукати підходящу під свої завдання платформу інтернет-еквайрингу. Серед критеріїв вибору дизайн-центр APOLLO виділив наступні:

  • Швидкість підключення. Не було часу довго розбиратися в технічних нюансах і залучати дорогих розробників.
  • Доступність 24/7. Щоб клієнт міг оплатити курс в будь-який зручний час.
  • Розмір комісії. Не хотілося платити великий відсоток фінансовій платформі.
  • Оперативна підтримка. На випадок, якщо виникнуть труднощі або питання.

Проаналізувавши ситуацію на ринку, APOLLO обрали рішення від FONDY.

Ми моніторили еквайринги і зробили вибір на користь тих, з ким швидше за все можна було почати роботу. Нас порадувала відсутність “бюрократичної метушні” і можливість відразу перевірити сервіс.

Як пройшло підключення до FONDY, що змінилося після

В першу чергу ми запитали у Олега, що стало ключовим аргументом при прийнятті рішення на нашу користь і що найбільше сподобалося в продукті нашої компанії. На що отримали лаконічну відповідь.

ПРОСТОТА.

Справа в тому, що у команди дизайн-центру було повно турбот, пов’язаних з організацією курсів, підстроюванням навчальної програми, пошуком і залученням клієнтів. Впроваджувати технічно складні рішення не було ні часу, ні бажання.

Тому Олег надав перевагу найшвидшому способу інтеграції FONDY на сайт — за допомогою платіжних кнопок. Щоб почати приймати оплати від клієнтів, достатньо зареєструватися на сайті платіжної платформи, внести дані про компанію та завантажити скан-копії документів. Після чого, в особистому кабінеті з’являється можливість генерувати платіжні кнопки, які потім можна легко вставити в будь-яке місце на сайті, просто скопіювавши код.

Платіжні кнопки FONDY можна налаштовувати, змінюючи їх опис та зовнішній вигляд.

Тепер клієнти можуть подати заявку на курс на сайті і натиснути на кнопку «Взяти участь», після чого будуть перенаправлені на платіжну сторінку.

Опис тренінгу на сайті Apollo Design Center

Після підключення до FONDY, дизайн-центр APOLLO отримав можливість приймати оплати від учнів безпосередньо на свій рахунок, а клієнти центру можуть зручно оплатити навчання зі свого комп’ютера або смартфона, не відволікаючись на поїздки і зняття готівки.

Висловлюємо подяку Олегу Нобру за те, що поділився своїм досвідом і бажаємо дизайн-центру APOLLO успіхів у піднятті статусу українського дизайну на світовий рівень!

#case-studies

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *